Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:54
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Поклюка - 2022/2023


   2023-01-08 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 3 0+5 38:54.1 0.0
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 0+2
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+1
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 0+2
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+0
2 Франція 5 0+6 39:35.1 +41.0
Антонен Ґіґонна 0+1 0+2
Лу Жанмонно 0+1 0+0
Антонен Ґіґонна 0+0 0+1
Лу Жанмонно 0+0 0+1
3 Швейцарія 9 0+8 39:43.7 +49.6
Ніклас Хартвег 0+2 0+1
Емі Басерга 0+1 0+1
Ніклас Хартвег 0+0 0+3
Емі Басерга 0+0 0+0
4 Фінляндія 10 0+8 40:27.4 +1:33.3
Туомас Хар'юла 0+1 0+3
Суві Мінккінен 0+0 0+2
Туомас Хар'юла 0+1 0+0
Суві Мінккінен 0+0 0+1
5 Австрія 2 0+10 40:40.0 +1:45.9
Зімон Едер 0+0 0+2
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+3
Зімон Едер 0+2 0+1
Ліза-Тереза Хаузер 0+1 0+1
6 США 12 2+9 40:55.5 +2:01.4
Пол Шоммер 0+0 0+3
Дідра Ірвін 0+0 0+1
Пол Шоммер 0+0 0+1
Дідра Ірвін 0+1 2+3
7 Україна 15 1+9 41:08.2 +2:14.1
Артем Тищенко 0+1 1+3
Анастасія Меркушина 0+1 0+2
Артем Тищенко 0+0 0+1
Анастасія Меркушина 0+0 0+1
8 Японія 18 0+10 41:08.6 +2:14.5
Мікіто Тачізакі 0+1 0+0
Фуюко Тачізакі 0+2 0+0
Мікіто Тачізакі 0+3 0+2
Фуюко Тачізакі 0+1 0+1
9 Молдова 14 0+8 41:12.8 +2:18.7
Михайло Усов 0+2 0+2
Аліна Стремоус 0+0 0+0
Михайло Усов 0+0 0+2
Аліна Стремоус 0+2 0+0
10 Швеція 1 3+13 41:13.1 +2:19.0
Себастьян Самуельссон 0+1 0+3
Анна Маґнуссон 0+0 0+2
Себастьян Самуельссон 0+1 3+3
Анна Маґнуссон 0+2 0+1
11 Італія 6 0+6 41:23.0 +2:28.9
Патрік Браунхофер 0+2 0+1
Ребекка Пасслер 0+0 0+0
Патрік Браунхофер 0+2 0+0
Ребекка Пасслер 0+1 0+0
12 Польща 19 0+8 41:43.4 +2:49.3
Анджей Нендза-Кубінєц 0+1 0+2
Анна Мака 0+0 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 0+1 0+1
Анна Мака 0+0 0+2
13 Німеччина 4 1+9 42:00.7 +3:06.6
Юстус Штрелов 0+0 0+2
Яніна Хеттіх-Вальц 0+0 1+3
Юстус Штрелов 0+0 0+2
Яніна Хеттіх-Вальц 0+2 0+0
14 Словенія 7 3+11 42:16.5 +3:22.4
Міха Довжан 0+0 1+3
Кайя Зорч 0+2 1+3
Міха Довжан 0+0 0+0
Кайя Зорч 1+3 0+0
15 Чехія 11 2+12 42:32.4 +3:38.3
Адам Вацлавік 1+3 1+3
Джессіка Їслова 0+0 0+0
Адам Вацлавік 0+1 0+3
Джессіка Їслова 0+0 0+2
16 Румунія 16 0+8 42:37.0 +3:42.9
Георге Бута 0+1 0+1
Наталія Ушкіна 0+2 0+2
Георге Бута 0+0 0+0
Наталія Ушкіна 0+2 0+0
17 Південна Корея 23 2+11 42:45.2 +3:51.1
Тимофій Лапшин 0+1 0+3
Катерина Аввакумова 2+3 0+2
Тимофій Лапшин 0+2 0+0
Катерина Аввакумова 0+0 0+0
18 Естонія 21 4+15 43:37.8 +4:43.7
Рене Захкна 2+3 0+1
Сюзан Кюельм 0+1 0+3
Рене Захкна 0+2 0+1
Сюзан Кюельм 0+1 2+3
19 Словаччина 13 1+10 43:54.8 +5:00.7
Даміан Чеснек 0+1 0+1
Зузана Ременьова 0+0 0+0
Даміан Чеснек 0+3 0+1
Зузана Ременьова 1+3 0+1
20 Казахстан 17 0+11 44:05.1 +5:11.0
Олександр Мухін 0+0 0+3
Людмила Ахатова 0+1 0+1
Олександр Мухін 0+2 0+3
Людмила Ахатова 0+0 0+1
21 Литва 24 3+13 44:31.0 +5:36.9
Томас Каукенас 0+0 0+2
Наталія Кочергіна 0+0 1+3
Томас Каукенас 0+1 0+1
Наталія Кочергіна 0+3 2+3
22 Болгарія 22 4+14 44:48.0 +5:53.9
Антон Сінапов 0+1 0+2
Валентина Дімітрова 2+3 0+0
Антон Сінапов 0+2 0+2
Валентина Дімітрова 0+1 2+3
23 Канада 8 3+11 Lapped
Логан Плетц 0+0 1+3
Беніта Пайффер 0+2 0+2
Логан Плетц 0+1 2+3
Беніта Пайффер
24 Хорватія 25 4+12 Lapped
Крешимір Чрнковіч 2+3 1+3
Аніка Козіца 0+3 1+3
Крешимір Чрнковіч
Аніка Козіца
DNS Латвія 20
Андрейс Расторґуєвс
Байба Бендіка
Андрейс Расторґуєвс
Байба Бендіка
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми