Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 561
2 Кантен Фійон-Майє 472
3 Сімон Дестьйо 455
4 Йоханнес-Тінґнес Бьо 434
5 Тар'єй Бьо 429
6 Олександр Лоґінов 415
7 Емільєн Жаклен 389
8 Йоханнес Дале 362
9 Бенедікт Долль 361
10 Ерленн Б'єнтеґор 331
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   12:47
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Поклюка
2020-01-25 13:15 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Поклюка
2020-01-25 13:15 (CET)
Одиночна змішана естафета

2020-01-25
13:55 - 15:15
2020-01-25
14:00 - 14:55
2020-01-25
14:05 - 15:42
2020-01-25
14:05 - 15:15
2020-01-25
21:10 - 22:10
2020-01-26
02:42 - 04:16
2020-01-26
06:35 - 07:30
Час київський

Всі трансляції


Ріднаун-валь-Ріданна - 2010/2011


   2011-02-26 Чемпіонат Європи, Юніори, Спринт, 10 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 В'ячеслав Акімов 157 0+0 0 26:27.7 0.0
2 Бенедікт Долль 142 1+1 2 26:45.4 +17.7
3 Міхал Крчмарж 123 0+0 0 26:55.3 +27.6
4 Міхаель Галассі 143 0+2 2 27:10.6 +42.9
5 Сімон Дестьйо 112 1+1 2 27:25.3 +57.6
6 Флоран Клод 144 2+0 2 27:42.3 +1:14.6
7 Олександр Печенкін 153 1+2 3 27:51.8 +1:24.1
8 Томас Каукенас 138 1+0 1 28:08.8 +1:41.1
9 Ерленн Б'єнтеґор 102 2+0 2 28:10.8 +1:43.1
10 Давід Коматц 118 0+1 1 28:16.9 +1:49.2
11 Беньямін Плайкнер 116 0+2 2 28:22.7 +1:55.0
12 Міхал Зак 161 1+0 1 28:24.1 +1:56.4
13 Маріо Долдер 113 2+0 2 28:24.2 +1:56.5
14 Євген Шмиков 130 2+0 2 28:30.4 +2:02.7
15 Лоренц Веґер 146 1+1 2 28:31.2 +2:03.5
16 Бернхард Ляйтінґер 127 2+1 3 28:31.4 +2:03.7
17 Баптист Жуті 159 1+0 1 28:36.4 +2:08.7
18 Олександр Дорожко 110 0+3 3 28:36.7 +2:09.0
19 Люсьєн Слуф 136 0+0 0 28:38.3 +2:10.6
20 Олексій Альмуков 148 1+0 1 28:38.4 +2:10.7
21 Валентин Гальярд 125 1+1 2 28:40.5 +2:12.8
22 Пітер Кірсс 111 2+0 2 28:42.6 +2:14.9
23 Олександр Дахно 129 1+0 1 28:44.7 +2:17.0
24 Олександр Мінгалев 165 0+1 1 28:45.8 +2:18.1
25 Дімітар Ґерджиков 139 1+0 1 28:47.1 +2:19.4
26 Микола Якушев 114 2+2 4 28:48.4 +2:20.7
27 Іван Златєв 109 1+2 3 28:53.3 +2:25.6
28 Томаш Хасілла 117 0+2 2 28:57.3 +2:29.6
29 Анже Повірк 158 1+0 1 28:58.7 +2:31.0
30 Дмитро Підручний 120 2+1 3 29:01.2 +2:33.5
31 Фабіан Хьорль 166 0+3 3 29:01.9 +2:34.2
32 Серафін Вістнер 133 4+1 5 29:03.0 +2:35.3
33 Рафал Лепел 140 1+1 2 29:03.3 +2:35.6
34 Олексій Абромчік 152 1+1 2 29:10.6 +2:42.9
35 Властіміл Вавра 107 0+2 2 29:13.7 +2:46.0
36 Кароль Домбровськи 101 0+1 1 29:14.1 +2:46.4
37 Павло Гончаров 134 1+0 1 29:23.9 +2:56.2
38 Рістоматті Хакола 151 2+2 4 29:40.4 +3:12.7
39 Ондрей Екслер 145 1+1 2 29:41.3 +3:13.6
40 Іван Моравський 160 1+2 3 29:42.3 +3:14.6
41 Симон Кочевар 128 1+2 3 29:42.4 +3:14.7
42 Вили Ваянто 103 2+1 3 29:56.6 +3:28.9
43 Рейлі Гесслінг 132 3+2 5 30:10.1 +3:42.4
44 Васіл Чорбаджієв 156 1+0 1 30:14.4 +3:46.7
45 Міхал Шима 126 1+3 4 30:18.5 +3:50.8
46 Рокас Суславічюс 155 2+1 3 30:23.6 +3:55.9
47 Мацей Недза-Кубінеч 108 1+2 3 30:40.2 +4:12.5
48 Ітан Дрейсігахер 104 2+2 4 30:45.3 +4:17.6
49 Ґеорґе Поп 115 2+3 5 31:22.4 +4:54.7
50 Віталій Козловський 154 2+2 4 31:33.7 +5:06.0
51 Емір Хркалович 124 0+1 1 31:44.6 +5:16.9
52 Маріуш Унґуряну 149 2+2 4 31:48.7 +5:21.0
53 Віктор Пинзару 131 2+2 4 31:56.3 +5:28.6
54 Лаврентій Ваману 121 1+4 5 31:58.3 +5:30.6
55 Ґжеґож Ґузик 162 2+2 4 32:11.8 +5:44.1
56 Грегор Якубович 150 2+3 5 32:15.8 +5:48.1
57 Хейго Лепік 141 2+4 6 32:16.7 +5:49.0
58 Саньїн Діздаревич 119 3+2 5 32:17.6 +5:49.9
59 Антті Раатікайнен 163 2+3 5 32:37.8 +6:10.1
60 Лука Раки 135 0+1 1 32:45.4 +6:17.7
61 Неманья Вуковіч 105 1+4 5 33:57.0 +7:29.3
62 Боян Плакаловіч 147 1+2 3 33:57.7 +7:30.0
63 Марко Старчевіч 164 5+2 7 35:10.5 +8:42.8
64 Деян Мумовіч 122 3+2 5 35:13.8 +8:46.1
65 Святослав Малютін 106 3+3 6 39:01.0 +12:33.3
DNS Ахті Тойванен 137 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 524
2 Доротея Вірер 477
3 Ганна Еберґ 396
4 Деніз Херрманн 393
5 Жюлья Сімон 355
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 350
7 Марте Олсбю Ройселанд 343
8 Жустін Бреза 340
9 Пауліна Фіалкова 325
10 Кайса Мякяряйнен 281
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Юлія Джима 6.53
Анастасія Меркушина 5.68
Олена Підгрушна 5.46
Юлія Журавок 4.91
Дар'я Блашко 4.72

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
272
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
97
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
64
Все комментировали хорошо
vote
49
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
24
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
12
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-01-20
Оксана Москаленко: Головна мета - гідно виступити на ЮЧС

2020-01-20
Віталій Труш: Відчуваю, що можу додавати ходом

2020-01-20
Надія Бєлкіна: Відчуваю себе добре. Зараз головне не розгубити цю форму

2020-01-19
Артем Прима: Раніше я не сильно любив Рупольдинг

2020-01-19
Антон Дудченко: Етап в Рупольдингу для себе оцінюю на трієчку

2020-01-19
Коментарі. Рупольдинг, переслідування у чоловіків