Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 151
2 Сімон Дестьйо 135
3 Мартен Фуркад 131
4 Тар'єй Бьо 130
5 Матвій Єлисеєв 125
6 Олександр Лоґінов 123
7 Кантен Фійон-Майє 104
8 Емільєн Жаклен 96
9 Лукас Хофер 88
10 Ерленн Б'єнтеґор 88
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   15:39
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Хохфільцен
2019-12-14 14:55 (CET)
Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2019-12-14 14:55 (CET)
Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки

2019-12-14
15:35 - 16:50
2019-12-14
15:45 - 16:45
2019-12-14
15:47 - 16:59
2019-12-15
04:09 - 05:20
2019-12-15
11:30 - 12:20
Час київський

Всі трансляції


Тура Бергер

  Персональні дані
Тура Бергер, BERGER Tora

 Ще фотографії - 185

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Тура Бергер
Ім'я  BERGER Tora
Країна
Норвегія
Дата народження  1981-03-18
Зріст  164
Вага  57
Місце народження  Ringerike, NOR
Резиденція  Meråker, NOR
Місце проживання  Lesja, NOR
Освіта  
Мови  english
Професія  студентка
Статус  замужем
Хобі  полювання, рибалка
Перший рік в біатлоні  1991
У збірній з  1999
Тренери  Geir Ole Steinslett
Командний тренер  Egil Gjelland
Клуб  Dombås
Веб Сайт  
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Fischer
Рукавички  Odlo
Окуляри  Bliz
Лижні палки  Fischer
Спонсори  
Костюм  Odlo
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Тура Бергер з 7 років почала займатися лижними гонками , але потім перейшла в біатлон. У сезоні 1999/2000 юна Тура виграла першу медаль чемпіонату Європи серед юніорів , а потім і першу медаль чемпіонату світу серед юніорів. У наступному сезоні її результати трохи знизилися, тому по закінченні виступів серед юніорів, вона перебралася в Кубок Європи. Набравшись досвіду, Тура Бергер дебютує в Кубку світу в сезоні 2002/2003 . Проте ні швидкість , ні стрільба Тури не дозволяють претендувати на високі позиції.

    Завзято працюючи над стрільбою , в сезоні 2004/2005 вона домагається певні результатів, в числі яких можна назвати її періодичне попадання в двадцятку кращих на змаганнях етапу Кубка світу , два подіуму на етапі в Туріні, сімнадцяте місце в загальному заліку етапу Кубка світу . У 2006 році Тура Бергер вперше завойовує медаль чемпіонату світу , а через рік - ще дві медалі. Брат Тури Бергер - триразовий чемпіон світу з лижних гонок Ларс Бергер .
      Результати в цьому сезоні
    Холменколлен, Мас-старт 12.5 км, Жінки 14
    Холменколлен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    Холменколлен, Спринт 7.5 км, Жінки 2
    Контіолахті, Гонка переслідування 10 км, Жінки 5
    Контіолахті, Спринт 7.5 км, Жінки 2
    Контіолахті, Спринт 7.5 км, Жінки 4
    Поклюка, Мас-старт 12.5 км, Жінки 8
    Поклюка, Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    Поклюка, Спринт 7.5 км, Жінки 6
    Сочі, Естафета 4х6 км, Жінки 2
    Сочі, Змішана естафета 1
    Сочі, Мас-старт 12.5 км, Жінки 14
    Сочі, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 16
    Сочі, Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    Сочі, Спринт 7.5 км, Жінки 9
    Антхольц-Антерсельва, Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    Антхольц-Антерсельва, Спринт 7.5 км, Жінки 6
    Рупольдинг, Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    Рупольдінг, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 5
    Рупольдинг, Естафета 4х6 км, Жінки 2
    Обергоф, Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    Обергоф, Гонка переслідування 10 км, Жінки 4
    Обергоф, Спринт 7.5 км, Жінки 4
    Аннесі - Ле-Гран-Борнан, Гонка переслідування 10 км, Жінки 38
    Аннесі - Ле-Гран-Борнан, Спринт 7.5 км, Жінки 44
    Аннесі - Ле-Гран-Борнан, Естафета 4х6 км, Жінки 3
    Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 18
    Хохфільцен, Естафета 4х6 км, Жінки 5
    Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 4
    Естерсунд, Спринт 7.5 км, Жінки 3
    Естерсунд, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 23
    Естерсунд, Змішана естафета 2
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    13/14 84.6 (418/494) 85.0 (51/60) 86.0 (86/100) 85.6 (154/180) 85.0 (68/80) 79.7 (59/74)
    12/13 89.4 (454/508) 98.3 (59/60) 88.0 (88/100) 85.6 (137/160) 90.0 (90/100) 90.9 (80/88)
    11/12 87.4 (416/476) 85.0 (51/60) 83.0 (83/100) 90.0 (144/160) 88.0 (88/100) 89.3 (50/56)
    10/11 82.7 (367/444) 86.3 (69/80) 87.8 (79/90) 83.3 (100/120) 86.0 (86/100) 61.1 (33/54)
    09/10 88.5 (315/356) 92.5 (37/40) 86.7 (78/90) 88.8 (71/80) 89.0 (89/100) 87.0 (40/46)
    08/09 87.4 (366/419) 91.7 (55/60) 92.2 (83/90) 85.7 (120/140) 86.3 (69/80) 79.6 (39/49)
    07/08 86.1 (378/439) 87.5 (35/40) 88.9 (80/90) 87.5 (140/160) 83.0 (83/100) 81.6 (40/49)
    06/07 81.5 (374/459) 93.3 (56/60) 83.3 (75/90) 80.6 (129/160) 75.0 (75/100) 79.6 (39/49)
    05/06 82.2 (277/337) 82.5 (33/40) 88.9 (80/90) 79.2 (95/120) 86.7 (52/60) 63.0 (17/27)
    04/05 79.5 (387/487) 85.0 (68/80) 80.0 (80/100) 78.1 (125/160) 80.0 (64/80) 74.6 (50/67)
    02/03 73.1 (155/212) 75.0 (30/40) 74.0 (37/50) 75.0 (60/80) 0.0 (0/0) 66.7 (28/42)
    01/02 64.4 (58/90) 80.0 (16/20) 50.0 (15/30) 67.5 (27/40) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    3.90
    2009/2010
    5.30
    2010/2011
    4.10
    2011/2012
    2.80
    2012/2013
    1.90
    2013/2014
    2.10
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2014   Сочі   Змішана естафета 1
    2014   Сочі   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2014   Сочі   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
      Чемпіонат світу
    2011   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 1
    2012   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2012   Рупольдинг   Змішана естафета 1
    2012   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2013   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2013   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
    2013   Нове-Мєсто   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2013   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2006   Поклюка   Змішана естафета 2
    2008   Естерсунд   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2010   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 2
    2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2013   Нове-Мєсто   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2007   Антхольц-Антерсельва   Змішана естафета 3
    2007   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2009   Пхенчхан   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
    2011   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2012   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    2000   Хохфільцен   Юніорки, Спринт, 7.5 км 3
      Чемпіонат Європи
    2000   Закопане   Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 2
      Кубок світу
    2007   Контіолахті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2008   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2008   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2009   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2009   Тронхейм   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2009   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2010   Контіолахті   Змішана естафета 1
    2010   Поклюка   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2011   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2011   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2011   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2011   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2011   Преск-Айл   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2011   Естерсунд   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2011   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2012   Поклюка   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2012   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2012   Естерсунд   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2012   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2012   Естерсунд   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2012   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2013   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2013   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2013   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2013   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2013   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2013   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2014   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2002   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2005   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2005   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2008   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2008   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2008   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
    2011   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Преск-Айл   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2012   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2012   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2012   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2012   Нове-Мєсто   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2012   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2012   Естерсунд   Змішана естафета 2
    2013   Естерсунд   Змішана естафета 2
    2013   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2014   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2014   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2014   Контіолахті   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2014   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2014   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2005   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2006   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2007   Контіолахті   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2008   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2009   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2009   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2010   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2010   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2010   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2012   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2012   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2013   Сочі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
    2013   Сочі   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2013   Сочі   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2013   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2013   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2013   Аннесі - Ле-Гран-Борнан   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2014   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
      Кубок IBU
    2004   Мерібель   Естафета 4х6 км, Жінки 3
      Топ-10 результатів
    2013   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
    2013   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 10 км, Жінки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ОІ 1
    2014   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
    2013   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
    2013   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
    2013   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
    2013   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    13/14 2 9 2 2 4
    12/13 1 1 1 1 1
    11/12 3 5 4 3 2
    10/11 4 4 3 4 3
    09/10 12 13 15 23 9
    08/09 3 3 3 2 6
    07/08 7 15 6 5 11
    06/07 14 5 11 16 24
    05/06 22 32 21 26 23
    04/05 17 14 13 21 21
    02/03 68 64
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Доротея Вірер 156
    2 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 113
    3 Марте Олсбю Ройселанд 112
    4 Ганна Еберґ 101
    5 Жюлья Сімон 95
    6 Лєна Хеккі 93
    7 Маркета Давідова 84
    8 Лінн Перссон 84
    9 Жустін Бреза 76
    10 Світлана Міронова 74
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Олена Підгрушна 7.25
    Віта Семеренко 6.60
    Юлія Джима 6.27
    Валентина Семеренко 5.83

    vote
    Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
     
    Владислав Шалота + Яна Бондарь
    vote
    121
    Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
    vote
    50
    Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
    vote
    29
    Все комментировали хорошо
    vote
    25
    Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
    vote
    12
    Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
    vote
    5
     
    проголосовать

    Національний університет фізичного виховання і спорту України

    popular profile

    Росія  Олександр Лоґінов
    Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
    Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Італія  Доротея Вірер
    Україна  Валентина Семеренко
    Франція  Мартен Фуркад
    Україна  Юлія Джима
    Італія  Ліза Віттоцці
    Україна  Катерина Бех
    Україна  Дмитро Підручний
    Білорусь  Ірина Кривко
    Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
    Словаччина  Анастасія Кузьміна
    Україна  Анастасія Меркушина

    interview

    2019-12-14
    Володимир Махлаєв: Це була гарна і цікава гонка

    2019-12-14
    Олена Підгрушна: Промах на стійці завадив заїхати на подіум

    2019-12-14
    Коментарі. Хохфільцен, жіноча естафета

    2019-12-13
    Юрай Санітра: Хлопці показали, що фізично ми готові боротися за хороший результат

    2019-12-13
    Артем Тищенко: Було важко стріляти через задишку

    2019-12-13
    Руслан Ткаленко: Після стійки був дуже розчарований