Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1052
2 Стурла Легрейд 1039
3 Кантен Фійон-Майє 930
4 Тар'єй Бьо 893
5 Йоханнес Дале 843
6 Себастьян Самуельссон 817
7 Емільєн Жаклен 812
8 Лукас Хофер 753
9 Сімон Дестьйо 724
10 Мартін Понсілуома 713
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:40
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Буковель
2021-03-27 10:30 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Олександр Попов

  Персональні дані
Олександр Попов, POPOV Alexandr

 Фотографій в галереях не знайдено

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Олександр Попов
Ім'я  POPOV Alexandr
Країна
Білорусь
Дата народження  1965-02-22
Зріст  176
Вага  74
Місце народження  Тобольськ
Резиденція  Мінськ
Місце проживання  
Освіта  University
Мови  
Професія  спортінструктор
Статус  одружений
Хобі  риболовля
Перший рік в біатлоні  1980
У збірній з  
Тренери  
Командний тренер  
Клуб  Динамо Мінськ
Веб Сайт  
Гвинтівка  
Лижі  
Рукавички  
Окуляри  
Лижні палки  
Спонсори  
Костюм  
  Результати в цьому сезоні
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1988   Калгарі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1992   Albertville-Les Saisies   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
  Чемпіонат світу
1989   Файстріц   Командна гонка, Чоловіки 1
1992   Новосибірськ   Командна гонка, Чоловіки 1
1996   Рупольдінг   Командна гонка, Чоловіки 1
1997   Осорблі   Командна гонка, Чоловіки 1
1987   Лейк Плесід   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1989   Файстріц   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1995   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1996   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Кубок світу
1986   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1986   Боден   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1986   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1987   Боровець   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1987   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1987   Кенмор   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1987   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1987   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1989   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1989   Хамеєнлінна   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1990   Albertville-Les Saisies   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1991   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1991   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1991   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1991   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1992   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1992   Новосибірськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1992   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1993   Бадгастайн   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1986   Файстріц   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1987   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1987   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1988   Albertville-Les Saisies   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1989   Стейнґ'єр   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1989   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1989   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1992   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1993   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1993   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1994   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1996   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1997   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1986   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
1989   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1989   Стейнґ'єр   Командна гонка, Чоловіки 3
1989   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
1992   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1993   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1996   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1998   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Топ-10 результатів
1992   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1991   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1991   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
1989   Хамеєнлінна   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
1987   Кенмор   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1987   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1993   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки КС 2
1989   Стейнґ'єр   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 2
1989   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 2
1988   Albertville-Les Saisies   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 2
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
97/98 42 49 38 33
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 1152
2 Марте Олсбю Ройселанд 963
3 Франциска Пройсс 840
4 Ганна Еберґ 826
5 Доротея Вірер 821
6 Ліза-Тереза Хаузер 818
7 Дінара Алімбекова 734
8 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 707
9 Анаїс Шевальє-Буше 677
10 Деніз Херрманн 667
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.02

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
181
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
150
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
107
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
87
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-06-01
Віталій Мандзин: Те, що я потрапив на централізовану підготовку в команду Б, для мене було несподіванкою

2021-05-31
Віталій Мандзин: Я розраховую на те, що у цьому міжсезонні вийде сконцентруватися на стрілкових тренуваннях

2021-04-22
Степан Кінаш: Я завжди ставлю максимальні цілі, інакше навіщо тренуватися і змагатися?

2021-04-21
Степан Кінаш: В якийсь момент подумав, що біатлон - це не моє

2021-04-20
Микола Зоц: Не варто розглядати Кубок IBU, як заслання

2021-04-19
Микола Зоц: Ми всі працюємо на загальний результат