Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
Тарас Лесюк
Тарас Лесюк
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   15:22
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Антхольц-Антерсельва - 1998/1999


   1999-01-23 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Корінн Ніогре 1 0+2+0+0 2 33:52.6 0.0
2 Магдалена Форсберг 2 0+1+0+1 2 34:27.7 +35.1
3 Олена Петрова 3 1+2+0+1 4 34:51.2 +58.6
4 Альбіна Ахатова 8 0+0+0+1 1 35:17.7 +1:25.1
5 Уші Дізл 15 2+1+1+0 4 35:37.5 +1:44.9
6 Ніна Лемеш 17 1+0+1+1 3 35:44.0 +1:51.4
7 Олена Зубрилова 12 1+0+3+1 5 35:58.9 +2:06.3
8 Лів-Грет Шелбрейд 16 1+2+1+1 5 36:06.2 +2:13.6
9 Крістель Грос 28 1+1+1+1 4 36:13.9 +2:21.3
10 Еммануель Кларет 9 1+0+0+2 3 36:17.1 +2:24.5
11 Анна Спрунг 22 0+0+1+2 3 36:17.6 +2:25.0
12 Оуті Кеттунен 18 0+1+1+0 2 36:31.7 +2:39.1
13 Анн Бріанн 11 2+1+1+1 5 36:33.3 +2:40.7
14 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 5 0+1+3+2 6 36:34.9 +2:42.3
15 Надія Таланова 23 0+1+2+0 3 36:39.1 +2:46.5
16 Флоранс Баверель-Робер 21 0+0+1+1 2 36:39.2 +2:46.6
17 Галина Куклєва 40 0+0+1+2 3 36:42.3 +2:49.7
18 Катя Бер 10 0+0+0+1 1 36:44.7 +2:52.1
19 Катя Холанті 6 1+1+1+1 4 37:01.0 +3:08.4
20 Ольга Ромасько 26 0+2+2+1 5 37:01.4 +3:08.8
21 Дельфіна Бурлет 37 0+0+0+1 1 37:02.6 +3:10.0
22 Андрея Коблар 7 0+2+3+1 6 37:03.0 +3:10.4
23 Катрін Апель 20 1+0+2+3 6 37:06.1 +3:13.5
24 Світлана Ішмуратова 14 0+0+1+5 6 37:06.5 +3:13.9
25 Андрея Генкель 30 2+0+1+0 3 37:16.3 +3:23.7
26 Мартіна Цельнер 24 0+1+1+2 4 37:25.3 +3:32.7
27 Ольга Назарова 33 0+1+1+1 3 38:02.6 +4:10.0
28 Катерина Дафовська 4 3+2+1+2 8 38:17.8 +4:25.2
29 Світлана Парамигіна 34 3+0+0+0 3 38:27.4 +4:34.8
30 Міє Такеда 19 1+1+2+0 4 38:49.1 +4:56.5
31 Наталія Риженкова 36 2+0+1+1 4 38:51.4 +4:58.8
32 Каті Шваб 32 3+1+0+1 5 38:51.5 +4:58.9
33 Ірина Нікульчіна 29 0+3+2+3 8 38:53.6 +5:01.0
34 Наталі Сантер 25 1+2+2+3 8 38:55.7 +5:03.1
35 Наталія Морщакіна 51 0+0+1+0 1 39:08.1 +5:15.5
36 Люсія Ларісі 39 1+0+2+1 4 39:12.6 +5:20.0
37 Анна Стера-Кустуц 47 1+2+0+1 4 39:19.4 +5:26.8
38 Мікела Понца 31 2+1+1+0 4 39:51.3 +5:58.7
39 Тамамі Танака 13 1+2+2+3 8 39:54.1 +6:01.5
40 Христина Броунеус 52 1+0+0+1 2 40:00.4 +6:07.8
41 Мамі Шіндо 48 0+1+1+1 3 40:18.0 +6:25.4
42 Кара Салмела 38 0+0+2+2 4 40:45.4 +6:52.8
43 Мішель Коллард 27 2+3+1+2 8 40:50.1 +6:57.5
44 Матейка Мохоріч 44 2+0+2+1 5 40:50.5 +6:57.9
45 Ріоко Таканаші 41 2+4+0+2 8 41:05.6 +7:13.0
46 Радка Попова 56 0+1+1+0 2 41:09.4 +7:16.8
47 Хіромі Суга 43 1+4+2+1 8 41:11.1 +7:18.5
48 Христина Себастьянські 49 0+1+1+2 4 41:45.5 +7:52.9
49 Адіна Сотропа 59 0+1+1+0 2 43:10.9 +9:18.3
DNS Аннукка Маллат 35 0 DNS
DNS Анетта Сіквеланд 42 0 DNS
DNS Зіґрід Паллхубер 45 0 DNS
DNS Мартіна Альберт 46 0 DNS
DNS Ірина Тананайко 50 0 DNS
DNS Тадея Бранкович 53 0 DNS
DNS Роміна Демец 58 0 DNS
DNS Катерина Григор'єва 60 0 DNS
DNF Урска Долінар 54 1+1+0 2 DNF
DNF Джилл Траутнер 55 1+3+3 7 DNF
DNF Павліна Філіпова 57 0 DNF
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
264
За Лизу Виттоцци
vote
264
Я болею только за украинских спортсменов
vote
70
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Україна  Валентина Семеренко
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-07-16
Надія Бєлкіна: Поки незрозуміло, хто поїде на літній ЧС в Білорусь

2019-07-15
Ганна Коваленко: Морально готова до дорослого біатлону

2019-07-01
Юрій Ситник: Готувався тренуватися з юніорською командою, а тут вийшло все по-іншому

2019-06-27
Дмитро Підручний: У майбутньому хотів би спробувати себе в політиці

2019-05-30
Тарас Лесюк: Цей колектив надихає та мотивує

2019-05-28
Сергій Ружицький: Після перемоги Підручного на ЧС пив вдома спиртягу і плакав