Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2022/2023


   2023-02-08 Чемпіонат світу, Змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 6 1+9 1:04:41.9 0.0
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 1+3
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+2
Стурла Легрейд 0+0 0+0
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+3 0+1
2 Італія 2 0+6 1:04:53.5 +11.6
Ліза Віттоцці 0+0 0+1
Доротея Вірер 0+0 0+1
Дідьє Бьона 0+1 0+2
Томмазо Джакомел 0+0 0+1
3 Франція 1 0+9 1:05:37.8 +55.9
Жюлья Сімон 0+1 0+0
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 0+0
Емільєн Жаклен 0+2 0+2
Кантен Фійон-Майє 0+3 0+0
4 Австрія 9 0+3 1:05:41.1 +59.2
Дуня Здуц 0+1 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+1 0+0
Давід Коматц 0+0 0+1
Зімон Едер 0+0 0+0
5 Чехія 7 0+7 1:05:51.3 +1:09.4
Тереза Воборнікова 0+2 0+1
Маркета Давідова 0+1 0+1
Міхал Крчмарж 0+1 0+0
Томаш Микиска 0+0 0+1
6 Німеччина 5 1+9 1:06:08.4 +1:26.5
Ванесса Фогт 0+1 0+1
Деніз Херрманн-Вік 0+0 0+1
Бенедікт Долль 1+3 0+1
Роман Реєс 0+2 0+0
7 Швейцарія 4 0+5 1:06:31.4 +1:49.5
Еліза Ґаспарін 0+0 0+2
Лєна Хеккі Гросс 0+0 0+2
Себастьян Сталдер 0+0 0+0
Ніклас Хартвег 0+1 0+0
8 Канада 21 0+9 1:07:04.7 +2:22.8
Емма Ландер 0+0 0+0
Надія Мозер 0+3 0+2
Адам Раннеллс 0+0 0+2
Крістіан Ґоу 0+2 0+0
9 Швеція 3 3+15 1:07:15.7 +2:33.8
Ханна Еберґ 0+2 0+0
Ельвіра Карін Еберґ 0+1 0+2
Мартін Понсілуома 0+3 0+1
Себастьян Самуельссон 3+3 0+3
10 Україна 11 0+7 1:07:27.2 +2:45.3
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Юлія Джима 0+0 0+1
Дмитро Підручний 0+1 0+3
Антон Дудченко 0+1 0+1
11 Фінляндія 15 0+8 1:07:34.1 +2:52.2
Суві Мінккінен 0+1 0+0
Марі Едер 0+2 0+2
Туомас Хар'юла 0+0 0+1
Оллі Хіденсало 0+2 0+0
12 Словенія 12 0+7 1:07:51.5 +3:09.6
Лєна Репінц 0+0 0+0
Полона Клеменчіч 0+2 0+0
Міха Довжан 0+1 0+3
Рок Тршан 0+1 0+0
13 США 13 1+6 1:07:51.9 +3:10.0
Дідра Ірвін 0+0 0+0
Джоанн Рід 0+0 1+3
Пол Шоммер 0+0 0+2
Шон Догерті 0+1 0+0
14 Бельгія 10 0+6 1:08:42.9 +4:01.0
Лотте Лі 0+0 0+0
Майя Клотенс 0+1 0+2
Тьєррі Ланжер 0+1 0+0
Флоран Клод 0+1 0+1
15 Естонія 17 0+6 1:09:00.6 +4:18.7
Сюзан Кюельм 0+2 0+1
Туулі Томінґас 0+1 0+0
Крісто Сіймер 0+0 0+1
Рене Захкна 0+0 0+1
16 Словаччина 14 0+5 1:09:00.9 +4:19.0
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+0 0+0
Марія Ременьова 0+1 0+2
Міхал Шима 0+0 0+1
Матей Казар 0+1 0+0
17 Болгарія 16 1+11 1:09:16.0 +4:34.1
Мілєна Тодорова 0+0 1+3
Валентина Дімітрова 0+2 0+0
Владимир Ілієв 0+1 0+1
Благой Тодєв 0+1 0+3
18 Литва 20 0+6 1:09:34.5 +4:52.6
Наталія Кочергіна 0+1 0+0
Габріеле Лесцінскайте 0+2 0+1
Кароль Домбровськи 0+1 0+1
Вітаутас Строля 0+0 0+0
19 Японія 25 1+13 1:10:39.1 +5:57.2
Фуюко Тачізакі 0+1 0+0
Аоі Сато 0+1 0+2
Мікіто Тачізакі 0+3 0+0
Кійомаса Оджіма 0+3 1+3
20 Румунія 22 1+10 1:10:40.4 +5:58.5
Олена Чиркова 0+0 1+3
Анастасія Толмачова 0+1 0+2
Георге Бута 0+0 0+0
Рауль Антоніо Флоре 0+2 0+2
21 Південна Корея 19 1+7 Lapped
Ко Ун Чон 0+0 1+3
Катерина Аввакумова 0+1 0+1
Тимофій Лапшин 0+1 0+1
Чой Дуджін
22 Польща 8 0+6 Lapped
Йоанна Якела 0+0 0+1
Каміла Жук 0+1 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 0+2 0+1
Марцин Заволь
23 Молдова 18 2+10 Lapped
Алла Гіленко 0+1 0+0
Аліна Стремоус 0+3 0+0
Михайло Усов 2+3 0+3
Павло Магазеєв
24 Китай 26 0+2 Lapped
Вен Їнь 0+1 0+0
Чу Янь Мень 0+0 0+1
Янь Сіньюань
Чанг Чун’ю
25 Латвія 23 0+7 Lapped
Аннія Кейта Сабула 0+3 0+1
Байба Бендіка 0+2 0+1
Александрс Патріюкс
Едґарс Місе
26 Казахстан 24 0+9 Lapped
Анастасія Кондратьєва 0+3 0+2
Людмила Ахатова 0+2 0+2
Олександр Мухін
Владислав Кірєєв
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми