Кубок світу
# Ім'я Очки
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   20:14
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2021-11-27 11:45 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2021-11-27 11:45 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Павло Ростовцев

  Персональні дані
Павло Ростовцев, ROSTOVTSEV Pavel

 Ще фотографії - 1

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Павло Ростовцев
Ім'я  ROSTOVTSEV Pavel
Країна
Росія
Дата народження  1971-09-21
Зріст  187
Вага  80
Місце народження  Володимир, Росія
Резиденція  Красноярськ, Росія
Місце проживання  Красноярськ, Росія
Освіта  вища
Мови  нымецька
Професія  військовий
Статус  одружений
Хобі  автомобілі
Перший рік в біатлоні  1988
У збірній з  
Тренери  Іванов, Шадрін
Командний тренер  Алікін
Клуб  ЦСКА
Веб Сайт  
Гвинтівка   BI-7
Лижі   Fischer
Рукавички   Adidas
Окуляри   Adidas
Лижні палки  Adidas
Спонсори  
Костюм  Adidas
  Біографія та інші дані
На Зимових Олімпійських іграх 2006 в Туріні виграв срібну медаль в естафеті.
Трикратний чемпіон світу — в естафеті 2000, спринті 2001 і гонці переслідування 2001. Також в його активі 6 срібних медалей чемпіонатів світу.
Срібний призер Кубка світу — 2002.
Виграв 7 етапів Кубка світу в особистих гонках. Проживає в Красноярську. З грудня 2006 року працював керівником Агенства по фізкультурі і спорту адміністрації Красноярського краю і директором спортивної краєвої державної установи «Академія біатлону».
Зараз є тренером збірної РФ.
  Результати в цьому сезоні
Ханти-Мансійськ, Мас-старт 15 км, Чоловіки 7
Ханти-Мансійськ, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Ханти-Мансійськ, Спринт 10 км, Чоловіки 3
Холменколлен, Мас-старт 15 км, Чоловіки 22
Холменколлен, Спринт 10 км, Чоловіки 50
Турин, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Турин, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 13
Рупольдинг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 4
Рупольдинг, Спринт 10 км, Чоловіки 11
Рупольдинг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 5
Обергоф, Мас-старт 15 км, Чоловіки 14
Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 5
Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Осорблі, Спринт 10 км, Чоловіки 31
Осорблі, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 10
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 19
Хохфільцен, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 11
Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 46
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 11
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
05/06 84.6 (219/259) 91.7 (55/60) 81.7 (49/60) 77.5 (31/40) 85.0 (34/40) 84.7 (50/59)
04/05 82.6 (95/115) 82.5 (33/40) 80.0 (16/20) 80.0 (16/20) 0.0 (0/0) 85.7 (30/35)
03/04 84.1 (180/214) 91.7 (55/60) 84.0 (42/50) 73.3 (44/60) 95.0 (19/20) 83.3 (20/24)
02/03 87.1 (339/389) 85.0 (34/40) 86.3 (69/80) 87.0 (87/100) 86.3 (69/80) 89.9 (80/89)
01/02 88.9 (353/397) 91.7 (55/60) 87.5 (70/80) 93.1 (149/160) 81.7 (49/60) 81.1 (30/37)
00/01 87.5 (391/447) 86.3 (69/80) 86.0 (86/100) 90.7 (127/140) 87.5 (70/80) 83.0 (39/47)
99/00 88.1 (429/487) 83.8 (67/80) 87.5 (70/80) 89.4 (161/180) 88.8 (71/80) 89.6 (60/67)
98/99 87.9 (356/405) 88.3 (53/60) 88.9 (80/90) 87.8 (158/180) 75.0 (15/20) 90.9 (50/55)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
2006   Турин   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
  Чемпіонат світу
2000   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2000   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2003   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2005   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
  Чемпіонат Європи
2005   Новосибірськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2005   Новосибірськ   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
  Кубок світу
1997   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1998   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1999   Лейк Плесід   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2000   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2001   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2002   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1996   Ліллехаммер   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
1997   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1999   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1999   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1999   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2000   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2000   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2001   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2002   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2003   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2003   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2003   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2005   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2005   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2006   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1996   Ліллехаммер   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1996   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1998   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1998   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2000   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2001   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2001   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2001   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2002   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2002   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2002   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2005   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2004   Обертілліах   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Обертілліах   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Арбер   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Гейло   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
  Топ-10 результатів
2001   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2001   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2002   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2002   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2002   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2001   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
1998   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 2
2000   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 2
2000   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 2
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
05/06 26 10 24 36 31
04/05 80 46
03/04 38 27 26 47 44
02/03 12 23 13 17 7
01/02 2 3 4 2 10
00/01 4 10 4 4 6
99/00 4 19 6 5 2
98/99 6 1 7 6 31
97/98 41 56 39 23
Кубок світу
# Ім'я Очки
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.02

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
185
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
150
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
108
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
89
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-09-29
Дмитро Грущак: Дуже гарну провели підготовку, тренуючись зі спортсменами досвідченіше нас

2021-09-29
Денис Насико: Важко після чотирьох штрафних кіл боротися

2021-09-29
Андрій Доценко: Ми під навантаженням підійшли до цих стартів

2021-09-29
Алла Гіленко: У Молдови немає квоти на ОІ, але можна заробити індивідуальну квоту

2021-09-29
Олена Городна: Сама не дуже розумію, що коїться з моєю стрільбою

2021-09-29
Валерія Дмитренко: Занадто сильно хотіла перемогти