Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:41
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-27 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-27 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

2020-02-27
12:50 - 13:50
2020-02-28
00:00 - 00:51
Час київський

Всі трансляції


Анна Богалій-Тітовець

  Персональні дані
Анна Богалій-Тітовець, BOGALIY-TITOVETS Anna

 Ще фотографії - 51

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Анна Богалій-Тітовець
Ім'я  BOGALIY-TITOVETS Anna
Країна
Росія
Дата народження  1979-06-12
Зріст  167
Вага  58
Місце народження  сел. Вожега, Вологодська область, Росія
Резиденція  
Місце проживання  Новосибірськ, Росія
Освіта  1 вища - СпГАФК ім. П.Ф. Лесгафта (фахівець зі спорту) 2 вища - НІІЖТ (Новосибірський Інститут)
Мови  російська, англійська
Професія  1. фахівець з фізичної культури і спорту 2. економіст-менеджер
Статус  одружена, 12.02.2009 народила сина
Хобі  книги, музика, вишивання
Перший рік в біатлоні  1991
У збірній з  2000
Тренери  А. Никифоров, Г. Челюканов
Командний тренер  
Клуб  «Динамо» (до кінця 2004 р) «Локомотив» (з 2005 р по н.вр.)
Веб Сайт  
Гвинтівка  БИ-7-4 со стволом Anschutz
Лижі  Fischer
Рукавички  Adidas
Окуляри  Adidas
Лижні палки  ONE WAY
Спонсори  adidas
Костюм  Adidas
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Заслужений майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу.
    Виступає за клуб Локомотив (Західно-сибірська залізниця). Особистий тренер — Олександр Никіфоров.
    У жіночій збірній Росії по біатлону з 2000 року. Тренер в команді — Валерій Польховський.
    На Зимових Олімпійських іграх 2006 виграла золоту медаль в естафеті. Трикратна чемпіонка світу в естафетах 2001 і 2005 і в змішаній естафеті 2006.
    Також в її активі 3 срібних медалі чемпіонатів світу і одна бронзова.
    Кращий результат в заліку Кубку світу — 5 місце в 2004 році. Виграла 3 етапи Кубка світу в особистих гонках.
    В даний час проживає в Новосибірську. Закінчила активну спортивну кар"єру
      Результати в цьому сезоні
    Ханти-Мансійськ, Мас-старт 12.5 км, Жінки 13
    Ханти-Мансійськ, Гонка переслідування 10 км, Жінки 27
    Ханти-Мансійськ, Спринт 7.5 км, Жінки 35
    Рупольдинг, Естафета 4х6 км, Жінки 7
    Рупольдинг, Гонка переслідування 10 км, Жінки 23
    Рупольдинг, Спринт 7.5 км, Жінки 41
    Контіолахті, Гонка переслідування 10 км, Жінки 17
    Контіолахті, Спринт 7.5 км, Жінки 7
    Контіолахті, Змішана естафета 4
    Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 12.5 км, Жінки 26
    Антхольц-Антерсельва, Спринт 7.5 км, Жінки 27
    Нове-Мєсто, Гонка переслідування 10 км, Жінки 33
    Нове-Мєсто, Спринт 7.5 км, Жінки 17
    Нове-Мєсто, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 32
    Обергоф, Мас-старт 12.5 км, Жінки 11
    Обергоф, Спринт 7.5 км, Жінки 22
    Обергоф, Естафета 4х6 км, Жінки 1
    Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 7
    Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 22
    Хохфільцен, Естафета 4х6 км, Жінки 3
    Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 5
    Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 13
    Естерсунд, Гонка переслідування 10 км, Жінки 11
    Естерсунд, Спринт 7.5 км, Жінки 12
    Естерсунд, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 40
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    11/12 86.0 (325/378) 77.5 (31/40) 85.6 (77/90) 87.9 (123/140) 90.0 (54/60) 83.3 (40/48)
    10/11 82.3 (303/368) 71.3 (57/80) 88.6 (62/70) 86.0 (86/100) 88.8 (71/80) 71.1 (27/38)
    09/10 83.3 (189/227) 90.0 (36/40) 78.3 (47/60) 86.7 (52/60) 85.0 (34/40) 74.1 (20/27)
    06/07 82.0 (146/178) 82.5 (33/40) 82.5 (33/40) 75.0 (15/20) 75.0 (15/20) 86.2 (50/58)
    05/06 83.2 (278/334) 83.3 (50/60) 76.3 (61/80) 88.0 (88/100) 81.7 (49/60) 88.2 (30/34)
    04/05 82.3 (293/356) 83.3 (50/60) 78.8 (63/80) 80.0 (80/100) 83.3 (50/60) 89.3 (50/56)
    03/04 84.1 (364/433) 90.0 (54/60) 81.0 (81/100) 81.3 (130/160) 86.3 (69/80) 90.9 (30/33)
    02/03 78.7 (218/277) 75.0 (30/40) 85.0 (51/60) 81.3 (65/80) 75.0 (45/60) 73.0 (27/37)
    01/02 77.7 (248/319) 85.0 (34/40) 81.4 (57/70) 74.3 (104/140) 87.5 (35/40) 62.1 (18/29)
    00/01 79.3 (291/367) 86.3 (69/80) 73.3 (66/90) 82.0 (82/100) 73.3 (44/60) 81.1 (30/37)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2009/2010
    4.60
    2010/2011
    5.60
    2011/2012
    8.90
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2006   Турин   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2010   Ванкувер   Естафета 4х6 км, Жінки 1
      Чемпіонат світу
    2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
    2005   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2006   Поклюка   Змішана естафета 1
    2004   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2004   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2005   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 2
    2004   Обергоф   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    1999   Поклюка   Юніорки, Естафета, 3х6 км 2
      Чемпіонат Європи
    2003   Форні-Авольтрі   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2005   Новосибірськ   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2005   Новосибірськ   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
    2005   Новосибірськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2005   Новосибірськ   Спринт 7.5 км, Жінки 3
      Кубок світу
    2003   Рупольдинг   Змішана естафета 1
    2003   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2004   Поклюка   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2004   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2004   Бейтостолен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2005   Турин   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2005   Турин   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2005   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2006   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2006   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2007   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2010   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2011   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2012   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2001   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2001   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2002   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2004   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2004   Форт-Кент   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2004   Лейк Плесід   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2006   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2006   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2009   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2000   Поклюка   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2002   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2004   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2004   Лейк Плесід   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2005   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2005   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2009   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2011   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
      Кубок IBU
    2009   Ріднаун-валь-Ріданна   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2004   Гейло   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Банско   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Банско   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2009   Ріднаун-валь-Ріданна   Спринт 7.5 км, Жінки 3
      Топ-10 результатів
    2005   Турин   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки КС 1
    2004   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки КС 1
    2004   Поклюка   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
    2004   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки ЧС 2
    2011   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 2
    2009   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки КС 2
    2006   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 2
    2004   Форт-Кент   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 2
    2004   Лейк Плесід   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 2
    2004   Обергоф   Гонка переслідування 10 км, Жінки ЧС 3
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    11/12 18 55 15 16 22
    10/11 21 46 19 20 13
    09/10 28 27 27 22 29
    06/07 41 33 36 56 43
    05/06 23 25 26 16 31
    04/05 15 12 14 17 13
    03/04 5 2 10 8 2
    02/03 24 49 16 24 23
    01/02 16 17 16 25 11
    00/01 18 7 19 18 26
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Доротея Вірер 719
    2 Ганна Еберґ 613
    3 Тіріль Екхофф 607
    4 Марте Олсбю Ройселанд 597
    5 Деніз Херрманн 571
    6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
    7 Пауліна Фіалкова 445
    8 Жюлья Сімон 441
    9 Жустін Бреза 433
    10 Франциска Пройсс 411
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Артем Прима 6.04
    Дмитро Підручний 5.75

    vote
    Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
     
    Могли лучше - упустили пару медальных шансов
    vote
    61
    Я ничего не ждал от этого чемпионата
    vote
    29
    Есть медаль - чемпионат успешен
    vote
    22
    Плохо - никто не вышел на пик формы
    vote
    11
     
    проголосовать

    Національний університет фізичного виховання і спорту України

    popular profile

    Росія  Олександр Лоґінов
    Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
    Україна  Валентина Семеренко
    Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Віта Семеренко
    Франція  Мартен Фуркад
    Білорусь  Ірина Кривко
    Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
    Україна  Дар'я Блашко
    Італія  Доротея Вірер
    Україна  Дмитро Підручний
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Білорусь  Дар'я Домрачева
    Україна  Анастасія Меркушина

    interview

    2020-02-27
    Юлія Джима: Змагатися на Кубку світу буде ще важче

    2020-02-27
    Дмитро Підручний: Налаштовані на боротьбу на трьох етапах Кубка світу

    2020-02-27
    Артем Прима: Вже закидав за плечі гвинтівку, але довелося промах добивати запасним

    2020-02-27
    Руслан Ткаленко: Якби був другим на фініші - був би дуже задоволений

    2020-02-27
    Валя Семеренко: Хочу поборотися ще на цій трасі

    2020-02-27
    Юрай Санітра: Хочемо золото, щоб був повний комплект медалей