Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:28
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-29 09:00 (CET)
Юнаки, Мас-старт-60, 12 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Поклюка - 2022/2023


   2023-01-08 Кубок світу, Змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 3 1+7 1:19:48.9 0.0
Фаб'єн Клод 0+1 0+0
Кантен Фійон-Майє 1+3 0+1
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 0+0
Жюлья Сімон 0+0 0+1
2 Італія 8 0+7 1:20:13.5 +24.6
Дідьє Бьона 0+1 0+1
Томмазо Джакомел 0+0 0+2
Доротея Вірер 0+2 0+0
Ліза Віттоцці 0+0 0+1
3 Швеція 2 1+5 1:20:36.1 +47.2
Єспер Нелін 0+0 0+0
Мартін Понсілуома 1+3 0+1
Мона Брурссон 0+0 0+1
Ельвіра Карін Еберґ 0+0 0+0
4 Швейцарія 10 0+13 1:20:58.2 +1:09.3
Себастьян Сталдер 0+1 0+1
Жеремі Фінелло 0+2 0+3
Аїта Ґаспарін 0+0 0+2
Лєна Хеккі Гросс 0+3 0+1
5 Німеччина 4 2+11 1:20:58.8 +1:09.9
Роман Реєс 0+2 0+1
Бенедікт Долль 0+2 0+2
Софія Шнайдер 2+3 0+0
Деніз Херрманн-Вік 0+0 0+1
6 Норвегія 1 1+12 1:21:30.1 +1:41.2
Філіп Ф'єльд Андерсен 0+0 0+3
Йоханнес Дале-Шевдаль 0+0 1+3
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+2 0+2
Раґнільд Фемштейневік 0+1 0+1
7 Чехія 5 0+8 1:22:01.2 +2:12.3
Йонас Маречек 0+2 0+0
Міхал Крчмарж 0+1 0+2
Тереза Воборнікова 0+0 0+1
Маркета Давідова 0+2 0+0
8 Польща 12 0+5 1:23:12.0 +3:23.1
Ян Гунька 0+1 0+1
Марцин Заволь 0+1 0+0
Каміла Жук 0+1 0+0
Йоанна Якела 0+0 0+1
9 Австрія 7 0+7 1:23:56.0 +4:07.1
Гаральд Леммерер 0+1 0+0
Фелікс Ляйтнер 0+0 0+3
Дуня Здуц 0+1 0+0
Тамара Штайнер 0+0 0+2
10 Бельгія 24 0+2 1:24:01.0 +4:12.1
Флоран Клод 0+0 0+0
Тьєррі Ланжер 0+0 0+0
Майя Клотенс 0+1 0+1
Лотте Лі 0+0 0+0
11 Україна 18 0+13 1:24:51.6 +5:02.7
Богдан Цимбал 0+1 0+2
Руслан Ткаленко 0+2 0+1
Дар'я Блашко 0+0 0+2
Юлія Джима 0+2 0+3
12 Словенія 14 3+13 1:24:53.6 +5:04.7
Рок Тршан 0+0 0+1
Ловро Планко 0+1 1+3
Зіва Клеменчич 0+2 1+3
Анамарія Лампіч 0+0 1+3
13 США 19 0+7 1:25:05.4 +5:16.5
Вацлав Червенка 0+2 0+2
Джейк Браун 0+1 0+1
Клої Левінс 0+0 0+0
Келсі Джоан Дікінсон 0+0 0+1
14 Словаччина 9 0+10 1:25:09.0 +5:20.1
Міхал Шима 0+2 0+1
Томаш Скленарік 0+2 0+0
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+0 0+3
Марія Ременьова 0+1 0+1
15 Фінляндія 6 0+11 1:25:28.3 +5:39.4
Яакко Олаві Ранта 0+2 0+3
Оллі Хіденсало 0+1 0+1
Венла Лехтонен 0+1 0+0
Анастасія Кіннунен 0+0 0+3
16 Болгарія 13 1+9 1:25:28.8 +5:39.9
Благой Тодєв 0+1 0+1
Владимир Ілієв 0+0 0+1
Мілєна Тодорова 0+1 0+1
Лора Хрістова 1+3 0+1
17 Естонія 11 1+7 1:25:32.6 +5:43.7
Роберт Хелдна 0+0 0+0
Туудор Палм 0+1 0+2
Туулі Томінґас 1+3 0+0
Йоханна Таліхярм 0+1 0+0
18 Молдова 17 0+9 1:26:12.0 +6:23.1
Павло Магазеєв 0+2 0+1
Михайло Усов 0+0 0+0
Аліна Стремоус 0+3 0+2
Алла Гіленко 0+0 0+1
19 Південна Корея 22 0+13 1:26:33.3 +6:44.4
Чой Дуджін 0+2 0+1
Тимофій Лапшин 0+2 0+2
Ко Ун Чон 0+3 0+1
Катерина Аввакумова 0+0 0+2
20 Литва 23 0+8 1:26:51.1 +7:02.2
Максим Фомін 0+1 0+2
Кароль Домбровськи 0+0 0+2
Габріеле Лесцінскайте 0+0 0+1
Наталія Кочергіна 0+1 0+1
21 Канада 21 3+12 1:27:09.6 +7:20.7
Адам Раннеллс 0+1 1+3
Крістіан Ґоу 0+2 0+0
Надія Мозер 0+0 1+3
Емма Ландер 0+0 1+3
22 Румунія 15 1+8 1:27:44.6 +7:55.7
Дмитро Шамаєв 0+0 0+2
Георг Маріан Колтеа 0+0 0+2
Анастасія Толмачова 0+0 1+3
Олена Чиркова 0+1 0+0
23 Латвія 20 2+8 Lapped
Александрс Патріюкс 0+1 0+3
Ренарс Біркенталс 0+0 2+3
Саніта Буліня 0+0 0+1
Сандра Буліня
24 Казахстан 16 0+5 Lapped
Сергій Сірик 0+1 0+0
Іван Дарін 0+2 0+2
Анастасія Кондратьєва
Поліна Єгорова
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми