Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   00:13
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Рафаель Пуаре

  Персональні дані
Рафаель Пуаре, POIREE Raphael

 Ще фотографії - 118

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Рафаель Пуаре
Ім'я  POIREE Raphael
Країна
Франція
Дата народження  1974-08-09
Зріст  174
Вага  70
Місце народження  Rives, FRA
Резиденція  La Chapelle En Vercors, FRA
Місце проживання  Віллар де Лансі (Франція) і Ейкеландсоссе (Норвегія)
Освіта  High School
Мови  english, italien
Професія  військовий
Статус  Married, 3 daughters (Emma, Anna и Lena)
Хобі  кіно, теніс, мотоспорт, музика, подорожі
Перший рік в біатлоні  1992
У збірній з  1994
Тренери  DUMONT
Командний тренер  
Клуб  Vercors Ski De Fond
Веб Сайт  
Гвинтівка  Anschutz
Лижі  FISCHER
Рукавички  
Окуляри  CEBE
Лижні палки  ONE WAY
Спонсори  VIESSMANN
Костюм  ODLO
  Біографія та інші дані
He was born in Rives, Isère in France and his physical measurements are: 174 cm / 5'9", 70 kg / 154 lb, 11 st. He is married to fellow retired biathlete Liv Grete Skjelbreid Poirée from Norway. They have two daughters together, Emma (b. 27 January 2003) and Anna (b. 10 January 2007). They have a flat in La Chapelle-en-Vercors, France, but live mostly in Liv's hometown of Hålandsdalen, Norway.The Poirées are the only husband and wife to win medals in the same Olympics for different nations. At the 2002 Winter Olympics, France’s Raphaël and Norway’s Liv won matching silver medals in the biathlon.

Poirée has four IBU World Cup titles (1999−00, 2000−01, 2001−02 and 2003−04). He has also come second once, in 2005−06 and third once, in the 2004−05 season. Poirée has had 103 World Cup podium finishes, 44 in first place, 39 in second, and has come third 20 times. In the Winter Olympics, Poiree has one silver and two bronze medals. At the World Championships however, he has eight gold medals, three silver and seven bronze.

Raphaël Poirée was the best Mass start biathlete of his time, with 9 1st places, 4 2nd places, and 3 3rd places in his World Cup career. He also won 4 out of the 7 World Championships Mass start races he took part in.

Poirée also had five victories at the Holmenkollen ski festival biathlon competition with three Mass starts (2000, 2002, and 2004), one Pursuit (2004) and one Individual (2007).

After winning the gold medal at the World Championships in Antholz in 2007, Poiree announced the end of his career after that World Cup season. He eventually chose to retire after the Holmenkollen World Cup meet (i.e. before the season's last WC meet, in Khanty-Mansyisk in Russia the week after); his last competition was the Mass start race on Sunday 11 March, where he finished in second place after a cm-close last sprint to the finish line against his long-time competitor Ole Einar Bjørndalen of Norway
  Результати в цьому сезоні
Холменколлен, Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
Холменколлен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
Холменколлен, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
Лахті, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
Лахті, Спринт 10 км, Чоловіки 1
Лахті, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
Антхольц-Антерсельва, Змішана естафета 2
Антхольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
Антхольц-Антерсельва, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 6
Антхольц-Антерсельва, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Поклюка, Мас-старт 15 км, Чоловіки 9
Поклюка, Спринт 10 км, Чоловіки 33
Рупольдинг, Мас-старт 15 км, Чоловіки 8
Рупольдинг, Спринт 10 км, Чоловіки 4
Рупольдинг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 6
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 6
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 1
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 20
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 68
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 10
Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 7
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
06/07 89.3 (318/356) 96.3 (77/80) 83.8 (67/80) 91.3 (73/80) 88.8 (71/80) 83.3 (30/36)
05/06 86.6 (342/395) 90.0 (54/60) 84.4 (76/90) 86.0 (86/100) 86.0 (86/100) 88.9 (40/45)
04/05 87.1 (392/450) 92.5 (74/80) 86.0 (86/100) 84.3 (118/140) 92.5 (74/80) 80.0 (40/50)
03/04 85.7 (388/453) 96.7 (58/60) 89.0 (89/100) 81.3 (130/160) 90.0 (72/80) 73.6 (39/53)
02/03 83.0 (292/352) 85.0 (17/20) 80.0 (56/70) 83.0 (83/100) 82.5 (66/80) 85.4 (70/82)
01/02 88.6 (349/394) 88.3 (53/60) 87.1 (61/70) 87.8 (158/180) 92.5 (37/40) 90.9 (40/44)
00/01 84.5 (366/433) 80.0 (64/80) 87.0 (87/100) 84.3 (118/140) 83.8 (67/80) 90.9 (30/33)
99/00 87.0 (394/453) 90.0 (72/80) 87.5 (70/80) 84.4 (152/180) 87.5 (70/80) 90.9 (30/33)
98/99 86.3 (372/431) 88.3 (53/60) 80.0 (72/90) 88.9 (160/180) 92.5 (37/40) 82.0 (50/61)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
2002   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2002   Солт-Лейк-Сіті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2006   Турин   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2002   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2004   Обергоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2004   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2007   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2004   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2007   Антхольц-Антерсельва   Змішана естафета 2
1998   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2000   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2003   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2004   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2005   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2006   Поклюка   Змішана естафета 3
2007   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
  Кубок світу
1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1998   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1999   Лейк Плесід   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2000   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2000   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2000   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2000   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2001   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2001   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2002   Лахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Лахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2004   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2004   Форт-Кент   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2004   Форт-Кент   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2004   Лейк Плесід   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2004   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2005   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2005   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2006   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2007   Лахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2007   Лахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2007   Лахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2007   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1995   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1996   Брезно–Осрблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1996   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1997   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
1998   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1999   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2000   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2000   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2001   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2002   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2002   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2002   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2003   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2003   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2003   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2004   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2004   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2004   Лейк Плесід   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2004   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2005   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2005   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2005   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2006   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2006   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2006   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2006   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2006   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2006   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2007   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2007   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
1997   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1997   Ліллехаммер   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1998   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2000   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2000   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2000   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2000   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2002   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2002   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2003   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2003   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2003   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2003   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2004   Бейтостолен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2004   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2005   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2005   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2006   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2006   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2006   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2003   Гейло   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Гейло   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Гейло   Спринт 10 км, Чоловіки 2
  Топ-10 результатів
2007   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2004   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2004   Обергоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2004   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2002   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2001   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2007   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
2007   Лахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2007   Лахті   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
06/07 3 1 7 7 3
05/06 2 5 3 3 2
04/05 3 6 3 3 1
03/04 1 1 1 1 1
02/03 4 24 4 3 2
01/02 1 5 3 1 2
00/01 1 7 2 1 2
99/00 1 2 2 3 1
98/99 5 16 11 1 2
97/98 5 13 2 8
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
273
За Лизу Виттоцци
vote
271
Я болею только за украинских спортсменов
vote
103
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
34
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-18
Володимир Бринзак: Вже в березні хочемо провести чемпіонат України в Буковелі

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі