Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:20
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Ленцерхайде - 2022/2023


   2023-01-29 Чемпіонат Європи, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 4 0+9 34:34.7 0.0
Юні Арнеклєйв 0+1 0+1
Ендре Стрьомсгейм 0+3 0+0
Юні Арнеклєйв 0+0 0+0
Ендре Стрьомсгейм 0+1 0+3
2 Швейцарія 7 0+9 34:51.3 +16.6
Емі Басерга 0+0 0+2
Ніклас Хартвег 0+1 0+1
Емі Басерга 0+0 0+1
Ніклас Хартвег 0+1 0+3
3 Франція 1 0+7 34:55.7 +21.0
Паула Боте 0+0 0+3
Емільєн Клод 0+0 0+1
Паула Боте 0+0 0+1
Емільєн Клод 0+1 0+1
4 Молдова 16 0+6 34:57.2 +22.5
Аліна Стремоус 0+1 0+0
Михайло Усов 0+0 0+1
Аліна Стремоус 0+2 0+0
Михайло Усов 0+2 0+0
5 Австрія 18 0+9 35:17.6 +42.9
Крістіна Оберталер 0+1 0+1
Домінік Унтервегер 0+2 0+0
Крістіна Оберталер 0+1 0+0
Домінік Унтервегер 0+2 0+2
6 Німеччина 2 0+11 35:39.2 +1:04.5
Ванесса Хінц 0+0 0+1
Марко Ґросс 0+1 0+0
Ванесса Хінц 0+1 0+3
Марко Ґросс 0+3 0+2
7 Україна 6 2+10 35:47.1 +1:12.4
Олена Білосюк 0+2 0+1
Богдан Цимбал 0+0 0+0
Олена Білосюк 2+3 0+1
Богдан Цимбал 0+0 0+3
8 Японія 13 1+4 35:50.1 +1:15.4
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Мікіто Тачізакі 1+3 0+1
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Мікіто Тачізакі 0+0 0+0
9 Чехія 26 0+6 36:07.4 +1:32.7
Тереза Вінкларкова 0+1 0+3
Томаш Микиска 0+0 0+1
Тереза Вінкларкова 0+0 0+0
Томаш Микиска 0+1 0+0
10 Словенія 25 1+10 36:38.8 +2:04.1
Кайя Зорч 0+0 0+2
Ловро Планко 0+3 0+0
Кайя Зорч 0+2 1+3
Ловро Планко 0+0 0+0
11 Словаччина 21 0+9 36:56.7 +2:22.0
Зузана Ременьова 0+1 0+0
Матей Казар 0+0 0+3
Зузана Ременьова 0+0 0+1
Матей Казар 0+3 0+1
12 Латвія 15 0+13 37:06.5 +2:31.8
Байба Бендіка 0+1 0+3
Ренарс Біркенталс 0+0 0+2
Байба Бендіка 0+2 0+2
Ренарс Біркенталс 0+1 0+2
13 Італія 3 2+11 37:15.1 +2:40.4
Елеонора Фаунер 0+0 1+3
Седрік Крістілле 1+3 0+0
Елеонора Фаунер 0+2 0+2
Седрік Крістілле 0+1 0+0
14 Бельгія 20 1+10 37:18.3 +2:43.6
Майя Клотенс 0+2 0+1
Сезар Бове 1+3 0+3
Майя Клотенс 0+0 0+0
Сезар Бове 0+0 0+1
15 Литва 17 0+14 37:38.8 +3:04.1
Наталія Кочергіна 0+2 0+0
Лінас Баніс 0+2 0+3
Наталія Кочергіна 0+2 0+2
Лінас Баніс 0+1 0+2
16 Польща 19 1+12 37:49.3 +3:14.6
Каміла Цихон 0+2 0+0
Томаш Якела 0+1 0+3
Каміла Цихон 0+0 0+0
Томаш Якела 1+3 0+3
17 Швеція 5 1+14 38:01.6 +3:26.9
Сара Андерссон 0+2 1+3
Хеннінг Сьоквіст 0+1 0+2
Сара Андерссон 0+1 0+2
Хеннінг Сьоквіст 0+0 0+3
18 Хорватія 12 0+11 Lapped
Аніка Козіца 0+3 0+1
Крешимір Чрнковіч 0+2 0+3
Аніка Козіца 0+1 0+1
Крешимір Чрнковіч
19 США 8 4+14 Lapped
Тара Геройті-Моутс 0+2 1+3
Камрен Нільсен 0+2 0+1
Тара Геройті-Моутс 1+3 2+3
Камрен Нільсен
20 Болгарія 28 2+9 Lapped
Даніела Кадєва 0+0 2+3
Благой Тодєв 0+1 0+2
Даніела Кадєва 0+0 0+3
Благой Тодєв
21 Фінляндія 14 0+6 Lapped
Хейді Кууттінен 0+2 0+1
Юнні Мюккяля 0+0 0+1
Хейді Кууттінен 0+0 0+2
Юнні Мюккяля
22 Канада 29 0+3 Lapped
Анна Селлерс 0+0 0+0
Холден Борглум 0+1 0+0
Анна Селлерс 0+2 0+0
Холден Борглум
23 Казахстан 9 2+11 Lapped
Надія Півоварова 0+2 0+3
Іван Дарін 0+3 2+3
Надія Півоварова
Іван Дарін
24 Боснія і Герцеговина 22 0+1 Lapped
Анастасія Войнович 0+0 0+1
Алекса Вуковіч
Анастасія Войнович
Алекса Вуковіч
25 Аргентина 24 2+4 Lapped
Марія Сесілія Домінгез 0+1 2+3
Аксель Кьюффо
Марія Сесілія Домінгез
Аксель Кьюффо
26 Данія 27 1+1 Lapped
Емілі Хансен 1+0 0+1
Йенс Хулгаард
Емілі Хансен
Йенс Хулгаард
27 Бразилія 23 1+3 Lapped
Габріела Алмейда Нерес 0+1 1+2
Матеуш Де Сантана Васконселлос
Габріела Алмейда Нерес
Матеуш Де Сантана Васконселлос
DSQ Румунія 11
Наталія Ушкіна 0+0 0+2
Георг Маріан Колтеа 0+1 0+2
Наталія Ушкіна 0+1 0+1
Георг Маріан Колтеа 0+2 0+2
DNF Естонія 10
Йоханна Таліхярм 5+0 0+1
Мартен Аолайд
Йоханна Таліхярм
Мартен Аолайд
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.83
Дмитро Підручний 5.24

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
342
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми