Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1110
2 Олександр Лоґінов 796
3 Кантен Фійон-Майє 761
4 Сімон Дестьйо 753
5 Арнд Пайффер 666
6 Зімон Едер 662
7 Мартен Фуркад 648
8 Антонен Ґіґонна 638
9 Тар'єй Бьо 599
10 Юліан Еберхард 584
Весь рейтинг
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   18:13
Турнір прогнозистів
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Чемпіонат України, Яворів
2019-03-20 00:00 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2019-03-21 16:30 (CET)
Спринт 7.5 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2018/2019


   2018-08-26 Літній чемпіонат світу, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Ондржей Моравєц 2 0+0+0+1 1 33:52.9 0.0
2 Міхал Крчмарж 1 0+0+2+0 2 34:26.6 +33.7
3 Артем Прима 7 0+0+2+0 2 34:35.9 +43.0
4 Патрік Якоб 12 0+0+1+1 2 34:42.0 +49.1
5 Микита Поршнєв 14 0+0+0+2 2 34:49.2 +56.3
6 Віталій Кільчицький 4 0+1+1+2 4 34:55.5 +1:02.6
7 Ондржей Гошек 17 1+0+1+0 2 34:57.7 +1:04.8
8 Максим Буртасов 5 0+2+0+2 4 35:12.7 +1:19.8
9 Адам Вацлавік 18 0+1+2+1 4 35:15.9 +1:23.0
10 Мікіто Тачізакі 16 0+2+0+1 3 35:16.7 +1:23.8
11 Сергій Семенов 11 1+0+0+0 1 35:23.0 +1:30.1
12 Міхаель Рьош 8 0+0+3+2 5 35:25.7 +1:32.8
13 Мартін Отченаш 6 1+1+0+0 2 35:31.7 +1:38.8
14 Рене Захкна 9 1+0+2+1 4 35:52.0 +1:59.1
15 Дімітар Ґерджиков 13 2+1+1+0 4 35:54.6 +2:01.7
16 Томаш Крупчик 3 3+1+1+1 6 36:00.9 +2:08.0
17 Ґжеґож Ґузик 35 0+1+1+0 2 36:03.4 +2:10.5
18 Андрейс Расторґуєвс 21 1+0+2+1 4 36:07.3 +2:14.4
19 Корнель Пуч'яну 20 2+2+1+1 6 36:18.8 +2:25.9
20 Томаш Хасілла 28 1+0+0+2 3 36:20.2 +2:27.3
21 Цукаса Кобонокі 10 1+0+3+2 6 36:27.9 +2:35.0
22 Матеуш Яник 19 0+0+0+3 3 36:36.7 +2:43.8
23 Петро Пащенко 31 0+1+2+1 4 36:43.8 +2:50.9
24 Мілан Землічка 43 0+0+0+0 0 36:59.5 +3:06.6
25 Антон Сінапов 26 0+1+2+1 4 37:23.4 +3:30.5
26 Шимон Бартко 42 2+2+1+1 6 37:36.3 +3:43.4
27 Олександр Бабчин 27 2+1+0+1 4 37:40.1 +3:47.2
28 Лукаш Щурек 34 0+0+2+1 3 37:40.7 +3:47.8
29 Артем Тищенко 22 1+2+2+0 5 37:54.4 +4:01.5
30 Тімур Куц 41 1+0+1+1 3 38:11.7 +4:18.8
31 Юрій Шопін 23 2+2+2+3 9 38:20.7 +4:27.8
32 Максим Браун 36 0+0+1+1 2 38:40.5 +4:47.6
33 Гаральд Леммерер 32 4+1+1+1 7 38:45.4 +4:52.5
34 Георге Бута 37 1+0+1+0 2 38:46.8 +4:53.9
35 Крешимір Чрнковіч 33 2+1+1+2 6 38:46.9 +4:54.0
36 Тарас Лесюк 39 2+3+0+1 6 39:17.1 +5:24.2
37 Михайло Усов 38 1+1+1+1 4 39:21.5 +5:28.6
38 Дамір Растіч 40 1+1+1+1 4 39:23.2 +5:30.3
39 Міхал Шима 45 2+1+0+1 4 39:24.3 +5:31.4
40 Флоран Клод 24 2+0+3+1 6 39:51.9 +5:59.0
41 Апостолос Аггеліс 30 1+2+3+4 10 39:55.6 +6:02.7
42 Казуя Іномата 48 1+1+2+1 5 39:59.5 +6:06.6
43 Косуке Озакі 49 1+0+1+1 3 40:02.1 +6:09.2
44 Деніс Сербан 50 0+0+1+1 2 40:04.9 +6:12.0
45 Анджей Недза-Кубінєц 46 2+1+1+1 5 40:26.6 +6:33.7
46 Дімітар Парталов 44 0+2+1+0 3 40:59.1 +7:06.2
47 Томаш Якела 54 1+2+1+1 5 42:21.1 +8:28.2
48 Лука Нагліч 51 0+1+1+1 3 42:22.5 +8:29.6
49 Робертс Слотіньш 52 4+1+3+2 10 43:32.6 +9:39.7
50 Хунор Гего 57 2+3+0+3 8 43:54.8 +10:01.9
51 Казукі Баішо 47 3+5+2+4 14 44:02.1 +10:09.2
52 Блаж Дебеляк 53 2+1+3+3 9 44:08.9 +10:16.0
53 Крістіан Вульфф 58 3+2+2+1 8 44:42.2 +10:49.3
54 Владислав Миропольський 56 1+0+3+1 5 44:48.9 +10:56.0
55 Тілен Ґреґорка 55 1+1+2+0 4 45:55.9 +12:03.0
56 Лукас Якелюнас 59 2+1+2+2 7 46:56.5 +13:03.6
57 Давід Паник 60 1+1+2+3 7 47:25.6 +13:32.7
DNF Дмитро Підручний 25 0+1+2 0
DNS Владимир Ілієв 15 0
DNS Давід Коматц 29 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 852
2 Ліза Віттоцці 852
3 Марте Олсбю Ройселанд 753
4 Анастасія Кузьміна 724
5 Кайса Мякяряйнен 614
6 Ганна Еберґ 609
7 Пауліна Фіалкова 595
8 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 514
9 Моніка Хойніш 505
10 Лаура Дальмайєр 494
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 7.07

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
73
За Лизу Виттоцци
vote
73
Я болею только за украинских спортсменов
vote
29
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
8
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Юлія Джима
Україна  Катерина Бех
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Валентина Семеренко
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Гренландія  Астрі Слеттемарк
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна

Інші профайли

2019-03-17
Домінік Віндіш: Для нас ЧС в Антхольці - як Олімпіада. Ексклюзив з чемпіонами

2019-03-17
Дмитро Підручний: Іноді важко було не те що мішень - навіть установку вицілити

2019-03-17
Коментарі. Остерсунд, чоловічий мас-старт

2019-03-17
Коментарі. Остерсунд, жіночий мас-старт

2019-03-16
Андрій Прокунін: У сьогоднішній гонці це - цілком заслужена медаль

2019-03-16
Коментарі. Остерсунд, чоловіча естафета