Час київський

Всі трансляції

2020-03-06 10:40 |

Раубічі 2020. Результати жіночого мас-старту-60

Головною інтригою жіночої гонки з масовим стартом на 60 учасниць заключного етапу Кубка IBU в Беларусь Раубічах було - чи зможе Катерина Глазиріна кинути виклик Елізабет Хоґберґ в боротьбі за Великий кришталевий глобус загального заліку? Завдання у росіянки була непростим - відіграти 28 очок, а значить - не тільки самій успішно виступити в останній гонці сезону, а й сподіватися на провал суперниці.

Жоден з пазлів для Глазиріної не склався. Шведка, звичайно, надала шанс неточною стрільбою - з п'ятьма промахами фінішувала 11-ю. Але росіянці при цьому треба було вигравати гонку, а від цього Катерина була дуже далека. Настрілявши чотири кола штрафу, вона фінішувала 21-ю. Таким чином, Великий кришталевий глобус Кубка IBU заслужено відправляється до Швеції!

Зате блискуча стрільба вдалася Анні Кривонос! Наша спортсменка на всіх рубежах відпрацювала на відмінно. На останнє коло Аня пішла сьомою, претендуючи на кращий результат у дорослій міжнародній кар'єрі. Але, на жаль, швидкість наших дівчат в кінці сезону залишає бажати кращого, і утримати позиції Аня не змогла, хоча і мала перед останнім колом 12-секундний запас. Вже на підйомі до Кривонос підібралася велика група суперниць, яка нав'язала серйозну боротьбу на фінішній прямій, в результаті чого Аня стала 13-ю.

Інші українки, що стартували в мас-старті, також зуміли фінішувати в заліковій зоні. Ольга Абрамова зосередилася на якості стрільби і з одним промахом перетнула фінішну лінію 19-ю. Надія Бєлкіна була швидшою, але чотири промахи змусили задовольнятися 25-ю позицією. Нарешті, Валерія Дмитренко дуже багато програвала на дистанції, але за рахунок хорошої швидкострільності і стрільби з одним колом штрафу зуміла потрапити в топ-40 - вдруге в нинішньому сезоні.

А останньою переможницею жіночої гонки Кубка IBU нинішнього сезону стала Штефані Шерер. Вона була далеко не найшвидшою в мас-старті, але в той час коли  суперниці, які йшли попереду, відсіювалися, заходячи на штрафні кола, німкеня методично закривала мішень за мішенню і на фініші вже не мала конкуренції, привізши Вікторії Сливко, яка стала другою, 26 секунд. Цікаво, що Шерер виграла і першу для себе, і останню гонку міжнародного сезону. Правда, стартувала вона, починаючи з Обертілліаху - якби це сталося на першому етапі в Ідре, могло бути зовсім символічно)

У календарі Кубка IBU цього сезону залишилася лише одна гонка - чоловічий мас-старт-60, який розпочнеться о 12:30 за київським часом.