Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:20
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2019/2020


   2019-11-30 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Швеція 6 2+11 36:42.1 0.0
Ханна Еберґ 1+3 1+3
Себастьян Самуельссон 0+0 0+1
Ханна Еберґ 0+2 0+0
Себастьян Самуельссон 0+1 0+1
2 Німеччина 7 1+9 37:00.2 +18.1
Франциска Пройсс 0+2 0+0
Ерік Лессер 0+2 0+1
Франциска Пройсс 0+1 0+0
Ерік Лессер 0+0 1+3
3 Норвегія 1 1+16 37:22.5 +40.4
Марте Олсбю Ройселанд 0+3 0+2
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+2 1+3
Марте Олсбю Ройселанд 0+3 0+0
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 0+3
4 Україна 5 3+6 37:39.0 +56.9
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+1
Анастасія Меркушина 0+1 3+3
Артем Тищенко 0+0 0+1
5 Естонія 10 1+8 37:43.7 +1:01.6
Реґіна Ермітс 0+2 0+1
Рене Захкна 0+0 1+3
Реґіна Ермітс 0+1 0+1
Рене Захкна 0+0 0+0
6 США 16 1+16 37:59.1 +1:17.0
С’юзан Данклі 0+1 0+3
Шон Догерті 0+2 0+2
С’юзан Данклі 0+1 0+3
Шон Догерті 0+1 1+3
7 Франція 4 3+15 38:01.6 +1:19.5
Жюлья Сімон 0+0 1+3
Сімон Дестьйо 0+2 2+3
Жюлья Сімон 0+3 0+1
Сімон Дестьйо 0+0 0+3
8 Італія 3 3+13 38:33.8 +1:51.7
Федеріка Санфіліппо 0+0 1+3
Томас Бормоліні 0+1 1+3
Федеріка Санфіліппо 1+3 0+2
Томас Бормоліні 0+0 0+1
9 Білорусь 13 5+17 38:45.2 +2:03.1
Ганна Сола 0+1 1+3
Микита Лобастов 2+3 0+2
Ганна Сола 1+3 1+3
Микита Лобастов 0+0 0+2
10 Канада 9 2+10 38:45.8 +2:03.7
Емма Ландер 2+3 0+1
Крістіан Ґоу 0+0 0+2
Емма Ландер 0+3 0+0
Крістіан Ґоу 0+0 0+1
11 Австрія 2 2+13 38:52.4 +2:10.3
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 1+3
Юліан Еберхард 0+2 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+2 0+0
Юліан Еберхард 0+3 1+3
12 Росія 8 5+10 38:53.5 +2:11.4
Тамара Дербушева 0+3 4+3
Матвій Єлисеєв 0+0 1+3
Тамара Дербушева 0+0 0+0
Матвій Єлисеєв 0+0 0+1
13 Швейцарія 15 1+16 39:02.1 +2:20.0
Аїта Ґаспарін 0+2 0+2
Маріо Долдер 0+1 0+3
Аїта Ґаспарін 1+3 0+1
Маріо Долдер 0+3 0+1
14 Казахстан 19 4+16 39:02.5 +2:20.4
Галина Вишневська-Шепоренко 0+1 1+3
Роман Єрьомін 1+3 0+0
Галина Вишневська-Шепоренко 0+2 1+3
Роман Єрьомін 0+1 1+3
15 Болгарія 18 2+14 40:12.2 +3:30.1
Даніела Кадєва 0+0 1+3
Антон Сінапов 0+1 0+0
Даніела Кадєва 0+3 0+3
Антон Сінапов 0+1 1+3
16 Польща 14 7+18 40:34.6 +3:52.5
Кінґа Збілут 2+3 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 0+2 0+1
Кінґа Збілут 0+3 2+3
Анджей Нендза-Кубінєц 3+3 0+2
17 Фінляндія 20 4+13 Lapped
Суві Мінккінен 0+1 2+3
Яакко Олаві Ранта 1+3 1+3
Суві Мінккінен 0+0 0+3
Яакко Олаві Ранта
18 Чехія 11 1+14 Lapped
Джессіка Їслова 0+3 0+3
Якуб Ствртєцкі 0+1 0+2
Джессіка Їслова 0+2 1+3
Якуб Ствртєцкі
19 Словенія 17 3+11 Lapped
Ніка Віндісар 0+0 2+3
Міха Довжан 0+2 0+0
Ніка Віндісар 0+3 1+3
Міха Довжан
20 Японія 12 2+16 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+3 0+3
Мікіто Тачізакі 0+2 0+2
Фуюко Тачізакі 1+3 1+3
Мікіто Тачізакі
21 Китай 21 3+9 Lapped
Чу Янь Мень 0+0 0+2
Ванг Веньянь 1+3 0+0
Чу Янь Мень 0+1 2+3
Ванг Веньянь
22 Литва 22 7+12 Lapped
Наталія Кочергіна 0+1 0+2
Томас Каукенас 0+0 1+3
Наталія Кочергіна 2+3 4+3
Томас Каукенас
23 Румунія 24 2+9 Lapped
Еніко Мартон 0+1 2+3
Георг Маріан Колтеа 0+3 0+2
Еніко Мартон
Георг Маріан Колтеа
24 Словаччина 25 5+9 Lapped
Терезія Поліакова 0+2 3+3
Міхал Шима 0+1 2+3
Терезія Поліакова
Міхал Шима
25 Хорватія 26 6+10 Lapped
Ніка Блаженіч 0+1 3+3
Крешимір Чрнковіч 2+3 1+3
Ніка Блаженіч
Крешимір Чрнковіч
26 Південна Корея 23 6+12 Lapped
Кім Сеон-Су 0+3 2+3
Чой Дуджін 3+3 1+3
Кім Сеон-Су
Чой Дуджін
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.83
Дмитро Підручний 5.24

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
342
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми