Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 752
2 Кантен Фійон-Майє 658
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 630
4 Тар'єй Бьо 580
5 Олександр Лоґінов 570
6 Сімон Дестьйо 536
7 Емільєн Жаклен 499
8 Бенедікт Долль 483
9 Йоханнес Дале 472
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 411
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   01:25
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-20 15:15 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-20 15:15 (CET)
Одиночна змішана естафета

2020-02-20
15:50 - 17:00
2020-02-20
16:05 - 17:10
2020-02-20
16:10 - 17:16
2020-02-20
16:15 - 17:00
2020-02-20
19:00 - 19:45
2020-02-21
04:07 - 05:03
2020-02-21
07:05 - 08:05
Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2011/2012


   2011-09-25 Літній чемпіонат світу, Гонка переслідування 10 км, Юніорки (л / р)
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Моніка Хойніш 42 2+1+0+2 5 30:26.59 0.0
2 Ольга Подчуфарова 44 0+1+4+1 6 31:05.74 +39.2
3 Ольга Якушова 41 2+2+2+1 7 31:14.94 +48.4
4 Тетяна Трачук 45 0+1+2+1 4 31:24.44 +57.9
5 Юлія Джима 43 0+1+1+2 4 31:28.21 +1:01.7
6 Нія Дімітрова 46 0+2+1+1 4 31:28.46 +1:01.9
7 Ірина Варвинець 47 0+0+3+2 5 31:49.77 +1:23.2
8 Анна Сураєва 57 2+1+2+2 7 33:14.08 +2:47.5
9 Крістина Черна 49 1+1+1+1 4 33:31.98 +3:05.4
10 Тетяна Казакова 50 1+3+0+2 6 33:45.21 +3:18.7
11 Йітка Ландова 53 0+0+2+3 5 33:55.81 +3:29.3
12 Лілі Дрчар 51 3+0+3+1 7 34:00.80 +3:34.3
13 Кім Кунам 60 2+1+1+1 5 34:05.69 +3:39.1
14 Кім Сеора 48 3+3+1+0 7 34:12.75 +3:46.2
15 Єва Пускарчікова 52 0+1+0+4 5 34:13.16 +3:46.6
16 Лариса Надєєва 61 3+2+0+2 7 34:21.29 +3:54.7
17 Ґрете Ґайм 58 0+2+1+2 5 34:29.58 +4:03.0
18 Пауліна Фіалкова 72 0+1+1+3 5 34:53.29 +4:26.7
19 Єссіца Їслова 55 2+1+2+1 6 35:08.96 +4:42.4
20 Крістель Війгіпуу 70 1+1+1+3 6 35:59.47 +5:32.9
21 Марія Буковська 64 3+1+0+1 5 36:11.95 +5:45.4
22 Кінґа Збілут 65 2+0+3+1 6 36:19.81 +5:53.3
23 Віра Цеханович 63 2+3+2+4 11 36:22.02 +5:55.5
24 Інга Пасковська 56 3+0+1+1 5 36:34.24 +6:07.7
25 Нікола Хурайтова 73 0+1+0+2 3 36:38.57 +6:12.0
26 Діана-Маріан Салман 59 4+1+0+2 7 36:49.38 +6:22.8
27 Кароліна Батожинська 74 1+2+0+2 5 36:54.73 +6:28.2
28 Анна Мака 54 2+0+4+2 8 37:09.88 +6:43.3
29 Андреа Горчікова 68 1+1+4+4 10 38:31.18 +8:04.6
DNS Стефані Попова 66 0
DNS Габріеле Лесцінскайте 82 0
DNS Анна Мхітарян 91 0
DNS Каталін Варга 92 0
DNS Ліліт Тоноян 93 0
DNS Анетт Божік 94 0
DNS Димітріца Чобану 95 0
LAP Ірина Потінга 62 3+3+2+ 0
LAP Дар'я Юрлова 67 5+4+1+ 0
LAP Олександра Грігорошута 69 3+2+ + 0
LAP Наталія Тихонова 71 1+3+2+ 0
LAP Лєнка Слехтова 75 1+2+2+ 0
LAP Люсія Шимова 76 1+0+2+ 0
LAP Єва Урев 77 5+4+ + 0
LAP Марія Казначенко 78 4+ + + 0
LAP Кріста Круміна 79 1+2+ + 0
LAP Панагіота Цакіріс 80 2+0+ + 0
LAP Івона Іванець 81 3+2+ + 0
LAP Анет Бріце 83 1+ + + 0
LAP Дороттья Бузаш 84 1+1+ + 0
LAP Кароліна Банел 85 2+ + + 0
LAP Деяна Косарач 86 2+ + + 0
LAP Івана Ковачевіч 87 1+ + + 0
LAP Люсі Гленвілл 88 4+ + + 0
LAP Хван Хьєсук 89 2+ + + 0
LAP Христина Куркеніду 90 2+ + + 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 665
2 Тіріль Екхофф 571
3 Ганна Еберґ 565
4 Деніз Херрманн 542
5 Марте Олсбю Ройселанд 537
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 436
7 Пауліна Фіалкова 419
8 Жустін Бреза 415
9 Жюлья Сімон 401
10 Ліза Віттоцці 377
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.40
Анастасія Меркушина 5.08

vote
Женская эстафета: Вита или Валя?
 
Вита Семеренко
vote
72
Пусть бегут обе
vote
33
Валя Семеренко
vote
26
Эстафета без Виты и Вали
vote
16
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-20
Юрай Санітра: В естафеті хочу спробувати варіант, щоб ми більше були в контакті

2020-02-20
Анастасія Меркушина: Ризик, на мій погляд, був виправданий

2020-02-20
Дмитро Підручний: Сподівався, що буде цікавіша контактна боротьба

2020-02-19
Руслан Ткаленко: Важко було, бо не знав, як розподілити сили

2020-02-19
Артем Прима: З чотирма хвилинами штрафу на цій дистанції робити нічого

2020-02-19
Юрай Санітра: Зараз найважливіше, щоб ми добре підготувалися до естафети