Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:10
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-27 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-27 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

2020-02-27
12:50 - 13:50
2020-02-28
00:00 - 00:51
Час київський

Всі трансляції


Антхольц-Антерсельва - 2005/2006


   2006-01-21 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Каті Вільхельм 1 0+1+1+0 2 33:02:00 0.0
2 Сандрін Байї 2 1+0+1+1 3 33:27:00 +25.1
3 Альбіна Ахатова 3 0+0+0+0 0 33:54:00 +52.0
4 Лів-Грет Шелбрейд 10 0+0+0+2 2 34:30:00 +1:27.5
5 Уші Дізл 4 2+0+1+2 5 34:53:00 +1:50.6
6 Мартіна Бек 14 0+0+1+1 2 35:04:00 +2:01.7
7 Андрея Генкель 6 1+2+2+0 5 35:38:00 +2:36.0
8 Катрін Апель 15 1+1+1+0 3 35:39:00 +2:36.6
9 Лінда Груббен 5 2+0+1+2 5 35:50:00 +2:47.5
10 Симона Хаусвальд 8 0+1+2+2 5 35:57:00 +2:55.2
11 Магдалена Нойнер 19 0+1+2+1 4 36:00:00 +2:58.0
12 Флоранс Баверель-Робер 21 0+0+1+1 2 36:06:00 +3:03.7
13 Тея Ґреґорін 11 0+0+2+1 3 36:11:00 +3:08.6
14 Наталія Соколова 16 0+1+1+1 3 36:15:00 +3:12.6
15 Юсіа Ху 9 1+2+2+3 8 36:36:00 +3:34.4
16 Ольга Зайцева 7 1+0+1+2 4 36:41:00 +3:38.7
17 Мікела Понца 35 0+0+0+1 1 36:41:00 +3:38.7
18 Діяна Равнікар 24 0+2+0+1 3 36:55:00 +3:52.7
19 Ольга Назарова 12 1+2+0+2 5 37:40:00 +4:37.9
20 Олена Зубрилова 29 1+1+0+1 3 37:49:00 +4:47.1
21 Сільве Бекар 13 0+4+1+0 5 37:52:00 +4:49.7
22 Крістель Грос 47 1+1+2+0 4 37:58:00 +4:56.2
23 Йінгчао Конг 39 0+2+2+0 4 37:59:00 +4:57.3
24 Катерина Виноградова 36 1+0+2+2 5 38:04:00 +5:02.2
25 Наталя Сорокіна 22 2+1+0+1 4 38:12:00 +5:10.2
26 Кристина Ґузік 28 0+1+1+0 2 38:19:00 +5:16.9
27 Анн-Крістін Флатланд 30 1+2+1+1 5 38:19:00 +5:16.9
28 Наталія Левченкова 33 0+1+1+1 3 38:34:00 +5:31.5
29 Дельфен Перетт 37 0+0+0+2 2 38:41:00 +5:39.0
30 Яо Йін 46 0+3+1+1 5 38:58:00 +5:55.7
31 Маґдалена Ґвіздонь 26 0+3+3+1 7 39:07:00 +6:05.3
32 Ольга Мєдвєдцева 27 0+4+0+1 5 39:22:00 +6:20.2
33 Мартіна Халінарова 45 0+3+0+2 5 39:41:00 +6:39.2
34 Саскія Сантер 40 0+2+2+2 6 39:43:00 +6:40.7
35 Рейчел Стир 42 2+0+2+0 4 39:44:00 +6:41.6
36 Сяньін Лю 31 2+3+2+2 9 39:58:00 +6:56.3
37 Дана Плотогеа 60 1+1+1+1 4 40:21:00 +7:19.0
38 Зденка Вейнарова 41 2+2+1+2 7 40:21:00 +7:19.2
39 Евелі Сауе 50 0+1+0+1 2 40:34:00 +7:31.6
40 Сю Донг 34 0+5+1+2 8 40:34:00 +7:31.7
41 Люсія Ларісі 58 2+1+3+1 7 40:39:00 +7:36.5
42 Наталі Сантер 38 1+3+3+3 10 40:40:00 +7:38.2
43 Анна Богалій-Тітовець 18 2+2+2+3 9 40:41:00 +7:38.5
44 Магдалена Гржива 51 0+3+2+0 5 40:42:00 +7:40.1
45 Анастасія Кузьміна 44 2+0+3+1 6 40:57:00 +7:54.8
46 Полін Жакін 23 2+0+2+3 7 40:58:00 +7:56.1
47 Оксана Хвостенко 32 0+3+2+0 5 41:08:00 +8:06.1
48 Канае Мігура 25 0+4+2+5 11 41:14:00 +8:11.7
49 Барбара Ертл 59 1+1+2+1 5 42:19:00 +9:17.4
50 Тамамі Танака 48 3+2+2+3 10 43:18:00 +10:15.6
51 Марсела Павковчекова 43 1+4+1+3 9 44:00:00 +10:57.8
DNS Рібо Сун 17 0 00:00:00
DNS Тура Бергер 20 0 00:00:00
DNS Ірина Тананайко 52 0 00:00:00
DNS Кайса Мякяряйнен 53 0 00:00:00
DNS Людмила Ананько 54 0 00:00:00
DNS Лілія Вайгіна-Єфремова 55 0 00:00:00
DNS Сона Міхокова 56 0 00:00:00
DNF Катержина Голубцова 49 1+3+ + 0 00:00:00
DNF Зіна Кочер 57 3+1+ + 0 00:00:00
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.04
Дмитро Підручний 5.75

vote
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
60
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
29
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
22
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
11
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-27
Юлія Джима: Змагатися на Кубку світу буде ще важче

2020-02-27
Дмитро Підручний: Налаштовані на боротьбу на трьох етапах Кубка світу

2020-02-27
Артем Прима: Вже закидав за плечі гвинтівку, але довелося промах добивати запасним

2020-02-27
Руслан Ткаленко: Якби був другим на фініші - був би дуже задоволений

2020-02-27
Валя Семеренко: Хочу поборотися ще на цій трасі

2020-02-27
Юрай Санітра: Хочемо золото, щоб був повний комплект медалей