Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:25
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2022/2023


   2023-02-16 Чемпіонат світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 1+6 35:37.1 0.0
Марте Олсбю Ройселанд 0+2 0+0
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+1 0+0
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+0
Йоханнес-Тінґнес Бьо 1+3 0+0
2 Австрія 5 0+6 35:50.9 +13.8
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Давід Коматц 0+1 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+1 0+1
Давід Коматц 0+1 0+1
3 Італія 11 2+9 36:28.1 +51.0
Ліза Віттоцці 0+0 0+1
Томмазо Джакомел 0+1 0+1
Ліза Віттоцці 0+0 0+2
Томмазо Джакомел 0+1 2+3
4 Швеція 10 1+12 36:53.5 +1:16.4
Ханна Еберґ 0+1 0+1
Себастьян Самуельссон 0+3 0+1
Ханна Еберґ 0+0 0+2
Себастьян Самуельссон 0+1 1+3
5 Франція 2 1+12 36:59.0 +1:21.9
Лу Жанмонно 0+2 0+3
Фаб'єн Клод 0+0 0+2
Лу Жанмонно 0+1 0+1
Фаб'єн Клод 0+0 1+3
6 Німеччина 13 1+12 37:07.8 +1:30.7
Софія Шнайдер 0+0 0+3
Філіпп Наврат 0+0 0+3
Софія Шнайдер 1+3 0+0
Філіпп Наврат 0+2 0+1
7 Словенія 14 0+8 37:15.2 +1:38.1
Полона Клеменчіч 0+1 0+2
Яков Фак 0+0 0+1
Полона Клеменчіч 0+1 0+0
Яков Фак 0+0 0+3
8 Молдова 9 0+7 37:37.8 +2:00.7
Аліна Стремоус 0+2 0+1
Максим Макаров 0+1 0+0
Аліна Стремоус 0+0 0+0
Максим Макаров 0+2 0+1
9 Естонія 18 1+9 38:01.9 +2:24.8
Туулі Томінґас 0+1 0+1
Рене Захкна 1+3 0+1
Туулі Томінґас 0+2 0+0
Рене Захкна 0+1 0+0
10 Фінляндія 4 2+13 38:04.3 +2:27.2
Суві Мінккінен 0+1 0+1
Оллі Хіденсало 0+1 0+1
Суві Мінккінен 0+1 1+3
Оллі Хіденсало 0+2 1+3
11 США 6 1+13 38:07.0 +2:29.9
Дідра Ірвін 0+0 0+3
Пол Шоммер 0+2 0+2
Дідра Ірвін 0+1 0+2
Пол Шоммер 0+0 1+3
12 Швейцарія 3 2+21 38:18.4 +2:41.3
Лєна Хеккі Гросс 0+3 1+3
Ніклас Хартвег 0+2 0+3
Лєна Хеккі Гросс 0+3 1+3
Ніклас Хартвег 0+1 0+3
13 Канада 23 2+11 38:24.1 +2:47.0
Емма Ландер 0+1 0+1
Адам Раннеллс 0+2 2+3
Емма Ландер 0+0 0+0
Адам Раннеллс 0+2 0+2
14 Чехія 15 3+13 38:24.8 +2:47.7
Тереза Воборнікова 0+0 0+3
Міхал Крчмарж 2+3 0+3
Тереза Воборнікова 0+1 0+0
Міхал Крчмарж 0+0 1+3
15 Україна 7 4+11 38:25.3 +2:48.2
Анастасія Меркушина 0+0 0+2
Дмитро Підручний 0+1 0+1
Анастасія Меркушина 0+1 3+3
Дмитро Підручний 0+0 1+3
16 Польща 12 1+9 38:45.0 +3:07.9
Анна Мака 0+0 0+0
Марцин Заволь 0+2 0+2
Анна Мака 0+0 0+0
Марцин Заволь 1+3 0+2
17 Бельгія 27 2+11 38:57.4 +3:20.3
Лотте Лі 0+1 0+1
Флоран Клод 0+2 0+0
Лотте Лі 0+1 0+0
Флоран Клод 1+3 1+3
18 Казахстан 20 0+9 39:07.4 +3:30.3
Людмила Ахатова 0+1 0+3
Олександр Мухін 0+1 0+1
Людмила Ахатова 0+0 0+1
Олександр Мухін 0+2 0+0
19 Латвія 25 4+16 39:24.8 +3:47.7
Байба Бендіка 0+1 0+0
Андрейс Расторґуєвс 1+3 0+1
Байба Бендіка 0+3 2+3
Андрейс Расторґуєвс 0+2 1+3
20 Болгарія 22 1+11 39:35.0 +3:57.9
Даніела Кадєва 0+2 0+2
Антон Сінапов 0+0 0+2
Даніела Кадєва 0+1 0+1
Антон Сінапов 0+0 1+3
21 Литва 21 3+13 39:45.6 +4:08.5
Габріеле Лесцінскайте 0+0 2+3
Томас Каукенас 0+1 0+3
Габріеле Лесцінскайте 0+0 0+0
Томас Каукенас 0+3 1+3
22 Японія 8 3+11 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+1 0+3
Мікіто Тачізакі 0+2 0+2
Фуюко Тачізакі 0+0 3+3
Мікіто Тачізакі
23 Румунія 16 3+7 Lapped
Анастасія Толмачова 0+0 3+3
Георге Бута 0+0 0+1
Анастасія Толмачова 0+0 0+3
Георге Бута
24 Словаччина 19 4+11 Lapped
Марія Ременьова 0+1 1+3
Міхал Шима 0+0 2+3
Марія Ременьова 0+1 1+3
Міхал Шима
25 Південна Корея 17 3+13 Lapped
Катерина Аввакумова 1+3 0+2
Тимофій Лапшин 0+0 0+2
Катерина Аввакумова 2+3 0+3
Тимофій Лапшин
26 Хорватія 24 4+8 Lapped
Аніка Козіца 0+1 3+3
Крешимір Чрнковіч 0+1 1+3
Аніка Козіца
Крешимір Чрнковіч
27 Китай 26 1+7 Lapped
Чу Янь Мень 0+2 0+1
Янь Сіньюань 0+1 1+3
Чу Янь Мень
Янь Сіньюань
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.91
Дмитро Підручний 5.25

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми