Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:49
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 01:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 01:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Яворів - 2018/2019


   2019-03-24 Чемпіонат України, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Сумская обл. 10 4+17 1:21:27.0
Вікторія Єрмакова 1+3 0+1 19:38.0
Ганна Ситник 0+0 0+3 19:15.0
Олена Токар 0+2 2+3 22:03.0
Тетяна Продан 0+2 1+3 20:31.0
2 Харьковская обл. 11 3+20 1:22:28.0 +1:01.0
Оксана Коваленко 0+2 0+3 19:26.0
Ольга Абрамова 0+3 0+3 18:38.0
Руслана Ткаченко 0+1 0+2 21:58.0
Любов Кип'яченкова 2+3 1+3 22:26.0
3 Черниговская обл. 9 3+15 1:26:40.0 +5:13.0
Валерія Дмитренко 0+1 0+1 18:21.0
Дар'я Голишева 1+3 0+1 22:15.0
Анастасія Сидоренко 0+1 0+2 22:34.0
Оксана Сігеті 2+3 0+3 23:30.0
4 г. Киев 13 4+12 1:26:54.0 +5:27.0
Дар'я Скрябіна 1+3 0+0 20:13.0
Ганна Коваленко 1+3 0+0 20:21.0
Лілія Стеблина 0+0 1+3 20:55.0
Діана Мізик 0+0 1+3 25:25.0
5 Тернопольская обл. 12 4+22 1:27:55.0 +6:28.0
Олександра Усенко 0+2 1+3 20:44.0
Іванна Пазинюк 0+3 0+2 21:44.0
Олександра Медоєва 0+3 1+3 24:13.0
Олександра Меркушина 1+3 1+3 21:14.0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.06
Дмитро Підручний 5.65

vote
Женская эстафета: Вита или Валя?
 
Вита Семеренко
vote
82
Пусть бегут обе
vote
47
Валя Семеренко
vote
32
Эстафета без Виты и Вали
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-23
Артем Прима: Розраховував, що в одній з гонок посміхнеться удача

2020-02-23
Юрай Санітра: До мас-старту готувалися серйозно

2020-02-23
Олена Підгрушна: Є осад від непройденого останнього штрафного кола

2020-02-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2020-02-22
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2020-02-22
Руслан Ткаленко: Самопочуття було не дуже добрим