hot biathlon.com.ua  Турнір прогнозистів сезону 2020/21. РЕЄСТРАЦІЯ
hot biathlon.com.ua  Біатлон і гроші: як фінансується зимовий спорт №1 в Україні
hot biathlon.com.ua  Слідами наших перемог
hot biathlon.com.ua  Болельщикам, желающим поехать на соревнования
Сьогодні | Вчора | Тиждень | Всі

Сьогодні, 19 вересня, свій день народження святкує біатлоністка національної збірної  Юлія Джима.

Федерація біатлону України та адміністрація сайту вітають Юлю зі святом!
Бажаємо більше яскравих моментів у житті, оптимізму, віри в себе, здоров'я, яке ніколи не підведе і впевненості, що призведе до вдалих фінішів! Нехай цей рік буде позитивним, сонячним і особливим!

З Днем народження!
Версія для друку | Коментарі (12)

Сьогодні, 15 вересня, свій День народження святкує біатлоністка збірної України  Ольга Абрамова

Федерація біатлону України та адміністрація сайту вітають Ольгу зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя в особистому житті, впевненості в своїх силах, удачі в подальших стартах і, звичайно ж, яскравих біатлонних перемог! Нехай збудуться всі бажання і здійсняться найзаповітніші мрії!

Версія для друку | Коментарі (5)

В заключний день Чемпіонату Німеччини з літнього біатлону проходять гонки переслідування. Боротьба у чоловіків обіцяла бути насиченою з самого старту, адже перша шістка учасників пішла в гонку в інтервалі 13-ти секунд! У їх числі були і двоє українців, які напередодні в спринті відстрілялися без штрафу. До першого вогневого рубежу, до якого спортсменам довелося подолати два кола дистанції, щільна група лідерів зросла до дюжини чоловік. Але в умовах досить відчутного поривчастого вітру було ясно, що стрільба розіб'є цю дружну компанію.

У підсумку на вирішальний четвертий вогневий рубіж майже синхронно прийшли четверо: Макс Бархевітц, який став напередодні другим, п'ятий номер спринту Дмитро Підручний та Йоханнес Кюн і Маттіас Дорфер, що прорвалися вперед з другого десятка . Переслідувачі були не так далеко, але для їх шансів на перемогу потрібні були промахи цієї четвірки.

Першим почав стріляти Бархевітц, але поки він встиг зробити три постріли, «кулеметник» Підручний закрив усі мішені і помчав за перемогою! На дистанції німці були трохи швидше Діми, що не дивно: якщо українці приїхали в Германия Арбер на фоні тренувальних навантажень, то господарі чемпіонату підходили до нього більш цілеспрямовано, націлюючись на відбір до збірних команд Німеччини.

І все ж запасу нашого капітана вистачило! Більш швидкі Бархевітц і Кюн на останній стрільбі заробили по колу штрафу, а Дорфер. який чисто відстрілявся, зумів лише трохи скоротити відставання на дистанції, але не наздогнати українця! На фініші між Підручним та його найближчим переслідувачем був добрий десяток секунд. Ще трохи пізніше фінішував Йоханнес Кюн, який став третім.

Відзначимо і Артема Приму, який також провів досить якісну гонку і фінішував сьомим. Богдан Цимбал, як і напередодні, фінішував 16-м, а ось Артем Тищенко та Тарас Лесюк відіграли позиції: Тищенко - з 25-го стартового місця на 18-е, а Лесюк - з 40-го на 35-е. І лише у Антона Дудченка гонка зовсім не найліпшим чином - виною тому груба помилка на останньому рубежі, і на фініш він прийшов на останньому, 54-му місці.

Версія для друку | Коментарі (19)

Друга в історії Гонка чемпіонів пройде в цьому році в Чернігові 26 вересня, паралельно з проведенням Чемпіонату України з літнього біатлону, про це повідомляє фейсбук-сторінка "Біатлон майбутнього".

Нагадаємо, вперше така шоу-гонка відбулася в 2018 році, і тоді на старт вийшли 12 пар, в яких партнерами по команді були діючі спортсмени і ті, хто вже завершив активну кар'єру. Тоді переможцем став дует Оксана Хвостенко-Сергій Семенов.

Про формат і склад учасників нинішньої гонки буде оголошено пізніше.
Фото - "Біатлон майбутнього"
Версія для друку | Коментарі (8)

Сьогодні в Германия Арбері спринтерськими гонками продовжився Чемпіонат Німеччини з літнього біатлону, в якому беруть участь спортсмени чоловічої збірної України. Друга гонка чемпіонату виявилася більш успішною для наших хлопців: лідери команди, Дмитро Підручний та Артем Прима, ідеально впоралися з вогневими рубежами і фінішували п'ятим і шостим відповідно. Виступ на фоні навантажень від тренувальних зборів не дозволив піднятися на подіум, але відставання в 12-13 секунд виглядає перспективно для завтрашньої гонки переслідування.

А подіум спринту виявився досить несподіваним. Чемпіоном став Марко Гросс, який до цих пір не потрапляв в основу своєї збірної для участі в Кубку світу. Компанію на п'єдесталі пошани йому склали Макс Бархевітц і Даніло Рітмюллер, які лише в цьому році вийшли з юніорського віку. Результати трійки призерів на фініші вмістилися в п'ятисекундний інтервал.