Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:45
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Арбер - 2019/2020


   2020-03-06 Юніорський кубок IBU, Супер спринт кваліфікація, Юніорки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Елла Халварссон 55 0+0 0 9:35.9 0.0
2 Сабріна Браун 77 0+0 0 9:38.4 +2.5
3 Анна Гандлер 34 0+0 0 9:39.1 +3.2
4 Юліанне Фрювірт 72 0+1 1 9:39.4 +3.5
5 Ребекка Пасслер 46 0+0 0 9:47.4 +11.5
6 Ханна Аухенталлер 75 0+0 0 9:51.2 +15.3
7 Єва Бувар 35 0+0 0 9:53.6 +17.7
8 Ліза Марія Шпарк 21 0+1 1 9:55.3 +19.4
9 Джессіка Ланґе 41 0+0 0 10:04.3 +28.4
10 Ема Капустова 50 0+0 0 10:06.3 +30.4
11 Леоні Жаньє 38 1+0 1 10:08.3 +32.4
12 Клара Віндішар 59 0+0 0 10:11.0 +35.1
13 Кароліна Дусілова 45 0+1 1 10:13.2 +37.3
14 Емі Басерга 39 0+3 3 10:14.0 +38.1
15 Паула Боте 2 0+2 2 10:14.5 +38.6
16 Самуела Комола 52 0+0 0 10:15.7 +39.8
17 Вікторія Меллітцер 79 0+1 1 10:19.0 +43.1
18 Франциска Пфнюр 16 2+0 2 10:21.0 +45.1
19 Марейке Браун 56 0+2 2 10:23.2 +47.3
20 Каміль Купе 53 1+0 1 10:23.3 +47.4
21 Дар'я Кудаєва 32 0+0 0 10:24.5 +48.6
22 Клара Полєднова 24 1+0 1 10:24.8 +48.9
23 Йоанна Якела 3 1+2 3 10:25.2 +49.3
24 Аліна Пільчук 61 1+0 1 10:26.0 +50.1
25 Крістіна Оберталер 17 0+1 1 10:26.6 +50.7
26 Дар'я Сидорова 62 1+1 2 10:27.3 +51.4
27 Зузана Ременьова 76 1+0 1 10:28.6 +52.7
28 Аліне Кьоніг 64 0+0 0 10:29.2 +53.3
29 Вероніка Мацкова 63 0+0 0 10:29.3 +53.4
30 Аміна Іванова 27 0+0 0 10:29.5 +53.6
31 Анастасія Халіулліна 14 0+2 2 10:35.7 +59.8
31 Марі Зойчел 40 0+1 1 10:35.7 +59.8
33 Марія Ременьова 37 0+2 2 10:38.2 +1:02.3
33 Аліна Кудісова 51 1+0 1 10:38.2 +1:02.3
35 Каріна Ануфрієнко 1 0+1 1 10:39.7 +1:03.8
36 Юлія Махинякова 30 1+1 2 10:40.8 +1:04.9
36 Тільда Йоханссон 49 0+2 2 10:40.8 +1:04.9
38 Лаура Буко 20 2+1 3 10:42.8 +1:06.9
39 Магда Пічура 74 2+0 2 10:46.8 +1:10.9
40 Анастасія Горєєва 15 0+2 2 10:50.3 +1:14.4
40 Кайя Маріч 47 0+2 2 10:50.3 +1:14.4
42 Лєа Майєр 44 3+1 4 10:52.4 +1:16.5
43 Анастасія Кайшева 42 1+2 3 10:52.7 +1:16.8
44 Інес Голубєва 19 1+0 1 10:58.1 +1:22.2
45 Ліза Осл 57 0+2 2 11:01.8 +1:25.9
46 Флавія Барметтлер 7 0+3 3 11:03.1 +1:27.2
47 Лєна Репінц 54 1+1 2 11:05.7 +1:29.8
48 Елена Хефлінґер 71 0+1 1 11:07.5 +1:31.6
49 Зіва Клеменчич 28 0+3 3 11:08.5 +1:32.6
50 Тереза Яндова 12 0+3 3 11:21.5 +1:45.6
51 Наталія Сидорович 58 0+3 3 11:22.1 +1:46.2
52 Сільвія Ванча 43 2+0 2 11:22.2 +1:46.3
53 Софі Шово 66 0+4 4 11:26.2 +1:50.3
54 Герда Наруск 33 0+0 0 11:27.6 +1:51.7
55 Шоуна Пендрі 18 0+2 2 11:32.5 +1:56.6
56 Єва Пуце 26 0+1 1 11:32.8 +1:56.9
57 Дар’я Гембіцка 25 2+2 4 11:33.4 +1:57.5
58 Лу Анн Шева 78 1+3 4 11:33.9 +1:58.0
59 Кайя Зорч 5 1+2 3 11:41.3 +2:05.4
60 Беатріс Трабуккі 6 0+4 4 11:42.2 +2:06.3
61 Таїс Возель 68 1+4 5 11:45.5 +2:09.6
62 Лізбет Ліів 23 2+3 5 11:45.7 +2:09.8
63 Андрея Чутак 8 0+1 1 12:04.3 +2:28.4
64 Сара Урумова 73 0+0 0 12:13.9 +2:38.0
65 Ліва Сахно 60 3+2 5 12:47.8 +3:11.9
66 Валентина Мирза 13 1+2 3 12:51.5 +3:15.6
67 Анастасія Войнович 9 1+3 4 13:20.9 +3:45.0
68 Іоанна Коцалу 22 0+2 2 13:32.1 +3:56.2
69 Нефелі Тіта 48 0+5 5 13:34.2 +3:58.3
70 Константіна Харалампіду 67 0+3 3 13:48.1 +4:12.2
71 Беріна Сінановіч 4 2+1 3 14:04.9 +4:29.0
72 Антонія-Александра Чеботарі 31 1+2 3 14:12.9 +4:37.0
73 Вікторія Йовановська 65 4+1 5 14:26.9 +4:51.0
74 Ана Цветановська 29 3+4 7 14:35.2 +4:59.3
75 Люція Міхалічкова 11 4+4 8 15:27.9 +5:52.0
76 Міхаела Даноска 10 4+5 9 15:28.0 +5:52.1
77 Інеса Зекіч 36 5+3 8 16:53.8 +7:17.9
DNS Петра Суха 69 0
DNS Анастасія Шевченко 70 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті