Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   01:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2013/2014


   2014-02-02 Чемпіонат Європи, Юніорки, Гонка переслідування, 10 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Світлана Міронова 2 0+1+1+2 4 33:54.75 0.0
2 Уляна Нігматулліна 3 1+1+1+2 5 34:07.66 +12.9
3 Дуня Здуц 9 0+1+0+0 1 34:13.70 +19.0
4 Євгенія Буртасова 5 1+0+2+2 5 34:16.37 +21.6
5 Луїзе Куммер 8 0+1+1+2 4 34:33.61 +38.9
6 Анастасія Евсюніна 6 1+0+2+2 5 34:43.83 +49.1
7 Колін Варсен 4 1+1+1+2 5 35:16.70 +1:22.0
8 Юлія Журавок 22 0+1+2+0 3 35:42.27 +1:47.5
9 Христина Ільченко 14 1+2+3+1 7 36:05.56 +2:10.8
10 Ліза Віттоцці 10 0+0+2+3 5 36:05.84 +2:11.1
11 Хлое Шевальє 16 2+0+1+2 5 36:08.63 +2:13.9
12 Анастасія Меркушина 7 2+2+1+3 8 36:14.74 +2:20.0
13 Кінґа Збілут 13 1+2+1+0 4 36:28.43 +2:33.7
14 Жустін Бреза 18 2+0+1+3 6 36:43.65 +2:48.9
15 Туулі Томінґас 1 1+2+2+3 8 37:11.63 +3:16.9
16 Юлія Бригинець 20 2+0+2+1 5 37:11.83 +3:17.1
17 Джессіка Їслова 11 0+1+3+2 6 37:45.29 +3:50.5
18 Сімоне Кюпфнер 15 2+0+1+3 6 38:04.08 +4:09.3
19 Флуріна Фолькен 17 0+1+2+5 8 38:59.66 +5:04.9
20 Івона Фіалкова 24 1+1+5+3 10 39:37.95 +5:43.2
21 Кароліна Батожинська 37 0+1+2+1 4 39:46.25 +5:51.5
22 Анна Кубек 19 4+2+0+2 8 40:03.16 +6:08.4
23 Люція Харватова 12 3+2+5+2 12 40:20.34 +6:25.6
24 Жюлья Сімон 26 3+3+2+1 9 40:21.19 +6:26.4
25 Даніела Кадєва 31 2+1+0+2 5 40:31.27 +6:36.5
26 Анастасія Кунець 28 2+2+2+1 7 40:36.70 +6:42.0
27 Крістіна Рідер 43 2+1+0+1 4 40:50.00 +6:55.3
28 Марія Казначенко 21 4+1+1+3 9 40:53.65 +6:58.9
29 Янка Маракова 33 2+2+0+2 6 41:06.84 +7:12.1
30 Дінара Алімбекова 35 3+2+1+3 9 41:15.94 +7:21.2
31 Стефані Попова 25 3+4+1+3 11 41:25.89 +7:31.1
32 Єессіка Роліг 38 2+1+3+2 8 41:26.02 +7:31.3
33 Симона Марікова 23 1+0+3+3 7 41:34.36 +7:39.6
34 Меріл Бейлман 30 2+3+1+3 9 41:36.14 +7:41.4
35 Юлія Швайґер 41 2+3+2+0 7 41:45.44 +7:50.7
36 Гаудвіле Налівайкайте 40 1+2+1+2 6 41:45.91 +7:51.2
37 Мері Майала 46 0+0+2+1 3 41:50.00 +7:55.3
38 Алжбета Майдішова 47 1+1+1+2 5 41:55.56 +8:00.8
39 Беата Лассак 36 2+0+4+2 8 41:56.69 +8:01.9
40 Бетіна Благоєва 48 1+1+2+2 6 42:29.81 +8:35.1
41 Лілія Горпинич 39 2+1+3+2 8 42:43.93 +8:49.2
42 Гергана Велкова 52 1+0+2+1 4 42:44.25 +8:49.5
43 Кармен Рунґґальд’є 34 1+2+4+1 8 42:47.18 +8:52.4
44 Дороттья Бузаш 42 0+2+1+3 6 44:17.00 +10:22.3
45 Крістина Черна 29 3+4+2+3 12 44:23.13 +10:28.4
46 Ерін Юнгблут 27 3+0+4+1 8 44:28.63 +10:33.9
47 Іларія Барітуссіо 32 3+2+1+4 10 45:29.72 +11:35.0
48 Келсі Джоан Дікінсон 58 0+2+4+1 7 47:48.33 +13:53.6
LAP Келлі Вайнло 44 5+4+ + 0
LAP Сюзан Кюельм 45 3+1+ + 0
LAP Габріеле Лесцінскайте 49 4+5+ + 0
LAP Єва Бухла 51 3+1+ + 0
LAP Аніка Козіца 54 1+2+ + 0
LAP Еммі Флоор 55 1+2+ + 0
LAP Ніка Блаженіч 57 1+2+ + 0
DNS Дар'я Блашко 50 0
DNS Флоріна Юлія Даніла 53 0
DNS Люсі Гленвілл 56 0
DNS Анастасія Ануфрієва 59 0
DNS Санья Кусмук 60 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
116
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно