Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 248
2 Мартен Фуркад 191
3 Антонен Ґіґонна 187
4 Олександр Лоґінов 178
5 Зімон Едер 177
6 Юліан Еберхард 151
7 Сімон Дестьйо 147
8 Лукас Хофер 139
9 Бенедікт Долль 135
10 Тар'єй Бьо 129
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:15
Турнір прогнозистів
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Юніорський кубок IBU, Ленцергайде
2018-12-16 10:00 (CET)
Юніори, Спринт, 10 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2018-12-16 11:15 (CET)
Естафета 4х6 км, Жінки

2018-12-16
11:55 - 12:55
2018-12-16
12:00 - 14:00
2018-12-16
12:00 - 13:45
2018-12-16
12:05 - 13:25
2018-12-16
12:10 - 13:50
2018-12-16
18:25 - 20:00
2018-12-16
20:30 - 22:00
2018-12-16
21:50 - 23:10
Час київський

Всі трансляції


Хохфільцен - 2017/2018


   2017-12-09 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Анастасія Кузьміна 2 1+0+0+0 1 34:31.2 0.0
2 Кайса Мякяряйнен 6 1+0+0+1 2 34:41.4 +10.2
3 Дар'я Домрачева 1 0+0+1+0 1 34:43.0 +11.8
4 Доротея Вірер 3 1+0+0+1 2 35:22.8 +51.6
5 Марте Олсбю Ройселанд 13 1+0+0+0 1 35:29.4 +58.2
6 Юлія Джима 20 0+0+0+1 1 35:39.2 +1:08.0
7 Тетяна Акімова 18 0+0+0+1 1 35:44.6 +1:13.4
8 Сюнневе Сулемдал 15 1+0+0+1 2 35:47.8 +1:16.6
9 Ірина Кривко 35 0+0+0+0 0 35:50.6 +1:19.4
10 Лаура Дальмайєр 16 1+0+0+0 1 36:03.6 +1:32.4
11 Вероніка Віткова 19 1+1+0+1 3 36:09.7 +1:38.5
12 Ванесса Хінц 27 0+0+0+1 1 36:14.4 +1:43.2
13 Анаїс Бескон 7 2+0+0+2 4 36:20.3 +1:49.1
14 Марі Дорен-Абер 34 0+0+0+2 2 36:24.3 +1:53.1
15 Ірина Варвинець 31 0+0+1+0 1 36:26.9 +1:55.7
16 Віта Семеренко 4 1+0+2+1 4 36:30.0 +1:58.8
17 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 5 0+1+2+0 3 36:31.0 +1:59.8
18 Валентина Семеренко 17 0+0+2+0 2 36:34.9 +2:03.7
19 Надія Скардіно 26 1+0+0+1 2 36:35.3 +2:04.1
20 Катерина Юрлова-Перхт 11 1+0+3+0 4 36:35.8 +2:04.6
21 Ліза Віттоцці 14 1+0+1+1 3 36:35.8 +2:04.6
22 Анастасія Меркушина 24 1+1+0+0 2 36:44.1 +2:12.9
23 Селья Емоньє 10 1+1+1+2 5 36:47.8 +2:16.6
24 Вероніка Новаковська 22 0+0+1+2 3 36:51.9 +2:20.7
25 Деніз Херрманн 28 1+1+1+2 5 36:53.7 +2:22.5
26 Галина Вишневська 44 0+0+1+0 1 36:54.8 +2:23.6
27 Емма Ландер 42 1+0+0+0 1 37:02.8 +2:31.6
28 Франциска Хільдебранд 8 0+1+3+0 4 37:16.1 +2:44.9
29 Йоханна Таліхярм 45 0+0+1+1 2 37:19.6 +2:48.4
30 Селіна Ґаспарін 21 2+2+0+0 4 37:22.0 +2:50.8
31 Анаїс Шевальє 56 0+0+0+2 2 37:24.5 +2:53.3
32 Каролін Хорхлер 43 0+1+0+1 2 37:25.3 +2:54.1
33 Кристина Ґузік 25 2+0+0+2 4 37:31.9 +3:00.7
34 Анна Фроліна 52 0+1+1+1 3 37:50.5 +3:19.3
35 Жустін Бреза 23 2+0+1+3 6 37:58.0 +3:26.8
36 Гільде Фенне 12 0+2+2+3 7 37:58.7 +3:27.5
37 Фуюко Тачізакі 39 1+1+1+1 4 38:03.0 +3:31.8
38 Марі Едер 40 0+0+3+1 4 38:05.7 +3:34.5
39 Розанна Крофорд 49 1+1+1+1 4 38:15.5 +3:44.3
40 Марен Хаммершмідт 33 0+1+3+2 6 38:19.1 +3:47.9
41 Маґдалена Ґвіздонь 37 2+0+1+1 4 38:22.4 +3:51.2
42 Ольга Подчуфарова 32 0+1+0+1 2 38:26.0 +3:54.8
43 Катерина Аввакумова 48 1+0+2+0 3 38:33.5 +4:02.3
44 Івона Фіалкова 60 1+0+1+1 3 38:35.5 +4:04.3
45 Лінн Перссон 54 1+0+0+1 2 38:36.7 +4:05.5
46 Федеріка Санфіліппо 30 1+1+1+2 5 38:46.3 +4:15.1
47 Ірене Кадуріш 47 1+2+1+1 5 38:48.3 +4:17.1
48 Анна Маґнуссон 46 0+1+2+1 4 38:50.9 +4:19.7
49 Туулі Томінґас 57 1+0+0+1 2 39:05.6 +4:34.4
50 Маркета Давідова 41 2+2+3+0 7 39:24.5 +4:53.3
51 Аня Ерзен 38 1+1+3+2 7 39:39.9 +5:08.7
52 Дуня Здуц 55 0+0+0+1 1 39:48.5 +5:17.3
53 Клер Іґан 36 2+2+2+1 7 39:52.8 +5:21.6
54 Аманда Лайтфут 53 0+2+0+3 5 40:00.9 +5:29.7
55 Світлана Міронова 9 3+3+1+1 8 40:17.9 +5:46.7
56 Аліна Райкова 51 1+1+1+2 5 41:08.5 +6:37.3
DNF Пауліна Фіалкова 50 2+3 0
DNS Ліза-Тереза Хаузер 29 0
DNS Моніка Хойніш 58 0
DNS Еліза Ґаспарін 59 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 252
2 Кайса Мякяряйнен 245
3 Пауліна Фіалкова 219
4 Ліза Віттоцці 202
5 Моніка Хойніш 187
6 Ірина Старих 158
7 Ірина Кривко 154
8 Жюлья Сімон 127
9 Франциска Пройсс 126
10 Анастасія Кузьміна 115
Весь рейтинг

Національний університет фізичного виховання і спорту України


country flag  Валя Семеренко
country flag  Віта Семеренко
country flag  Юлія Джима
country flag  Сергій Семенов
country flag  Антон Шипулін
country flag  Тіріль Екгофф
country flag  Еміль-Геґле Свендсен
country flag  Доротея Вірер
country flag  Марі Дорен-Абер
country flag  Мартен Фуркад
country flag  Кайса Мякяряйнен
country flag  Лаура Дальмаєр
country flag  Ґабрієла Коукалова

Інші профайли


2018-12-15
Надежда Белова: На последнем круге Хойниш ощутила скованность

2018-12-15
Комментарии. Хохфильцен, мужская гонка преследования

2018-12-15
Надежда Белкина: Сейчас мне максимально комфортно в этой команде

2018-12-15
Комментарии. Хохфильцен, женская гонка преследования

2018-12-14
Лукас Хофер: Никак не выходит пройти спринт без промахов

2018-12-13
Михаэль Грайс: Трудно найти замену Бэйли и Бурку