Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
Тарас Лесюк
Тарас Лесюк
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:39
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Антхольц-Антерсельва - 2004/2005


   2005-01-20 Кубок світу, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Олена Зубрилова 25 0+0+0+0 0 49:39.2 0.0
2 Анна-Карін Зідек 20 0+0+0+1 1 50:14.7 +35.5
3 Ольга Мєдвєдцева 4 0+0+0+0 0 50:29.4 +50.2
4 Альбіна Ахатова 55 0+1+0+0 1 51:45.8 +2:06.6
5 Мартіна Бек 12 0+0+0+2 2 52:15.3 +2:36.1
6 Юлія Макарова 80 0+1+0+1 2 52:26.7 +2:47.5
7 Тура Бергер 13 0+0+1+1 2 52:30.0 +2:50.8
8 Уші Дізл 14 0+2+0+2 4 52:41.0 +3:01.8
9 Симона Хаусвальд 46 0+1+2+1 4 53:15.9 +3:36.7
10 Флоранс Баверель-Робер 22 1+0+0+0 1 53:23.2 +3:44.0
11 Світлана Черноусова 42 0+1+1+1 3 53:28.6 +3:49.4
12 Сяньін Лю 17 2+0+0+2 4 53:29.2 +3:50.0
13 Павліна Філіпова 38 0+2+0+1 3 53:38.1 +3:58.9
14 Санна-Леена Перунка 11 0+1+1+0 2 53:59.3 +4:20.1
15 Сабріна Буххольц 84 0+1+1+1 3 54:08.4 +4:29.2
16 Тадея Бранкович 32 0+0+1+1 2 54:14.4 +4:35.2
17 Катрін Апель 29 2+2+0+1 5 54:16.6 +4:37.4
18 Йінгчао Конг 1 1+0+0+2 3 54:32.0 +4:52.8
19 Оуті Кеттунен 75 0+0+0+1 1 54:42.0 +5:02.8
20 Каті Вільхельм 24 4+1+0+0 5 54:52.2 +5:13.0
21 Ольга Назарова 9 0+1+1+2 4 54:59.4 +5:20.2
22 Дельфен Перетт 26 0+1+1+1 3 55:12.6 +5:33.4
22 Анн-Лор Мінерей 68 2+0+0+1 3 55:12.6 +5:33.4
24 Мікела Понца 50 0+0+3+1 4 55:21.6 +5:42.4
25 Єва Тофалві 21 1+1+0+1 3 55:28.1 +5:48.9
26 Лінда Груббен 64 1+1+2+3 7 55:31.7 +5:52.5
27 Андрея Генкель 39 1+1+2+1 5 55:33.4 +5:54.2
28 Ірена Цеснекова 43 0+0+3+0 3 55:35.7 +5:56.5
29 Діяна Равнікар 95 1+1+0+1 3 55:41.4 +6:02.2
30 Андрея Коблар 60 0+0+1+3 4 55:45.5 +6:06.3
31 Наталія Левченкова 7 2+0+1+0 3 55:46.3 +6:07.1
32 Олена Петрова 48 0+1+2+0 3 55:52.3 +6:13.1
33 Ніна Кадєва-Кленовська 76 0+1+1+0 2 55:53.5 +6:14.3
34 Катерина Дафовська 27 2+1+0+2 5 56:02.2 +6:23.0
35 Рейчел Стир 36 0+2+1+1 4 56:18.2 +6:39.0
36 Катержина Голубцова 65 0+3+0+1 4 56:28.2 +6:49.0
37 Радка Попова 58 1+2+0+2 5 56:35.0 +6:55.8
38 Юсіа Ху 70 3+3+1+1 8 56:37.9 +6:58.7
39 Ленні Барнс 83 0+0+1+2 3 56:43.8 +7:04.6
40 Сандрін Байї 10 4+1+1+2 8 56:52.6 +7:13.4
41 Зденка Вейнарова 89 0+2+0+2 4 56:55.2 +7:16.0
42 Лілія Вайгіна-Єфремова 15 2+0+2+1 5 56:56.5 +7:17.3
43 Катерина Юр'єва 100 1+0+0+0 1 56:58.8 +7:19.6
44 Джилл Краусе 51 3+1+1+2 7 56:59.1 +7:19.9
45 Беріт Нордстад 52 3+0+1+1 5 57:03.5 +7:24.3
46 Емма Фаулер 35 1+1+0+0 2 57:04.3 +7:25.1
47 Наталі Сантер 59 0+3+1+3 7 57:04.4 +7:25.2
48 Лєнка Фалтусова 96 0+2+0+2 4 57:10.7 +7:31.5
49 Йори Мёркве 88 1+0+2+1 4 57:13.9 +7:34.7
50 Сона Міхокова 61 1+0+1+2 4 57:15.4 +7:36.2
51 Тея Ґреґорін 78 1+3+0+2 6 57:15.6 +7:36.4
52 Ірина Мальгіна 8 2+3+0+0 5 57:17.4 +7:38.2
53 Полін Жакін 54 2+0+1+1 4 57:26.0 +7:46.8
54 Дана Плотогеа 63 0+2+2+0 4 57:26.3 +7:47.1
55 Сандра Кейт 45 0+1+1+1 3 57:33.9 +7:54.7
56 Анна Лебєдєва 28 1+4+1+0 6 57:36.7 +7:57.5
57 Зіна Кочер 19 0+1+1+3 5 57:42.7 +8:03.5
58 Магда Резлерова 18 1+1+0+2 4 57:50.7 +8:11.5
59 Аніта Хакала 53 1+3+0+2 6 58:03.9 +8:24.7
60 Лінда Савлака 40 0+0+2+0 2 58:11.7 +8:32.5
61 Ніна Лемеш 79 2+3+0+2 7 58:23.1 +8:43.9
62 Тетяна Шінтар 87 2+0+0+2 4 58:34.0 +8:54.8
63 Мадара Лідума 67 1+2+0+3 6 58:43.8 +9:04.6
64 Мартіна Альберт 98 0+1+1+1 3 58:49.1 +9:09.9
65 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 31 2+1+2+4 9 58:49.4 +9:10.2
66 Людмила Калінчик 99 3+2+0+1 6 58:53.2 +9:14.0
67 Саскія Сантер 2 3+1+1+3 8 59:06.1 +9:26.9
68 Жюлі Карраз 86 1+1+2+2 6 59:06.9 +9:27.7
69 Анн-Ліз Байї 91 1+3+2+2 8 59:15.7 +9:36.5
70 Катя Халлер 77 1+2+2+1 6 59:37.0 +9:57.8
71 Яо Йін 90 2+2+3+1 8 59:44.4 +10:05.2
72 Сю Донг 74 1+3+1+2 7 1:00:06.0 +10:26.8
73 Марі П'єр Парент 81 3+1+0+1 5 1:00:18.2 +10:39.0
74 Андрея Малі 23 0+1+1+3 5 1:00:26.3 +10:47.1
75 Петра Слезакова 93 1+1+0+1 3 1:00:33.7 +10:54.5
76 Стеффа Комсалов 92 1+0+1+2 4 1:00:35.7 +10:56.5
77 Александра Васілєвіч 47 0+0+1+1 2 1:00:40.5 +11:01.3
78 Канае Мігура 82 2+2+2+4 10 1:00:45.3 +11:06.1
79 Олександра Русу 72 1+2+0+2 5 1:00:50.0 +11:10.8
80 Наталя Сорокіна 56 5+2+0+1 8 1:01:11.5 +11:32.3
81 Мартіна Халінарова 85 0+1+1+1 3 1:01:23.1 +11:43.9
82 Діана Расімовічуте 33 1+3+3+4 11 1:02:19.6 +12:40.4
83 Сара Конрад 97 2+2+3+5 12 1:02:45.2 +13:06.0
84 Тагне Тахе 73 1+1+2+2 6 1:03:11.9 +13:32.7
85 Міхаела Пурдя 94 1+2+4+3 10 1:03:16.0 +13:36.8
86 Ікуя Тсукідате 6 5+1+1+2 9 1:03:32.2 +13:53.0
87 Евелі Сауе 5 3+3+2+1 9 1:04:19.1 +14:39.9
88 Отака Томомі 71 4+2+4+2 12 1:04:43.6 +15:04.4
89 Вероніка Лагуна 69 2+1+4+1 8 1:04:53.4 +15:14.2
90 Петра Старчевич 62 1+1+1+3 6 1:05:12.6 +15:33.4
91 Тетяна Мазуніна 66 3+3+2+3 11 1:05:14.2 +15:35.0
92 Трін Пейпси 44 1+2+2+2 7 1:07:31.7 +17:52.5
93 Клаудія Барренечі 30 1+2+0+3 6 1:08:18.4 +18:39.2
94 Аннамарія Брайдіч 16 2+2+3+2 9 1:08:48.7 +19:09.5
95 Ведрана Вучічевіч 41 2+1+3+3 9 1:09:08.2 +19:29.0
96 Кім Юн-Я 37 2+0+2+1 5 1:09:36.5 +19:57.3
DNF Уілоґ Слеттемарк 3 1+4+1+3 9
DNF Анна Мурінова 34 1+2+1+ 0
DNF Олена Горохова 57 0+3+5+ 0
DNF Роміна Демец 101 2+2+ + 0
DNS Катерина Виноградова 49 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
264
За Лизу Виттоцци
vote
264
Я болею только за украинских спортсменов
vote
69
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Україна  Валентина Семеренко
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-05-30
Тарас Лесюк: Цей колектив надихає та мотивує

2019-05-28
Сергій Ружицький: Після перемоги Підручного на ЧС пив вдома спиртягу і плакав

2019-05-27
Віталій Труш: Так просто результати не приходять

2019-05-27
Руслан Бригадир: Приємно працювати з такими спортсменами-професіоналами

2019-05-25
Артем Прима: Я вірю у різні життєві мудрості

2019-05-24
Богдан Цимбал: Біатлон - це школа виживання