Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:42
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Ідре - 2021/2022


   2021-11-25 Кубок IBU, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Маріон Візенсартер 33 0+1 1 21:02.3 0.0
2 Каролін Коломбо 28 0+2 2 21:02.8 +0.5
3 Дар'я Блашко 56 1+0 1 21:05.4 +3.1
4 Анастасія Шевченко 40 0+1 1 21:06.0 +3.7
5 Елізабет Хоґберґ 20 0+1 1 21:12.3 +10.0
6 Марен Хаммершмідт 27 0+2 2 21:12.6 +10.3
7 Паула Боте 116 0+2 2 21:14.7 +12.4
8 Кароліне Ердаль 5 1+1 2 21:16.1 +13.8
9 Євгенія Буртасова 4 1+0 1 21:20.6 +18.3
10 Меґан Банкс 17 0+1 1 21:31.5 +29.2
11 Інґела Андерссон 16 2+1 3 21:33.3 +31.0
12 Еліне Грю 39 0+1 1 21:38.0 +35.7
13 Ольга Абрамова 19 1+0 1 21:42.0 +39.7
14 Раґнільд Фемштейневік 23 2+2 4 21:46.2 +43.9
15 Лу Жанмонно 3 1+1 2 21:47.5 +45.2
16 Катерина Бех 44 1+0 1 21:50.1 +47.8
17 Елеонора Фаунер 90 0+1 1 21:50.9 +48.6
18 Тамара Дербушева 42 1+0 1 21:52.4 +50.1
19 Елла Халварссон 46 0+2 2 21:54.0 +51.7
20 Лєа Майєр 55 0+2 2 21:55.3 +53.0
21 Юні Арнеклєйв 11 3+0 3 21:59.3 +57.0
22 Беатріс Трабуккі 101 0+1 1 22:02.1 +59.8
23 Софі Шово 26 0+2 2 22:04.0 +1:01.7
24 Наталія Ушкіна 80 0+2 2 22:04.9 +1:02.6
25 Габріеле Лесцінскайте 34 1+1 2 22:07.7 +1:05.4
26 Елішка Тепла 54 1+1 2 22:10.0 +1:07.7
27 Кінґа Збілут 15 0+2 2 22:12.1 +1:09.8
28 Тамара Штайнер 38 0+1 1 22:15.8 +1:13.5
29 Йоанна Якела 82 0+1 1 22:19.1 +1:16.8
30 Аліна Пільчук 92 1+0 1 22:19.3 +1:17.0
31 Надія Бєлкіна 61 1+1 2 22:20.0 +1:17.7
32 Ірене Кадуріш 31 2+2 4 22:20.5 +1:18.2
33 Гілонне Ґіґонна 76 1+2 3 22:22.0 +1:19.7
34 Анастасія Горєєва 58 3+1 4 22:23.7 +1:21.4
35 Келсі Джоан Дікінсон 24 0+1 1 22:23.8 +1:21.5
36 Гільде Фенне 117 1+4 5 22:27.6 +1:25.3
37 Енні Лінд 68 1+1 2 22:28.1 +1:25.8
38 Сюзанна-Катаріна Майнен 105 2+1 3 22:28.3 +1:26.0
39 Франциска Хільдебранд 108 3+1 4 22:29.5 +1:27.2
40 Емма Нільссон 18 2+2 4 22:29.9 +1:27.6
41 Тереза Воборнікова 7 2+1 3 22:31.1 +1:28.8
42 Ханна Аухенталлер 14 2+0 2 22:31.2 +1:28.9
43 Наталія Томашевска 94 0+1 1 22:37.5 +1:35.2
44 Ірене Лардшнайдер 8 0+3 3 22:39.2 +1:36.9
45 Астрі Слеттемарк 6 2+1 3 22:43.2 +1:40.9
46 Анна Гандлер 86 0+2 2 22:47.5 +1:45.2
47 Катерина Носкова 99 1+3 4 22:48.0 +1:45.7
48 Флуріна Фолькен 78 2+1 3 22:49.4 +1:47.1
49 Наталія Карніцька 95 0+1 1 22:52.5 +1:50.2
50 Зузана Ременова 52 2+0 2 22:53.3 +1:51.0
51 Ко Ун Чон 79 0+2 2 22:53.9 +1:51.6
52 Каролін Хорхлер 50 1+2 3 22:57.9 +1:55.6
53 Тереза Яндова 97 1+0 1 22:58.1 +1:55.8
54 Андрея Мездря 104 0+3 3 23:01.4 +1:59.1
55 Юлія Ковалевська 67 0+3 3 23:01.7 +1:59.4
56 Людмила Ахатова 9 0+2 2 23:04.2 +2:01.9
57 Камілла Бене 35 0+4 4 23:04.8 +2:02.5
58 Алла Гіленко 2 0+3 3 23:10.8 +2:08.5
59 Кайса Керянен 75 0+2 2 23:13.9 +2:11.6
60 Анна Кривонос 103 0+1 1 23:14.8 +2:12.5
61 Вен Їнь 100 0+2 2 23:15.4 +2:13.1
62 Катаріна Іннерхофер 22 2+4 6 23:17.7 +2:15.4
63 Дін Юхуань 69 2+2 4 23:19.2 +2:16.9
64 Ханна Кебінґєр 49 1+2 3 23:22.1 +2:19.8
65 Наталія Кочергіна 93 1+2 3 23:23.2 +2:20.9
66 Марія Абе 113 1+1 2 23:23.4 +2:21.1
67 Ліза Марія Шпарк 63 1+3 4 23:27.5 +2:25.2
68 Наталія Гербулова 30 2+3 5 23:28.3 +2:26.0
68 Дженна Шеррінгтон 83 0+2 2 23:28.3 +2:26.0
70 Маґдалена Ґвіздонь 53 3+1 4 23:34.1 +2:31.8
71 Хейді Кууттінен 96 1+1 2 23:39.2 +2:36.9
72 Лінда Цингерле 47 2+3 5 23:41.5 +2:39.2
73 Аніка Козіца 32 0+3 3 23:41.8 +2:39.5
74 Ренді Соллід Нордванг 70 3+2 5 23:44.8 +2:42.5
75 Лі Хаорон 59 2+1 3 23:45.5 +2:43.2
76 Ана-Ларіса Котруш 25 1+2 3 23:50.7 +2:48.4
77 Рейке де Майєр 21 1+0 1 23:54.7 +2:52.4
78 Дарсі Мортон 13 1+1 2 23:55.3 +2:53.0
79 Марія Ременова 1 0+4 4 23:56.4 +2:54.1
80 Таїс Возель 81 0+2 2 23:58.8 +2:56.5
81 Інес Голубєва 91 0+0 0 23:59.2 +2:56.9
82 Аманда Лайтфут 12 3+3 6 24:00.1 +2:57.8
83 Джиліан Колеборн 37 1+2 3 24:00.4 +2:58.1
84 Ліва Сахно 109 1+0 1 24:03.7 +3:01.4
85 Джилліан Гоулінг 111 3+1 4 24:06.5 +3:04.2
86 Венла Лехтонен 10 3+2 5 24:18.4 +3:16.1
87 Санна Маркканен 51 0+4 4 24:18.5 +3:16.2
88 Дар’я Сепанді 43 3+2 5 24:24.9 +3:22.6
89 Юлія Мачинякова 71 2+1 3 24:30.1 +3:27.8
90 Ґрете Ґайм 41 2+2 4 24:39.1 +3:36.8
91 Кірарі Танака 29 1+3 4 24:41.7 +3:39.4
92 Клара Полєднова 62 4+2 6 24:51.8 +3:49.5
93 Міса Сасакі 60 3+0 3 24:54.0 +3:51.7
94 Сандра Буліня 87 2+2 4 25:00.4 +3:58.1
95 Чжу Янь 102 4+2 6 25:11.1 +4:08.8
96 Бенте Скале 98 1+4 5 25:11.4 +4:09.1
97 Еніко Мартон 45 1+5 6 25:13.8 +4:11.5
98 Віроніка Махинякова 114 1+3 4 25:15.9 +4:13.6
99 Ксенія Долгополова 84 0+2 2 25:17.7 +4:15.4
100 Ліна Фарра 107 1+1 2 25:23.4 +4:21.1
101 Холлі Гроссман 36 2+5 7 25:38.0 +4:35.7
102 Міне Кіліч 85 2+1 3 25:48.4 +4:46.1
103 Юн Юмі 77 3+4 7 26:05.3 +5:03.0
104 Холлі Ріс-Лей 57 1+0 1 26:07.5 +5:05.2
105 Долджинсурен Мункхбат 115 2+2 4 26:09.0 +5:06.7
106 Хікару Фукуда 48 3+3 6 26:12.3 +5:10.0
107 Арна Касенова 106 1+3 4 26:15.0 +5:12.7
108 Сіара Мітчелл 110 1+1 2 26:35.9 +5:33.6
109 Зейнеп Эліф Дюрланик 89 3+2 5 26:39.3 +5:37.0
110 Анастасія Войнович 64 2+2 4 27:06.4 +6:04.1
111 Арюнтунгалаг Енхбайяр 65 2+5 7 27:10.3 +6:08.0
112 Валентина Мирза 72 1+3 4 27:26.9 +6:24.6
113 Константіна Харалампіду 88 3+2 5 27:47.3 +6:45.0
114 Аліна Скрипкіна 66 1+4 5 27:58.2 +6:55.9
115 Арюнболд Тумур 73 4+2 6 28:09.5 +7:07.2
116 Берна Йілмаз 112 2+4 6 29:18.2 +8:15.9
DNS Клої Левінс 74 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно