Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 955
2 Стурла Легрейд 922
3 Тар'єй Бьо 763
4 Кантен Фійон-Майє 752
5 Йоханнес Дале 749
6 Себастьян Самуельссон 700
7 Емільєн Жаклен 687
8 Мартін Понсілуома 608
9 Арнд Пайффер 600
10 Лукас Хофер 590
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   00:54
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Нове-Мєсто
2021-03-11 17:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Нове-Мєсто
2021-03-11 17:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Яворів - 2018/2019


   2019-03-23 Чемпіонат України, Супер спринт кваліфікація, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Дар'я Блашко 21 0+0 0 10:32.6
2 Юлія Городна 18 1+1 2 11:26.7 +54.1
3 Валерія Дмитренко 16 2+0 2 11:29.6 +57.0
4 Тетяна Продан 5 0+0 0 11:46.3 +1:13.7
5 Анастасія Рассказова 12 0+3 3 11:57.0 +1:24.4
6 Вікторія Єрмакова 6 1+0 1 12:01.0 +1:28.4
7 Олена Городна 22 1+1 2 12:15.8 +1:43.2
8 Оксана Москаленко 8 0+2 2 12:16.9 +1:44.3
9 Ганна Ситник 10 0+2 2 12:18.2 +1:45.6
10 Олександра Меркушина 23 1+3 4 12:18.2 +1:45.6
11 Любов Кип'яченкова 19 2+2 4 12:19.8 +1:47.2
12 Олександра Усенко 17 1+1 2 12:20.0 +1:47.4
13 Ганна Коваленко 2 0+3 3 12:29.3 +1:56.7
14 Лілія Стеблина 7 2+1 3 12:43.1 +2:10.5
15 Тетяна Баранюк 13 0+1 1 12:49.7 +2:17.1
16 Оксана Коваленко 4 2+2 4 12:54.8 +2:22.2
17 Олена Токар 1 1+2 3 12:58.7 +2:26.1
18 Христина Ковальова 3 2+1 3 12:59.0 +2:26.4
19 Дар'я Голишева 25 1+2 3 13:08.2 +2:35.6
20 Анастасія Сидоренко 20 1+1 2 13:23.3 +2:50.7
21 Оксана Климак 14 1+2 3 13:24.5 +2:51.9
22 Іванна Пазинюк 26 1+3 4 13:28.4 +2:55.8
23 Анастасія Кузьменко 24 2+1 3 13:44.3 +3:11.7
24 Олександра Медоєва 15 2+2 4 13:49.5 +3:16.9
25 Вероніка Шевчик 9 1+3 4 14:02.5 +3:29.9
26 Діана Мізик 28 2+0 2 14:13.8 +3:41.2
27 Мирошниченко Аліна 11 2+3 5 15:14.1 +4:41.5
0 Дар'я Скрябіна 29 0+0 0 DNS
0 Оксана Сігеті 27 0+0 0 DNS
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 923
2 Марте Олсбю Ройселанд 843
3 Ганна Еберґ 798
4 Франциска Пройсс 712
5 Доротея Вірер 686
6 Ліза-Тереза Хаузер 682
7 Анаїс Шевальє-Буше 588
8 Дінара Алімбекова 561
9 Маркета Давідова 554
10 Деніз Херрманн 551
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 7.67
Артем Тищенко 7.54

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
164
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
140
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
104
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
76
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-03-07
Дар'я Блашко: Стрільбище в Нове Мєсто змушує працювати на 200%

2021-03-07
Дмитро Підручний: Був впевнений у собі, у своїй стрільбі

2021-03-07
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), чоловіча гонка переслідування

2021-03-07
В’ячеслав Деркач: Планується, що уся команда А приїде в Буковель

2021-03-07
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), жіноча гонка переслідування

2021-03-06
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), чоловічий спринт