Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:20
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Рупольдінг - 2021/2022


   2022-01-14 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 1 0+4 1:10:50.0 0.0
Анаїс Шевальє-Буше 0+0 0+2
Хлое Шевальє 0+0 0+0
Жустін Бреза-Буше 0+0 0+1
Жюлья Сімон 0+1 0+0
2 Швеція 2 0+2 1:11:25.1 +35.1
Джоанна Скоттхайм 0+0 0+0
Стіна Нільссон 0+0 0+1
Мона Брурссон 0+0 0+0
Анна Маґнуссон 0+0 0+1
3 Росія 3 0+6 1:12:02.2 +1:12.2
Валерія Васнецова 0+0 0+2
Світлана Міронова 0+1 0+1
Ірина Казакевич 0+1 0+0
Христина Рєзцова 0+0 0+1
4 Німеччина 5 1+5 1:12:16.6 +1:26.6
Ванесса Фогт 0+0 0+0
Ванесса Хінц 0+0 1+3
Франциска Хільдебранд 0+0 0+0
Деніз Херрманн-Вік 0+0 0+2
5 Білорусь 4 1+7 1:12:17.8 +1:27.8
Ірина Лещенко 0+1 0+0
Дінара Алімбекова 0+0 0+1
Олена Кручінкіна 0+0 0+0
Ганна Сола 1+3 0+2
6 Італія 9 0+7 1:12:18.4 +1:28.4
Ліза Віттоцці 0+1 0+0
Доротея Вірер 0+2 0+1
Самуела Комола 0+0 0+1
Федеріка Санфіліппо 0+0 0+2
7 Норвегія 6 0+6 1:12:32.6 +1:42.6
Марте Олсбю Ройселанд 0+1 0+0
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+0 0+1
Кароліне Ердаль 0+0 0+1
Раґнільд Фемштейневік 0+1 0+2
8 Естонія 11 0+6 1:13:20.6 +2:30.6
Реґіна Ермітс 0+1 0+0
Туулі Томінґас 0+0 0+2
Сюзан Кюельм 0+0 0+2
Йоханна Таліхярм 0+1 0+0
9 Україна 7 0+6 1:13:31.2 +2:41.2
Ірина Петренко 0+1 0+0
Юлія Джима 0+0 0+1
Валентина Семеренко 0+1 0+1
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
10 Польща 17 0+5 1:13:48.5 +2:58.5
Моніка Хойніш-Старенга 0+1 0+0
Каміла Жук 0+0 0+0
Наталія Сидорович 0+2 0+2
Анна Мака 0+0 0+0
11 Фінляндія 14 0+8 1:13:58.7 +3:08.7
Суві Мінккінен 0+0 0+1
Марі Едер 0+1 0+3
Еріка Янкя 0+0 0+1
Анастасія Кіннунен 0+1 0+1
12 США 13 0+7 1:14:00.7 +3:10.7
С’юзан Данклі 0+1 0+1
Клер Іґан 0+0 0+1
Дідра Ірвін 0+0 0+0
Холлі Гроссман 0+1 0+3
13 Китай 15 0+7 1:14:14.4 +3:24.4
Танг Цзялінь 0+2 0+0
Чу Янь Мень 0+0 0+1
Дін Юхуань 0+1 0+2
Мень Фанькі 0+0 0+1
14 Швейцарія 12 3+7 1:14:26.3 +3:36.3
Ірене Кадуріш 0+0 0+0
Еліза Ґаспарін 0+0 0+2
Селіна Ґаспарін 0+1 3+3
Лєна Хеккі Гросс 0+1 0+0
15 Чехія 8 1+10 1:14:32.4 +3:42.4
Єва Пускарчікова 0+2 0+1
Тереза Воборнікова 0+1 1+3
Маркета Давідова 0+1 0+1
Джессіка Їслова 0+0 0+1
16 Австрія 10 1+10 1:15:02.0 +4:12.0
Юлія Швайґер 0+2 0+0
Катаріна Коматц 0+1 1+3
Анна Юппе 0+2 0+1
Крістіна Рідер 0+0 0+1
17 Словаччина 22 1+11 1:16:01.9 +5:11.9
Івона Фіалкова 0+2 1+3
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+1 0+0
Юлія Махинякова 0+0 0+3
Марія Ременьова 0+0 0+2
18 Японія 18 2+8 1:16:25.9 +5:35.9
Фуюко Тачізакі 0+0 0+2
Сарі Маеда 0+0 2+3
Асука Хатісука 0+1 0+0
Юріє Танака 0+1 0+1
19 Казахстан 19 1+11 1:17:58.3 +7:08.3
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Єлизавета Бєльченко 0+1 0+2
Дар'я Кліміна-Усанова 1+3 0+3
Анастасія Кондратьєва 0+0 0+2
20 Словенія 23 1+12 Lapped
Полона Клеменчіч 0+1 0+0
Ніка Віндісар 0+3 0+2
Кайя Маріч 1+3 0+3
Кайя Зорч
21 Румунія 21 1+7 Lapped
Наталія Ушкіна 0+0 0+1
Анастасія Толмачова 0+0 0+1
Олена Чиркова 1+3 0+2
Еніко Мартон
22 Канада 16 2+12 Lapped
Емма Ландер 0+1 0+2
Меґан Банкс 0+2 2+3
Емілі Діксон 0+2 0+2
Сара Бодрі
23 Південна Корея 24 1+6 Lapped
Катерина Аввакумова 0+0 1+3
Кім Сеон-Су 0+2 0+1
Ко Ун Чон
Джі Хі Мун
DNS Болгарія 20
Мілєна Тодорова
Марія Здравкова
Валентина Дімітрова
Даніела Кадєва
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.83
Дмитро Підручний 5.24

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
342
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми