Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Брезно–Осрблі - 2023/2024


   2023-08-26 Літній чемпіонат світу, Спринт 7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Флоран Клод 18 0+0 0 17:52.6 0.0
2 Вітаутас Строля 3 1+0 1 18:19.7 +27.1
3 Єспер Нелін 8 1+0 1 18:21.7 +29.1
4 Антон Дудченко 17 0+0 0 18:22.6 +30.0
5 Максим Фомін 42 0+0 0 18:24.1 +31.5
6 Пеппе Фемлінґ 28 1+0 1 18:26.8 +34.2
7 Артем Прима 41 0+0 0 18:27.7 +35.1
8 Дмитро Шамаєв 37 0+1 1 18:32.8 +40.2
9 Беньямін Менц 36 0+1 1 18:41.3 +48.7
10 Тьєррі Ланжер 43 1+1 2 18:46.3 +53.7
11 Домінік Шмук 1 0+1 1 18:46.8 +54.2
12 Тарас Лесюк 68 0+1 1 18:53.6 +1:01.0
13 Ренарс Біркенталс 32 0+1 1 18:57.2 +1:04.6
14 Владимир Ілієв 5 1+0 1 18:57.5 +1:04.9
15 Рене Захкна 20 1+1 2 19:00.5 +1:07.9
16 Богдан Цимбал 29 1+0 1 19:05.0 +1:12.4
17 Максим Макаров 25 1+0 1 19:07.2 +1:14.6
18 Ханс Кьолльнер 44 1+0 1 19:12.8 +1:20.2
19 Анджей Нендза-Кубінєц 65 0+1 1 19:13.1 +1:20.5
20 Михайло Усов 56 0+0 0 19:14.3 +1:21.7
21 Олександр Мухін 7 2+0 2 19:14.8 +1:22.2
22 Крешимір Чрнковіч 13 0+1 1 19:15.6 +1:23.0
23 Томаш Микиска 21 2+2 4 19:16.9 +1:24.3
24 Фабіан Каскель 62 1+0 1 19:26.1 +1:33.5
25 Міхал Шима 19 0+1 1 19:26.7 +1:34.1
26 Кароль Домбровськи 31 1+1 2 19:27.4 +1:34.8
27 Альфред Ерікссон 60 1+1 2 19:28.9 +1:36.3
28 Руслан Ткаленко 9 2+1 3 19:37.1 +1:44.5
29 Ондржей Манек 66 0+2 2 19:39.1 +1:46.5
30 Ассет Дюссенов 23 2+1 3 19:41.4 +1:48.8
31 Мікулаш Карлік 2 3+1 4 19:42.7 +1:50.1
32 Антон Сінапов 34 2+1 3 19:52.5 +1:59.9
33 Вітеслав Хорніг 26 0+3 3 19:54.6 +2:02.0
34 Патрік Брин 61 1+2 3 19:55.8 +2:03.2
35 Якуб Ствртєцкі 55 2+3 5 19:56.6 +2:04.0
36 Йонас Маречек 38 2+2 4 19:57.2 +2:04.6
37 Оскар Брандт 52 2+3 5 19:57.9 +2:05.3
38 Микита Акімов 48 0+1 1 20:00.0 +2:07.4
39 Матей Казар 64 1+0 1 20:00.8 +2:08.2
40 Георг Маріан Колтеа 67 2+2 4 20:01.1 +2:08.5
41 Роберто Пікерас 49 2+0 2 20:02.1 +2:09.5
42 Каспер Гунька 51 0+2 2 20:05.3 +2:12.7
43 Ніколаос Цурекас 39 0+2 2 20:07.8 +2:15.2
44 Томаш Скленарік 30 1+1 2 20:09.2 +2:16.6
45 Степан Терент’єв 63 1+1 2 20:12.5 +2:19.9
46 Благой Тодєв 47 3+1 4 20:24.3 +2:31.7
47 Томаш Хасілла 45 0+2 2 20:25.6 +2:33.0
48 Павло Магазеєв 22 2+2 4 20:26.7 +2:34.1
48 Корнель Пуч'яну 54 3+2 5 20:26.7 +2:34.1
50 Іван Дарін 58 1+2 3 20:28.9 +2:36.3
51 Кирило Бауер 40 1+1 2 20:32.8 +2:40.2
52 Роберт Хелдна 57 2+1 3 20:34.1 +2:41.5
53 Георге Бута 14 2+1 3 20:36.4 +2:43.8
54 Даміан Чеснек 11 1+3 4 20:38.5 +2:45.9
55 Райдо Ренкель 24 4+3 7 20:47.1 +2:54.5
56 Йокубас Мацкіне 50 0+3 3 20:51.6 +2:59.0
57 Денис Насико 53 2+2 4 20:57.6 +3:05.0
58 Томас Каукенас 4 0+3 3 21:04.5 +3:11.9
59 Войцех Скоруса 6 2+2 4 21:07.0 +3:14.4
60 Томаш Якела 35 1+3 4 21:08.8 +3:16.2
61 Апостолос Аггеліс 12 2+2 4 21:21.2 +3:28.6
62 Александрс Патріюкс 46 4+3 7 21:27.7 +3:35.1
63 Себастьян Ілавскі 27 1+2 3 21:30.7 +3:38.1
64 Андрій Усов 59 5+2 7 22:28.1 +4:35.5
65 Бекентай Турлубеков 33 4+2 6 22:58.4 +5:05.8
66 Адам Буекі 16 3+4 7 23:22.4 +5:29.8
DSQ Андрейс Расторґуєвс 10 0+1 1
DNS Павле Коруноскі 15 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми