Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 913
2 Мартен Фуркад 911
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Тар'єй Бьо 740
5 Емільєн Жаклен 726
6 Сімон Дестьйо 672
7 Олександр Лоґінов 629
8 Бенедікт Долль 613
9 Йоханнес Дале 576
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 566
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   01:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат України, Чернігів
2020-09-26 09:15 (CET)
Змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2020-12-03 13:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Еміль-Еґле Свендсен

  Персональні дані
Еміль-Еґле Свендсен, SVENDSEN Emil Hegle

 Ще фотографії - 329

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Еміль-Еґле Свендсен
Ім'я  SVENDSEN Emil Hegle
Країна
Норвегія
Дата народження  1985-07-12
Зріст  185
Вага  77
Місце народження  Тронхейм, Норвегія
Резиденція  Ліллехаммер, Норвегія
Місце проживання  Осло, Норвегія
Освіта  
Мови  норвезька, англійська, німецька
Професія  Спортсмен
Статус  не одружений
Хобі  лижі, велосипед, відпочинок з друзями
Перший рік в біатлоні  1997
У збірній з  2007
Тренери  Зігфрід Мазе, Егіл Крістіансен
Командний тренер  Зігфрід Мазе, Егіль Крістіансен
Клуб  Trondhjems skiskyttere / Strindheim IL
Веб Сайт  https://www.instagram.com/heglesvendsen
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Rossignol
Рукавички  Odlo
Окуляри  Briko
Лижні палки  Swix
Спонсори  Briko, Rossignol, Swix, Odlo, Anschütz
Костюм  Odlo
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Еміль Хегле Свендсен - норвезький біатлоніст, 4-разовий олімпійський чемпіон, 12-разовий чемпіон світу, володар Кубка світу. Четвертий в історії біатлоніст, якому вдалося виграти 10 і більше золотих медалей на чемпіонатах світу серед чоловіків (після Олександра Тихонова, Франка Люка і Уле-Ейнара Бьорндалена). Другий біатлоніст після Уле-Ейнара Бьорндалена, якому вдалося виграти медалі у всіх дисциплінах чемпіонату світу.

    9 квітня 2018 року Свендсен оголосив про завершення кар'єри в біатлоні.
      Результати в цьому сезоні
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    17/18 85.8 (248/289) 88.3 (53/60) 85.0 (34/40) 88.8 (71/80) 85.0 (51/60) 79.6 (39/49)
    16/17 88.5 (346/391) 85.0 (17/20) 92.5 (74/80) 88.3 (106/120) 86.3 (69/80) 87.9 (80/91)
    15/16 88.0 (314/357) 88.3 (53/60) 86.7 (52/60) 90.8 (109/120) 87.5 (70/80) 81.1 (30/37)
    14/15 88.0 (338/384) 99.9 (40/40) 82.5 (66/80) 90.0 (108/120) 84.0 (84/100) 90.9 (40/44)
    13/14 89.9 (346/385) 90.0 (54/60) 85.0 (68/80) 93.3 (112/120) 91.3 (73/80) 86.7 (39/45)
    12/13 86.6 (330/381) 90.0 (18/20) 85.0 (68/80) 85.7 (120/140) 92.5 (74/80) 82.0 (50/61)
    11/12 84.8 (392/462) 86.7 (52/60) 80.0 (80/100) 85.0 (136/160) 84.0 (84/100) 95.2 (40/42)
    10/11 85.9 (366/426) 88.8 (71/80) 83.3 (75/90) 86.7 (104/120) 86.0 (86/100) 83.3 (30/36)
    09/10 87.5 (314/359) 95.0 (38/40) 91.3 (73/80) 86.3 (69/80) 84.0 (84/100) 84.7 (50/59)
    08/09 84.7 (305/360) 90.0 (36/40) 88.6 (62/70) 86.7 (104/120) 81.3 (65/80) 76.0 (38/50)
    07/08 84.1 (322/383) 97.5 (39/40) 83.8 (67/80) 81.7 (98/120) 85.0 (68/80) 79.4 (50/63)
    06/07 79.8 (281/352) 77.5 (31/40) 78.8 (63/80) 82.5 (99/120) 80.0 (48/60) 76.9 (40/52)
    05/06 82.4 (243/295) 70.0 (14/20) 84.3 (59/70) 81.0 (81/100) 87.5 (70/80) 76.0 (19/25)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    1.50
    2009/2010
    1.70
    2010/2011
    0.40
    2011/2012
    0.50
    2012/2013
    1.00
    2013/2014
    1.40
    2014/2015
    2.10
    2015/2016
    1.40
    2016/2017
    1.80
    2017/2018
    2.10
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2010   Ванкувер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2014   Сочі   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2014   Сочі   Змішана естафета 1
    2010   Ванкувер   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2018   Пйончан   Змішана естафета 2
    2018   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2018   Пйончан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
      Чемпіонат світу
    2008   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2008   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2009   Пхенчхан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Змішана естафета 1
    2012   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2013   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
    2013   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2013   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2013   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2010      Змішана естафета 2
    2011   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2012   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Контіолахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2007   Антхольц-Антерсельва   Змішана естафета 3
    2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2016   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    2004   От-Марьєн   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 1
    2004   От-Марьєн   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 1
    2005   Контіолахті   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
    2005   Контіолахті   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2005   Контіолахті   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
    2003   Кошиліско   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 3
    2003   Кошиліско   Юнаки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 3
      Кубок світу
    2006   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2007   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2007   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2007   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2008   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Пхенчхан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2008   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2008   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2008   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2008   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2008   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2009   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2009   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2009   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2010   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2010   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2010   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2010   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2010   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2010   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2011   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2011   Форт-Кент   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2011   Форт-Кент   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2011   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2011   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2011   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2012   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2012   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2012   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2012   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2013   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2014   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2014   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2014   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2015   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2015   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2017   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2017   Естерсунд   Змішана естафета 1
    2018   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2007   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2008   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2009   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2009   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2009   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2010   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2010   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2010   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2011   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2011   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2012   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2012   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2012   Естерсунд   Змішана естафета 2
    2012   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2013   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2013   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2013   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2013   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2015   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2015   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2016   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2017   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2017   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2018   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2006   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2007   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2007   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2007   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2008   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2008   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2008   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2008   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2008   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2008   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2009   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2009   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2009   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2009   Тронхейм   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2010   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2011   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2011   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2012   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2012   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2012   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2013   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2013   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2013   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2014   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2014   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2014   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2016   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2016   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2017   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2017   Контіолагті   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2017   Контіолагті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
      Кубок IBU
    2004   Гейло   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
    2004   Гейло   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
    2004   Гейло   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2003   Гейло   Юніори, Спринт, 10 км 3
    2004   Гейло   Юніори, Спринт, 10 км 3
    2005   Обертілліах   Спринт 10 км, Чоловіки 3
      Топ-10 результатів
    2013   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2013   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
    2008   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
    2008   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2014   Сочі   Мас-старт 15 км, Чоловіки ОІ 1
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ОІ 1
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
    2014   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
    2014   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    17/18 24 15 24 20 29
    16/17 7 49 3 5 12
    15/16 10 15 14 7 15
    14/15 9 3 18 6 15
    13/14 2 1 6 7 4
    12/13 2 25 2 2 2
    11/12 2 3 2 2 2
    10/11 2 1 2 3 1
    09/10 1 3 1 8 2
    08/09 3 14 3 2 7
    07/08 3 2 3 6 5
    06/07 17 14 11 18
    05/06 22 21 32 7
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Доротея Вірер 793
    2 Тіріль Екхофф 786
    3 Деніз Херрманн 745
    4 Ганна Еберґ 741
    5 Марте Олсбю Ройселанд 597
    6 Франциска Пройсс 573
    7 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 554
    8 Жюлья Сімон 551
    9 Жустін Бреза 547
    10 Ліза Віттоцці 528
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Анастасія Меркушина 6.42
    Валентина Семеренко 6.29
    Віта Семеренко 6.08

    vote
    Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
     
    Могли лучше - упустили пару медальных шансов
    vote
    104
    Есть медаль - чемпионат успешен
    vote
    59
    Я ничего не ждал от этого чемпионата
    vote
    49
    Плохо - никто не вышел на пик формы
    vote
    22
     
    проголосовать

    Національний університет фізичного виховання і спорту України

    popular profile

    Росія  Олександр Лоґінов
    Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
    Україна  Валентина Семеренко
    Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Віта Семеренко
    Франція  Мартен Фуркад
    Білорусь  Ірина Кривко
    Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
    Україна  Дар'я Блашко
    Італія  Доротея Вірер
    Україна  Дмитро Підручний
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Білорусь  Дар'я Домрачева
    Україна  Анастасія Меркушина

    interview

    2020-09-29
    Руслан Бригадир: Виконуємо багато силової роботи, працюємо над технікою.

    2020-09-29
    Андрій Орлик: В біатлоні потрібно обдумувати будь-яку дрібничку

    2020-09-27
    Богдан Цимбал: Літня підготовка здалася мені дуже крутою

    2020-09-27
    Надія Бєлкіна: Хочу попасти в основну команду

    2020-09-27
    Володимир Бринзак: Команда 1-го числа планує виїхати в Рупольдинг

    2020-09-24
    Володимир Бринзак: Найважче у міжсезонні було - очікувати результати тестів на коронавірус