Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 913
2 Мартен Фуркад 911
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Тар'єй Бьо 740
5 Емільєн Жаклен 726
6 Сімон Дестьйо 672
7 Олександр Лоґінов 629
8 Бенедікт Долль 613
9 Йоханнес Дале 576
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 566
Весь рейтинг
останнє фото
Валентина Семеренко
Валентина Семеренко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:00
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Буковель
2020-03-25 00:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Холменколлен - 2000/2001


   2001-03-16 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Лів-Грет Шелбрейд 30 0+0 0 23:29.5 0.0
2 Магдалена Форсберг 44 0+2 2 25:15.9 +1:46.4
3 Наталі Сантер 47 2+0 2 25:23.9 +1:54.4
4 Андрея Генкель 39 0+1 1 25:24.5 +1:55.0
5 Сандрін Байї 13 0+2 2 25:38.3 +2:08.8
6 Мартіна Цельнер 2 0+2 2 25:42.2 +2:12.7
7 Мартіна Бек 33 0+1 1 25:42.5 +2:13.0
8 Ріоко Таканаші 75 1+1 2 25:47.8 +2:18.3
9 Лінда Груббен 57 0+1 1 25:54.1 +2:24.6
10 Ольга Назарова 35 0+2 2 25:55.6 +2:26.1
11 Олена Зубрилова 48 1+3 4 25:56.7 +2:27.2
12 Крістель Грос 65 0+2 2 25:58.0 +2:28.5
13 Анн-Елен Скьелбрейд 50 2+1 3 26:12.0 +2:42.5
14 Ірина Нікульчіна 72 1+2 3 26:27.1 +2:57.6
15 Світлана Ішмуратова 43 1+3 4 26:36.4 +3:06.9
16 Анна Богалій-Тітовець 22 1+2 3 26:37.2 +3:07.7
17 Уші Дізл 12 2+2 4 26:38.1 +3:08.6
18 Ольга Мєдвєдцева 14 3+1 4 26:42.0 +3:12.5
19 Ірина Меркушина 63 1+3 4 26:43.1 +3:13.6
20 Сона Міхокова 59 1+2 3 26:46.8 +3:17.3
21 Катрін Апель 17 0+4 4 26:49.8 +3:20.3
22 Світлана Черноусова 23 1+3 4 26:59.4 +3:29.9
23 Ю Шумей 45 1+2 3 27:00.2 +3:30.7
24 Катя Бер 49 1+3 4 27:02.4 +3:32.9
25 Тетяна Водоп'янова 24 1+4 5 27:10.1 +3:40.6
26 Корінн Ніогре 52 1+2 3 27:15.1 +3:45.6
27 Радка Попова 56 2+1 3 27:18.5 +3:49.0
28 Зіґрід Паллхубер 58 2+1 3 27:19.9 +3:50.4
29 Гун-Маргіт Андреассен 26 1+4 5 27:22.9 +3:53.4
30 Санна-Леена Перунка 38 0+4 4 27:28.6 +3:59.1
31 Ніна Лемеш 31 1+3 4 27:33.1 +4:03.6
32 Ейя Салонен 62 1+2 3 27:39.9 +4:10.4
33 Магдалена Гржива 55 0+2 2 27:40.8 +4:11.3
34 Галина Куклєва 61 3+3 6 27:46.0 +4:16.5
35 Тамамі Танака 54 3+2 5 27:46.4 +4:16.9
36 Люсія Ларісі 64 2+4 6 27:46.9 +4:17.4
37 Сяоні Чен 8 0+3 3 27:51.1 +4:21.6
38 Маґдалена Ґвіздонь 40 2+2 4 27:51.4 +4:21.9
39 Людмила Орловська 41 1+3 4 27:57.4 +4:27.9
40 Каті Вільхельм 16 4+2 6 28:02.2 +4:32.7
41 Катерина Дафовська 4 2+3 5 28:06.3 +4:36.8
42 Анна Мурінова 37 2+1 3 28:10.7 +4:41.2
43 Анна Стера-Кустуц 6 3+0 3 28:11.1 +4:41.6
44 Павліна Філіпова 34 1+3 4 28:12.2 +4:42.7
45 Дельфіна Бурлет 66 3+2 5 28:18.5 +4:49.0
46 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 3 2+3 5 28:24.6 +4:55.1
47 Сяньін Лю 68 1+3 4 28:28.4 +4:58.9
48 Андрея Коблар 27 1+4 5 28:28.6 +4:59.1
49 Мамі Шіндо 42 3+4 7 28:29.7 +5:00.2
50 Саскія Сантер 46 5+3 8 28:30.2 +5:00.7
51 Наталія Терещенко 19 1+3 4 28:34.3 +5:04.8
52 Мікела Понца 11 1+2 3 28:34.7 +5:05.2
53 Флоранс Баверель-Робер 28 3+2 5 28:49.1 +5:19.6
54 Ірена Чеснекова 67 4+3 7 29:00.3 +5:30.8
55 Йінгчао Конг 73 1+4 5 29:01.6 +5:32.1
56 Хіромі Суга 20 3+3 6 29:05.9 +5:36.4
57 Анжела Брісе 36 2+2 4 29:11.7 +5:42.2
58 Марія Стреленко 51 5+2 7 29:16.2 +5:46.7
59 Тадея Бранкович 21 4+2 6 29:23.3 +5:53.8
60 Катержина Голубцова 32 2+4 6 29:25.5 +5:56.0
61 Селіна Дреза 71 3+3 6 29:26.9 +5:57.4
62 Катерина Григор'єва 53 3+2 5 29:33.7 +6:04.2
63 Йітка Песінова 1 2+4 6 29:38.8 +6:09.3
64 Борхільд Оурен 69 2+3 5 29:39.6 +6:10.1
65 Тетяна Кутлікова 74 3+3 6 29:48.8 +6:19.3
66 Нііна Юркіяйнен 9 2+4 6 29:59.0 +6:29.5
67 Ірина Тананайко 18 1+4 5 30:29.7 +7:00.2
68 Сюзанна Бекеш 60 2+3 5 30:35.5 +7:06.0
69 Емма Фаулер 5 1+4 5 30:53.1 +7:23.6
70 Уілоґ Слеттемарк 29 3+3 6 31:23.5 +7:54.0
71 Діана Расімовічуте 10 3+5 8 31:28.4 +7:58.9
72 Марсела Павковчекова 7 3+3 6 31:41.4 +8:11.9
73 Софія Готтшаль 15 4+2 6 32:43.5 +9:14.0
74 Марта Барна 25 4+3 7 34:35.4 +11:05.9
DNS Світлана Парамигіна 70 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 793
2 Тіріль Екхофф 786
3 Деніз Херрманн 745
4 Ганна Еберґ 741
5 Марте Олсбю Ройселанд 597
6 Франциска Пройсс 573
7 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 554
8 Жюлья Сімон 551
9 Жустін Бреза 547
10 Ліза Віттоцці 528
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Анастасія Меркушина 6.42
Валентина Семеренко 6.29
Віта Семеренко 6.08

vote
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
104
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
59
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
49
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-05-22
Віктор Щур: Олександр Починок руйнує досягнення спортивної спільноти Тернопільщини за останні декілька років

2020-05-01
Володимир Бринзак: Сезон буде складний і працювати доведеться в дуже жорстких умовах

2020-03-14
Коментарі. Контіолахті, переслідування у жінок

2020-03-14
Коментарі. Контіолахті, переслідування у чоловіків

2020-03-14
Маркета Давідова: У цьому сезоні намагалася насолоджуватися кожною гонкою

2020-03-14
Селіна Гаспарін: На останньому колі я розуміла, що позаду мене їде Кайса Макаряйнен