Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:05
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Ідре - 2021/2022


   2021-11-28 Кубок IBU, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франциска Хільдебранд 1 0+0+2+0 2 30:12.7 0.0
2 Євгенія Буртасова 5 0+0+0+0 0 30:24.3 +11.6
3 Паула Боте 15 0+1+0+1 2 31:05.2 +52.5
4 Лу Жанмонно 19 0+0+0+0 0 31:09.1 +56.4
5 Ханна Аухенталлер 17 0+0+0+0 0 31:12.0 +59.3
6 Елізабет Хоґберґ 8 1+1+0+1 3 31:22.9 +1:10.2
7 Тереза Воборнікова 10 0+0+1+1 2 31:24.0 +1:11.3
8 Кароліне Ердаль 11 2+1+1+0 4 31:33.9 +1:21.2
9 Анастасія Горєєва 27 0+1+1+0 2 31:34.9 +1:22.2
10 Марен Хаммершмідт 20 0+0+1+2 3 31:34.9 +1:22.2
11 Юні Арнеклєйв 14 1+0+1+1 3 31:35.8 +1:23.1
12 Анастасія Шевченко 16 2+0+1+1 4 31:43.6 +1:30.9
13 Ханна Кебінґєр 31 0+2+0+0 2 31:52.7 +1:40.0
14 Наталія Гербулова 12 0+0+1+2 3 31:55.2 +1:42.5
15 Ольга Абрамова 9 0+1+0+1 2 31:55.9 +1:43.2
16 Камілла Бене 25 0+0+1+1 2 32:03.6 +1:50.9
17 Емма Нільссон 53 0+0+1+0 1 32:10.2 +1:57.5
18 Гілонне Ґіґонна 42 1+0+1+0 2 32:10.6 +1:57.9
19 Ірене Кадуріш 3 1+2+0+2 5 32:12.7 +2:00.0
20 Інґела Андерссон 48 0+0+2+1 3 32:15.7 +2:03.0
21 Каролін Хорхлер 13 1+0+0+2 3 32:27.9 +2:15.2
22 Дар'я Блашко 4 1+1+0+1 3 32:38.4 +2:25.7
23 Софі Шово 18 1+1+2+2 6 32:39.7 +2:27.0
24 Анна Кривонос 24 0+0+0+1 1 32:52.7 +2:40.0
25 Раґнільд Фемштейневік 6 2+1+3+1 7 32:59.6 +2:46.9
26 Беатріс Трабуккі 40 0+0+0+1 1 33:10.4 +2:57.7
27 Катерина Носкова 23 0+1+3+0 4 33:21.3 +3:08.6
28 Маріон Візенсартер 56 2+1+0+0 3 33:23.7 +3:11.0
29 Венла Лехтонен 30 1+1+1+1 4 33:28.2 +3:15.5
30 Елла Халварссон 28 3+1+1+0 5 33:30.5 +3:17.8
31 Еліне Грю 43 0+1+1+1 3 33:31.9 +3:19.2
32 Ірене Лардшнайдер 21 1+0+2+2 5 33:34.8 +3:22.1
33 Ренді Соллід Нордванг 22 2+0+1+1 4 33:42.1 +3:29.4
34 Катаріна Іннерхофер 32 0+1+3+2 6 33:46.3 +3:33.6
35 Флуріна Фолькен 38 1+1+1+1 4 33:57.1 +3:44.4
36 Марія Ременова 35 0+1+1+1 3 33:57.7 +3:45.0
37 Аліна Пільчук 44 1+1+0+1 3 33:58.6 +3:45.9
38 Наталія Ушкіна 39 0+0+1+4 5 34:00.6 +3:47.9
39 Кайса Керянен 26 1+1+1+0 3 34:03.8 +3:51.1
40 Тамара Штайнер 51 1+1+0+1 3 34:04.4 +3:51.7
41 Юлія Ковалевська 52 1+0+1+1 3 34:04.6 +3:51.9
42 Мартіна Трабуккі 41 1+1+1+0 3 34:07.8 +3:55.1
43 Вен Їнь 29 2+1+0+0 3 34:17.8 +4:05.1
44 Елеонора Фаунер 34 0+3+1+1 5 34:32.2 +4:19.5
45 Гільде Фенне 36 1+2+2+4 9 34:36.3 +4:23.6
46 Лі Хаорон 60 1+1+0+1 3 35:07.3 +4:54.6
47 Кінґа Збілут 54 2+0+1+3 6 35:15.6 +5:02.9
48 Надія Бєлкіна 50 1+1+1+1 4 35:18.0 +5:05.3
49 Людмила Ахатова 49 1+1+0+1 3 35:19.3 +5:06.6
50 Келсі Джоан Дікінсон 57 1+0+1+1 3 35:20.1 +5:07.4
51 Сюзанна-Катаріна Майнен 55 2+1+2+2 7 35:48.9 +5:36.2
52 Наталія Карніцька 47 1+2+1+0 4 35:55.7 +5:43.0
53 Меґан Банкс 37 0+3+1+2 6 36:00.3 +5:47.6
54 Анастасія Рассказова 58 2+0+1+0 3 36:09.2 +5:56.5
55 Юлія Мачинякова 46 1+2+1+2 6 37:09.8 +6:57.1
LAP Астрі Слеттемарк 7 1+5+3 0
DNF Йоанна Якела 33 5 0
DNS Каролін Коломбо 2 0
DNS Лєа Майєр 45 0
DNS Клої Левінс 59 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно