Прислать новость   Russian   Ukrainian   English
ГЛАВНАЯ СБОРНАЯ НОВОСТИ ТУРНИР КОНТАКТЫ
 
Кубок мира
# Имя Очки
1 Мартен Фуркад 1116
2 Йоханнес Тингнес Бё 1027
3 Антон Шипулин 697
4 Арнд Пайффер 668
5 Лукас Хофер 637
6 Яков Фак 602
7 Тарьей Бё 591
8 Симон Дестьё 579
9 Бенедикт Долль 532
10 Кантен Фийон Майе 518
Весь рейтинг
Денис Насыко<br>Александр Пономаренко<br>Егор Козлов
Денис Насыко
Александр Пономаренко
Егор Козлов
Все фотогалереи
Главная
Обсуждения   18:35
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Кубок мира
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок IBU
Результаты
Кубок наций
Кубок наций IBU
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Биатлонная статистика
Наша команда
Наша сборная
Автографкарты
Биатлонная атрибутика
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Мультимедиа
Профайлы
Обои
Фотогалереи
Видео
Регистрация
Вход
Мой профайл

Кубок мира, Поклюка
2018-12-02 12:00 (CET)
Одиночная смешанная эстафета

Время киевское

Все трансляции


2018-02-23
Пхенчхан-2018. Ветер перемен, или "Що трапилось?" (с)

2017-02-15
Ира-Валя в эстафете: кого выберет Урош Велепец?

2016-03-30
Холменколлен-2016: записки репортера

2015-11-27
Пять ступеней по пути к сезону

2015-08-13
Результати змагань на Тернопільщині (6-7 серпня)

2015-05-29
Результати змагань в Тернополі (23 травня)


2014-10-22 19:32 | Результати змагань в Тернополі (11-12.10.14)

11 – 12 жовтня 2014 року на навчально-спортивній базі  ФСТ «Колос» в с.Підгороднє, Тернопільського району відбулися  Всеукраїнські змагання  з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України за участі Олімпійської чемпіонки XXII Зимових Олімпійських ігор в Сочі Олени Підгрушної . В змаганнях прийняли участь спортсмени Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької, Львівської, Закарпатської  областей.

Результати переможців та призерів змагань.

11.10.2014 р. Спринт

Чоловіки 1996 р.н. і старші
1. Моравський Іван  КМС  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
3.Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Бригадир Роман (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Бригадир Руслан (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Підгрудний Андрій (ШВСМ  м.Тернопіль)             тренер  Бунт О.

Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина  МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Кручова Марія (ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Макара Маряна  (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1. Копитко Василь   (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
2. Демкович Дмитро (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
3. Мойса Євген  (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.

Дівчата 1999-2000 р.н.
1. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос )  тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Гаврищук  Дарина (Вінницька обл..)  тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1. Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Шумський Дмитро (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3. Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1. Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Городна Юлія (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Глинські О.
3. Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

12.10.2014 р. Гонка на лижоролерах.

Чоловіки 1996 р.н. і молодші
1. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Цебринський Назар (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І
             
Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
2. Кручова Марія КМС ( ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.
3. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Марфут Микола  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Підгрудний Андрій ( ШВСМ  м.Тернопіль)  тренер  Бунт О.
3. Бригадир Руслан ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
3. Макара Маряна ( Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1.  Фірцович Володимир (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.
2.  Рогацький Іван (Івано-Франківська обл.) тренер Починок І
3.  Мойса Євген (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.

 Дівчата 1999-2000 р.н.
1.. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3 . Гаврищук  Дарина  (Вінницька обл..) тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1.  Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3.  Галат Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1.  Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
3.  Медова Олександра  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону)  тренер Моравський В.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, та призами. Нагородження проводила Олена Підгрушна. Головним суддею змагань призначений Заслужений  працівник   фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер з біатлону  Ігор Починок.

Оргкомітет

















Версия для печати


Комментарии (Всего: 8)
2014-10-23 09:39
 # 1  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
урааа невже я побачив учасника з Івано-Франківської обл, та ще й на пєдесталі))
дуже приємно)
Юра, Женя скажіть будь ласка а де у Франківській області є секція біатлону?? скільки учасників від Івано-Франківської області взагалі приймало участь?)(по документах у Ворохті є секція біатлону але на ділі вона не діє, невже реанімували?)
2014-10-24 19:24
 # 2  бимама Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 ігорко
Судячи з того, що тренером Івана Рогацького є Ігор Починок, то тренується він у Тернополі.
2014-10-24 23:58
 # 3  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 бимама
тоді цікаво скільки ще є представників Франківської області, невже лише Іван один?)
2014-10-25 17:05
 # 4  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
урааа невже я побачив учасника з Івано-Франківської обл, та ще й на пєдесталі)) дуже приємно) Юра, Женя скажіть будь ласка а де у Франківській області є секція біатлону?? скільки учасників від Івано-Франківської області взагалі приймало участь?)(по документах у Ворохті є секція біатлону але на ділі вона не діє, невже реанімували?)

Цього року, катаючись на лижах в Буковелі, бачила тренування дітей і піділтків із біговими лижами; хтось із персоналу казав, що на Буковелі є навіть спецтраса, на якій також тренуються і біатлоністи.
2014-10-25 20:03
 # 5  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 Julie May
я катаюся на буковелі вже 8 років(по 2-4 рази на сезон) але сам не бачив як катаються на бігових лижах, але знаю що катаються (на 14 трасі), фото бачив, і мій знайомий там на бігових лижах катається інколи)
цікаво було б знати чи є там секція, з лижних гонок чи біатлону, чи це просто любител катаються?)
2014-10-26 11:10
 # 6  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
ігорко
Ви знаєте, я чула, що на Буковелі, крім гірськолижної та сноуборд-секції, є також секція могулу, фристайлу, бігових лиж та біатлону; інформація проскакувала на їхньому сайті у минулому сезоні (проводили набір). А знайомий інструктор розказував, що курорт збирається розвивати усі зимові види спорту, просто ще немає достатньо розвинутої інфраструктури.
2014-10-27 10:34
 # 7  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 Julie May
я чув про діяльність всіх секцій окрім бігових лиж і біатлону, хочеться щоб це і справді так було, і на Буковелі тренувалися діти з усіх зимових видів спорту. От на сайті(Буковеля) про секцію біатлону взагалі не бачив інформації.
2014-10-27 20:13
 # 8  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
ігорко
Буковелівський сайт зараз взагалі, наскільки я зрозуміла, чекає на оновлення перед сезоном, я навіть минулорічну інформацію про секції знайти не можу. Будемо сподіватись, що у новому сезоні курорт буде й надалі розвивати усі зимові види спорту та набиратиме діток у нові секції. Тримаємо кулачки!
Последние обсуждаемые новости
    Владимир Брынзак: Весной трасса в Буковеле уже будет готова для тренировок (1)
    Тур на II этап Кубка мира по биатлону, Хохфильцен, Австрия. (4)
    Жизнь вне биатлона. Обзор 4 (9)
    Новые материалы (02.10 - 10.10) (22)
    Регистрация турнира прогнозистов сезона 2017/18 (236)
    Илья Лопухов: Решение о нашем переходе не было принято спонтанно (7)
    Владимир Брынзак: Весной трасса в Буковеле уже будет готова для тренировок (20)
    Украину в «Рождественской гонке» представят Юлия Джима и Артем Прима (12)
 
Добавить комментарий
Вы опознаны как:
1. Если вы уже регистрировались на сайте, введите ваш E-mail и пароль.
2. Если вы оставляете комментарий первый раз, вам необходимо придумать никнейм, и ввести ваш E-mail и пароль.


Имя или Никнейм: (не вводите его если вы уже регистрировались ранее)

E-mail:

Пароль:

Забыли пароль?

Комментарий

Кубок мира
# Имя Очки
1 Кайса Макаряйнен 822
2 Анастасия Кузьмина 819
3 Дарья Домрачева 804
4 Лаура Далмайер 730
5 Доротея Вирер 681
6 Лиза Виттоцци 588
7 Анаис Бескон 582
8 Вероника Виткова 545
9 Франциска Хильдебранд 539
10 Ванесса Хинц 522
Весь рейтинг
Оценки в последней гонке


поставить/посмотреть оценки
Как Вы оцениваете итоги выступления сборной Украины на летнем чемпионате мира?
 
Это тренировочные старты, результаты не очень важны
vote
69
Результатами доволен, отличный чемпионат
vote
26
Провальное выступление, ожидал намного большего
vote
18
Я не слежу за летним биатлоном
vote
5
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


country flag  Валя Семеренко
country flag  Вита Семеренко
country flag  Юлия Джима
country flag  Сергей Семенов
country flag  Антон Шипулин
country flag  Тирил Экхоф
country flag  Эмиль Свендсен
country flag  Доротея Вирер
country flag  Мари Дорэн Абер
country flag  Мартен Фуркад
country flag  Кайса Макаряйнен
country flag  Лаура Далмайер
country flag  Габриэла Коукалова

Другие профайлы


2018-10-14
Владимир Брынзак: Весной трасса в Буковеле уже будет готова для тренировок

2018-10-11
Илья Лопухов: Решение о нашем переходе не было принято спонтанно

2018-10-04
Мэр Тростянца Юрий Бова: Мечта, которая изменит жизнь нашего города - вернуть большой биатлон в Тростянец

2018-10-02
Артем Нестеренко: Тайминг, как путь из прошлого в будущее

2018-09-30
Екатерина Бех: Я просто делаю свою работу и пытаюсь показать результат

2018-09-29
Сергей Седнев: Когда стоял на подиуме Гонки чемпионов, по телу пробежали мурашки