Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2022/2023


   2023-03-05 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+7 36:40.5 0.0
Марте Олсбю Ройселанд 0+2 0+0
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+2 0+2
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+1
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 0+0
2 Швейцарія 3 0+10 36:58.1 +17.6
Емі Басерга 0+0 0+2
Ніклас Хартвег 0+1 0+2
Емі Басерга 0+1 0+3
Ніклас Хартвег 0+1 0+0
3 Латвія 24 0+9 37:10.0 +29.5
Байба Бендіка 0+0 0+1
Андрейс Расторґуєвс 0+0 0+1
Байба Бендіка 0+2 0+3
Андрейс Расторґуєвс 0+0 0+2
4 Франція 2 1+11 37:25.6 +45.1
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 1+3
Антонен Ґіґонна 0+1 0+0
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 0+1
Антонен Ґіґонна 0+3 0+1
5 Австрія 5 1+10 37:31.9 +51.4
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+2
Зімон Едер 0+1 0+3
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Зімон Едер 0+0 1+3
6 Україна 7 1+8 37:33.1 +52.6
Анастасія Меркушина 0+3 0+0
Богдан Цимбал 0+1 0+0
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Богдан Цимбал 0+1 1+3
7 Німеччина 13 1+10 37:33.6 +53.1
Ханна Кебінґєр 0+2 0+0
Роман Реєс 0+0 0+3
Ханна Кебінґєр 0+2 0+0
Роман Реєс 0+0 1+3
8 Канада 22 2+7 37:40.1 +59.6
Емма Ландер 0+0 0+3
Крістіан Ґоу 0+0 0+0
Емма Ландер 0+0 2+3
Крістіан Ґоу 0+1 0+0
9 Швеція 10 2+7 37:55.7 +1:15.2
Мона Брурссон 0+0 0+1
Єспер Нелін 0+0 0+0
Мона Брурссон 0+0 0+1
Єспер Нелін 0+2 2+3
10 Румунія 16 0+9 38:16.0 +1:35.5
Анастасія Толмачова 0+0 0+1
Дмитро Шамаєв 0+0 0+2
Анастасія Толмачова 0+3 0+3
Дмитро Шамаєв 0+0 0+0
11 Фінляндія 4 2+7 38:21.2 +1:40.7
Суві Мінккінен 0+0 0+0
Теро Сеппяля 0+3 2+3
Суві Мінккінен 0+0 0+0
Теро Сеппяля 0+0 0+1
12 Чехія 15 0+9 38:29.7 +1:49.2
Джессіка Їслова 0+0 0+0
Йонас Маречек 0+1 0+3
Джессіка Їслова 0+3 0+0
Йонас Маречек 0+0 0+2
13 Бельгія 25 0+11 38:46.1 +2:05.6
Лотте Лі 0+1 0+2
Флоран Клод 0+1 0+1
Лотте Лі 0+1 0+3
Флоран Клод 0+1 0+1
14 Японія 8 0+10 38:49.6 +2:09.1
Фуюко Тачізакі 0+1 0+2
Мікіто Тачізакі 0+0 0+1
Фуюко Тачізакі 0+0 0+3
Мікіто Тачізакі 0+2 0+1
15 Словенія 14 3+15 38:56.3 +2:15.8
Полона Клеменчіч 0+2 0+0
Міха Довжан 0+1 0+3
Полона Клеменчіч 0+1 2+3
Міха Довжан 0+2 1+3
16 США 6 1+15 38:57.2 +2:16.7
Джоанн Рід 0+2 0+3
Шон Догерті 0+1 1+3
Джоанн Рід 0+0 0+3
Шон Догерті 0+2 0+1
17 Польща 12 0+8 38:57.9 +2:17.4
Анна Мака 0+0 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 0+0 0+3
Анна Мака 0+1 0+2
Анджей Нендза-Кубінєц 0+0 0+1
18 Італія 11 3+12 39:03.7 +2:23.2
Ребекка Пасслер 0+0 0+2
Елія Дзені 0+1 2+3
Ребекка Пасслер 0+1 0+1
Елія Дзені 1+3 0+1
19 Молдова 9 0+9 40:17.3 +3:36.8
Алла Гіленко 0+1 0+2
Михайло Усов 0+2 0+1
Алла Гіленко 0+0 0+2
Михайло Усов 0+0 0+1
20 Казахстан 20 1+14 40:45.8 +4:05.3
Людмила Ахатова 0+1 0+3
Владислав Кірєєв 0+0 0+3
Людмила Ахатова 0+2 0+2
Владислав Кірєєв 0+0 1+3
21 Словаччина 19 2+14 40:50.1 +4:09.6
Зузана Ременьова 0+2 0+2
Томаш Хасілла 0+0 0+1
Зузана Ременьова 0+3 0+3
Томаш Хасілла 0+0 2+3
22 Китай 23 0+16 40:57.7 +4:17.2
Чу Янь Мень 0+1 0+1
Янь Сіньюань 0+2 0+3
Чу Янь Мень 0+1 0+2
Янь Сіньюань 0+3 0+3
23 Литва 21 3+9 Lapped
Наталія Кочергіна 0+1 2+3
Максим Фомін 0+1 0+0
Наталія Кочергіна 1+3 0+1
Максим Фомін
24 Естонія 18 4+16 Lapped
Туулі Томінґас 0+3 0+3
Крісто Сіймер 0+1 2+3
Туулі Томінґас 1+3 1+3
Крісто Сіймер
25 Південна Корея 17 2+13 Lapped
Ко Ун Чон 0+1 2+3
Тимофій Лапшин 0+2 0+1
Ко Ун Чон 0+3 0+3
Тимофій Лапшин
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
119
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті