Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 692
2 Кантен Фійон-Майє 622
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 576
4 Олександр Лоґінов 544
5 Тар'єй Бьо 542
6 Сімон Дестьйо 536
7 Емільєн Жаклен 499
8 Бенедікт Долль 454
9 Йоханнес Дале 440
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 411
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   11:40
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-19 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-19 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2020-02-19
14:50 - 17:15
2020-02-19
15:00 - 16:55
2020-02-19
15:05 - 17:00
2020-02-19
15:10 - 16:55
2020-02-19
20:00 - 21:45
2020-02-20
05:00 - 06:00
2020-02-20
08:00 - 10:00
2020-02-21
02:39 - 04:07
Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2016/2017


   2017-02-04 Юніорський чемпіонат Європи, Юніорки, Спринт, 7.5 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Маркета Давідова 41 0+1 1 22:24.2 0.0
2 Валерія Васнецова 30 0+1 1 22:42.0 +17.8
3 Каміла Жук 37 0+1 1 22:49.9 +25.7
4 Ксенія Жужгова 91 0+0 0 22:50.5 +26.3
5 Каролін Коломбо 38 0+1 1 22:52.6 +28.4
6 Симона Марікова 53 0+0 0 22:59.3 +35.1
7 Меґан Банкс 18 0+1 1 22:59.9 +35.7
8 Софія Шнайдер 47 0+2 2 23:05.6 +41.4
9 Крістін Майєр 85 0+0 0 23:05.8 +41.6
10 Дебора Лаффонт 70 0+0 0 23:08.2 +44.0
11 Дінара Алімбекова 4 1+1 2 23:10.8 +46.6
12 Лєна Арно 12 0+2 2 23:23.3 +59.1
13 Йоанна Якела 17 0+1 1 23:24.2 +1:00.0
14 Крістіна Шевдаль 13 0+0 0 23:24.3 +1:00.1
15 Катерина Мошкова 65 0+2 2 23:25.8 +1:01.6
16 Гійон Ґіґонна 86 0+0 0 23:30.1 +1:05.9
17 Наталія Ушкіна 81 1+1 2 23:38.3 +1:14.1
18 Анастасія Ануфрієва 106 0+0 0 23:43.8 +1:19.6
19 Ванесса Фогт 22 0+2 2 23:49.1 +1:24.9
20 Яніна Хеттіх 92 0+0 0 23:51.3 +1:27.1
21 Лу Жанмонно 94 0+0 0 23:55.0 +1:30.8
22 Марія Цакірі 25 0+0 0 24:01.8 +1:37.6
23 Анна Вайдель 50 1+2 3 24:04.0 +1:39.8
24 Людмила Улибіна 55 0+2 2 24:04.3 +1:40.1
25 Уршка Пойє 3 1+0 1 24:06.5 +1:42.3
26 Анна Кривонос 56 0+1 1 24:08.9 +1:44.7
27 Міртіль Беґ 51 1+2 3 24:09.2 +1:45.0
28 Надія Мозер 2 1+0 1 24:11.3 +1:47.1
29 Каміла Цихон 67 0+0 0 24:11.4 +1:47.2
30 Марина Заутер 15 0+1 1 24:15.9 +1:51.7
31 Єлизавета Капліна 1 0+3 3 24:23.2 +1:59.0
32 Мікела Каррара 11 1+2 3 24:25.7 +2:01.5
33 Іда Лін 39 1+1 2 24:28.0 +2:03.8
34 Сюзан Кюельм 52 1+1 2 24:35.7 +2:11.5
35 Вікторія Карлссон 5 0+0 0 24:35.9 +2:11.7
36 Анна Ткадлецова 20 1+1 2 24:39.2 +2:15.0
37 Ганна Сола 88 2+2 4 24:41.3 +2:17.1
38 Мар'яна Брикайло 24 0+1 1 24:44.7 +2:20.5
39 Аріна Пантова 49 1+1 2 24:46.0 +2:21.8
40 Еніко Мартон 60 0+1 1 24:48.1 +2:23.9
41 Тамара Штайнер 26 1+1 2 24:50.5 +2:26.3
42 Христина Дмитренко 75 0+2 2 24:55.0 +2:30.8
43 Джиневра Рокк'я 35 1+1 2 24:57.4 +2:33.2
44 Дар'я Блашко 57 1+2 3 24:57.7 +2:33.5
45 Матеа Тофте 90 1+1 2 25:01.2 +2:37.0
46 Емілі Беттьенд’є 80 1+1 2 25:09.4 +2:45.2
47 Полона Клеменчіч 79 1+0 1 25:11.0 +2:46.8
48 Валерія Дмитренко 99 0+1 1 25:14.4 +2:50.2
49 Мілєна Тодорова 7 0+2 2 25:16.4 +2:52.2
50 Анна-Марія Шрьодер 66 1+2 3 25:16.6 +2:52.4
51 Аннелііс Віілукас 36 2+0 2 25:17.3 +2:53.1
52 Юлія Вайсс 98 2+0 2 25:18.6 +2:54.4
53 Тімеа Хайду 6 0+0 0 25:21.3 +2:57.1
53 Штефані Шерер 101 0+0 0 25:21.3 +2:57.1
55 Сімоне Кюпфнер 73 0+3 3 25:22.2 +2:58.0
56 Беніта Пайффер 45 0+1 1 25:26.9 +3:02.7
57 Наталія Томашевска 74 0+1 1 25:36.2 +3:12.0
58 Тіна Млакар 64 0+2 2 25:39.4 +3:15.2
59 Ракелє Фанезі 63 0+2 2 25:39.7 +3:15.5
60 Тереза Вінкларкова 89 1+2 3 25:45.6 +3:21.4
61 Майда Дрндіч 27 1+3 4 25:45.8 +3:21.6
62 Сієна Мей Роуз Еллінгсон 69 1+1 2 25:49.1 +3:24.9
63 Габріеле Лесцінскайте 9 2+1 3 25:56.0 +3:31.8
64 Емілі Діксон 84 2+0 2 25:57.9 +3:33.7
65 Антоніна Пісарєва 108 2+2 4 26:00.5 +3:36.3
66 Наталі Юрчова 14 0+1 1 26:04.4 +3:40.2
67 Клої Левінс 19 0+2 2 26:08.9 +3:44.7
68 Котріна Віткунайте 48 0+1 1 26:09.7 +3:45.5
69 Катержина Люксембургова 105 0+2 2 26:10.1 +3:45.9
70 Елеонора Фаунер 93 1+1 2 26:13.1 +3:48.9
71 Ніна Задравєц 97 1+1 2 26:13.9 +3:49.7
72 Кірарі Танака 59 4+2 6 26:16.0 +3:51.8
73 Євгенія Красікова 23 0+1 1 26:30.8 +4:06.6
74 Віроніка Махинякова 29 2+2 4 26:39.6 +4:15.4
75 Ясмін Вольгер 102 0+1 1 26:40.7 +4:16.5
76 Гергана Велкова 83 0+1 1 26:51.0 +4:26.8
77 Каталін Потіо 77 0+2 2 26:52.9 +4:28.7
78 Дар’я Гембіцка 103 1+1 2 26:55.5 +4:31.3
79 Дар’я Сепанді 95 1+2 3 26:55.6 +4:31.4
80 Марія Здравкова 71 2+2 4 26:59.0 +4:34.8
81 Тільда Йоханссон 68 0+1 1 27:03.1 +4:38.9
82 Ніколіна Ліндквіст 76 1+1 2 27:06.1 +4:41.9
83 Ана-Ларіса Котруш 107 1+2 3 27:10.2 +4:46.0
84 Марі Уха 78 4+0 4 27:10.9 +4:46.7
85 Лаура Марія Хованова 61 0+2 2 27:21.8 +4:57.6
86 Ана Есіпьонок 100 0+1 1 27:23.6 +4:59.4
87 Габріела Алмейда Нерес 10 2+1 3 28:00.4 +5:36.2
88 Аліна Боцтарева 96 0+2 2 28:05.3 +5:41.1
89 Вяра Влаховська 104 0+2 2 28:15.7 +5:51.5
90 Рамінта Діндайте 72 3+1 4 28:21.4 +5:57.2
91 Аманда Каутцер 82 3+1 4 28:28.8 +6:04.6
92 Вінка Ковачіч 46 2+1 3 28:44.9 +6:20.7
93 Мірелла Вереш 8 2+1 3 28:46.5 +6:22.3
94 Кріста Разгалє 87 1+2 3 29:06.2 +6:42.0
95 Аннія Кейта Сабула 31 1+2 3 29:10.1 +6:45.9
96 Арюнзул Енхбайяр 62 2+4 6 29:34.9 +7:10.7
97 Карина Лей 43 1+2 3 30:02.1 +7:37.9
98 Юлія Матвієнко 54 1+3 4 30:10.7 +7:46.5
99 Дора Куречіч 33 2+3 5 30:18.0 +7:53.8
100 Вікторія Тодоровска 21 3+4 7 30:36.9 +8:12.7
101 Вікторія Йовановська 44 1+2 3 31:53.2 +9:29.0
102 Мункжаргал Баянбулаг 32 1+3 4 32:56.0 +10:31.8
103 Валентина Мирза 16 2+3 5 33:27.9 +11:03.7
104 Вікторія Маніца 42 1+1 2 33:28.0 +11:03.8
105 Кітті Хегедуш 58 1+2 3 33:36.8 +11:12.6
106 Даяна Лопатіч 28 1+4 5 33:40.6 +11:16.4
107 Адріана Вілз 34 3+3 6 34:08.6 +11:44.4
108 Сара Мумовіч 40 3+4 7 34:43.8 +12:19.6
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 665
2 Тіріль Екхофф 571
3 Ганна Еберґ 565
4 Деніз Херрманн 542
5 Марте Олсбю Ройселанд 537
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 436
7 Пауліна Фіалкова 419
8 Жустін Бреза 415
9 Жюлья Сімон 401
10 Ліза Віттоцці 377
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Анастасія Меркушина 7.14
Юлія Джима 5.60
Віта Семеренко 5.56
Валентина Семеренко 5.32

vote
Женская эстафета: Вита или Валя?
 
Вита Семеренко
vote
23
Валя Семеренко
vote
9
Пусть бегут обе
vote
9
Эстафета без Виты и Вали
vote
3
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-18
Анастасія Меркушина: Знову буде Тернопіль проти всього світу

2020-02-16
Аіта Гаспарін: Завдяки підтримці Сергія я повірила в себе

2020-02-16
Юрай Санітра: Зробимо все, щоб Підручний був готовий до сінглу ідеально

2020-02-16
Сергій Семенов: Сьогодні вже конкретно злий на себе

2020-02-16
Дмитро Підручний: Спина, як слабке місце, перша приймає на себе удар

2020-02-16
Коментарі. Антхольц, переслідування у чоловіків