Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
Тарас Лесюк
Тарас Лесюк
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   15:22
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Лахті - 1999/2000


   2000-03-12 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Олена Зубрилова 1 0+0+0+2 2 35:40.8
2 Магдалена Форсберг 3 0+0+2+1 3 36:26.5 +45.7
3 Андрея Генкель 2 1+0+1+0 2 36:57.9 +1:17.1
4 Альбіна Ахатова 5 0+0+2+0 2 37:46.0 +2:05.2
5 Наталі Сантер 4 0+0+3+1 4 38:16.4 +2:35.6
6 Олена Петрова 6 0+0+3+0 3 38:16.6 +2:35.8
7 Дельфіна Бурлет 11 0+0+0+0 0 38:33.2 +2:52.4
8 Галина Куклєва 10 0+1+3+1 5 38:34.8 +2:54.0
9 Світлана Ішмуратова 27 1+1+1+0 3 38:44.6 +3:03.8
10 Корінн Ніогре 12 2+0+1+1 4 38:53.9 +3:13.1
11 Світлана Черноусова 8 1+2+1+1 5 38:54.4 +3:13.6
12 Мартіна Бек 15 0+0+1+1 2 39:03.3 +3:22.5
13 Мартіна Цельнер 29 0+1+2+1 4 39:14.4 +3:33.6
14 Павліна Філіпова 31 0+1+1+1 3 39:26.4 +3:45.6
15 Лів-Грет Шелбрейд 7 3+2+2+0 7 39:31.3 +3:50.5
16 Єва Тофалві 28 1+0+1+1 3 39:49.5 +4:08.7
17 Уші Дізл 18 1+0+3+1 5 40:02.1 +4:21.3
18 Андрея Коблар 21 0+1+1+1 3 40:10.2 +4:29.4
19 Катя Бер 9 1+3+1+0 5 40:13.7 +4:32.9
20 Анна Мурінова 14 2+2+1+0 5 40:17.2 +4:36.4
21 Ольга Мєдвєдцева 19 0+3+2+0 5 40:22.3 +4:41.5
22 Іва Карагізова 22 1+1+1+0 3 40:36.5 +4:55.7
23 Мамі Шіндо 26 0+1+2+3 6 41:07.0 +5:26.2
24 Ніна Лемеш 17 1+1+1+2 5 41:20.6 +5:39.8
25 Катрін Апель 52 3+0+0+2 5 41:26.0 +5:45.2
26 Марія Стреленко 44 1+2+1+0 4 41:38.4 +5:57.6
27 Сона Міхокова 20 2+1+0+1 4 41:39.1 +5:58.3
28 Сяньін Лю 24 0+1+2+2 5 41:48.7 +6:07.9
29 Крістель Грос 23 1+2+2+1 6 42:13.9 +6:33.1
30 Світлана Парамигіна 45 2+1+0+1 4 42:14.7 +6:33.9
31 Рейчел Стир 38 0+1+0+1 2 42:23.0 +6:42.2
32 Ріоко Таканаші 43 0+2+3+2 7 42:31.5 +6:50.7
33 Мікела Понца 57 1+0+2+0 3 42:37.4 +6:56.6
34 Тадея Бранкович 30 1+3+0+1 5 42:40.5 +6:59.7
35 Маргарита Дулова 33 1+0+1+2 4 42:51.7 +7:10.9
36 Гун-Маргіт Андреассен 32 2+0+3+1 6 43:01.5 +7:20.7
37 Тамамі Танака 46 3+0+3+2 8 43:01.7 +7:20.9
38 Ірена Чеснекова 35 2+1+2+2 7 43:21.9 +7:41.1
39 Ю Шумей 36 3+1+2+1 7 43:22.6 +7:41.8
40 Ірина Нікульчіна 47 2+2+3+3 10 43:30.6 +7:49.8
41 Магдалена Гржива 25 0+3+2+2 7 43:34.1 +7:53.3
42 Сандрін Байї 49 1+1+2+3 7 43:42.3 +8:01.5
43 Катя Холанті 53 1+1+2+3 7 43:43.7 +8:02.9
44 Люсія Ларісі 50 2+1+2+3 8 43:44.1 +8:03.3
45 Нііна Юркіяйнен 41 1+0+4+3 8 43:54.7 +8:13.9
46 Наталія Терещенко 37 1+2+1+3 7 43:54.9 +8:14.1
47 Єва Хакова 16 1+4+4+4 13 44:38.9 +8:58.1
DNS Анн-Елен Скьелбрейд 13 0 DNS
DNS Лінда Груббен 48 0 DNS
DNS Санна-Леена Перунка 51 0 DNS
DNS Катержина Голубцова 54 0 DNS
DNS Ірина Тананайко 59 0 DNS
DNF Людмила Орловська 39 3+3 6 DNF
DNF Оуті Кеттунен 42 4 4 DNF
LAP Хіромі Суга 34 4+2+4 10 LAP
LAP Наталія Пермякова 40 1+3+4 8 LAP
LAP Марсела Павковчекова 55 2+1 3 LAP
LAP Ейя Салонен 56 1+1+2 4 LAP
LAP Ірина Меркушина 58 2+3 5 LAP
LAP Маґдалена Ґвіздонь 60 1+2 3 LAP
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
264
За Лизу Виттоцци
vote
264
Я болею только за украинских спортсменов
vote
70
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Україна  Валентина Семеренко
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-07-16
Надія Бєлкіна: Поки незрозуміло, хто поїде на літній ЧС в Білорусь

2019-07-15
Ганна Коваленко: Морально готова до дорослого біатлону

2019-07-01
Юрій Ситник: Готувався тренуватися з юніорською командою, а тут вийшло все по-іншому

2019-06-27
Дмитро Підручний: У майбутньому хотів би спробувати себе в політиці

2019-05-30
Тарас Лесюк: Цей колектив надихає та мотивує

2019-05-28
Сергій Ружицький: Після перемоги Підручного на ЧС пив вдома спиртягу і плакав