Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   07:51
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-29 09:00 (CET)
Юнаки, Мас-старт-60, 12 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Якушице - 2023/2024


   2024-02-11 Юніорський чемпіонат Європи, Юніорки, Мас-старт-60, 9 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Анна Андексер 1 1+0+0+2 3 28:46.3 0.0
2 Сватава Мікіскова 24 0+1+0+1 2 29:11.2 +24.9
3 Ема Капустова 16 0+1+0+2 3 29:32.4 +46.1
4 Анна Нєндза-Кубінєц 19 1+0+2+0 3 29:40.7 +54.4
5 Аріна Крюкова 14 1+0+1+1 3 29:41.8 +55.5
6 Барбара Скробишевска 13 0+2+0+0 2 29:52.5 +1:06.2
7 Вілма Анхаус 2 0+0+3+1 4 29:57.6 +1:11.3
8 Леоні Пітцер 4 1+1+0+1 3 29:57.7 +1:11.4
9 Фабіана Карпелла 3 0+1+1+1 3 30:01.7 +1:15.4
10 Астрід Плош 7 0+0+3+0 3 30:04.4 +1:18.1
11 Серена Дель Фаббро 27 2+0+0+2 4 30:17.7 +1:31.4
12 Мірослава Цернева 22 0+0+1+3 4 30:39.7 +1:53.4
13 Алессіа Лаагер 5 1+0+1+1 3 30:40.2 +1:53.9
14 Мілана Генєва 18 1+1+1+0 3 30:41.6 +1:55.3
15 Франческа Брокк’єро 9 0+1+0+3 4 30:42.2 +1:55.9
16 Олена Городна 12 1+1+1+3 6 30:42.5 +1:56.2
17 Лідія Райніо 38 0+0+0+1 1 30:44.1 +1:57.8
18 Соня Лейнамо 17 2+0+0+2 4 30:47.1 +2:00.8
19 Тамара Молентова 21 2+1+0+0 3 31:07.9 +2:21.6
20 Лара Вагнер 6 1+2+2+2 7 31:12.2 +2:25.9
21 Біргіт Шользхорн 10 1+2+1+1 5 31:21.5 +2:35.2
22 Ельза Блейделе 23 1+0+4+0 5 31:29.5 +2:43.2
23 Лара Берверт 48 0+1+1+1 3 31:58.6 +3:12.3
24 Фріда Ачрен 20 2+0+0+2 4 31:58.7 +3:12.4
25 Алжбета Гаргулакова 50 0+3+0+2 5 32:07.4 +3:21.1
26 Марія Полдяєва 15 0+0+1+1 2 32:11.2 +3:24.9
27 Марина Бендерер 25 0+1+2+0 3 32:13.7 +3:27.4
28 Олівія Арендарчик 53 0+0+1+1 2 32:19.3 +3:33.0
29 Ханна Чіпмен 44 0+2+1+0 3 32:21.6 +3:35.3
30 К’яра Арне 29 1+0+1+2 4 32:24.5 +3:38.2
31 Александра Сжайновска 58 0+2+0+0 2 32:37.5 +3:51.2
32 Гая Брунелло 33 2+2+0+1 5 32:41.6 +3:55.3
33 Селіна Хайгль 30 0+1+2+2 5 32:42.4 +3:56.1
34 Кристина Маковиньова 8 1+3+1+1 6 33:01.6 +4:15.3
35 Шоуна Пендрі 28 0+2+2+2 6 33:05.3 +4:19.0
36 Вібеке Вяльбе 31 0+1+4+3 8 33:05.9 +4:19.6
37 Доріна Пускаріу 41 0+0+1+1 2 33:10.2 +4:23.9
38 Хло Дюпон 49 1+0+2+1 4 33:43.4 +4:57.1
39 Розібель Маріі Кальдвєє 43 1+0+2+3 6 33:51.8 +5:05.5
40 Сара Пачерова 11 2+1+3+2 8 33:54.4 +5:08.1
41 Ребекка Санднаес 60 3+2+1+1 7 33:54.4 +5:08.1
42 Стефані Йолова 37 2+1+4+1 8 34:12.2 +5:25.9
43 Міртель Карсна 36 1+1+1+2 5 34:23.3 +5:37.0
44 Кара Лоатс 46 2+1+0+1 4 34:23.7 +5:37.4
45 Емілія Засадна 32 1+1+3+3 8 34:23.8 +5:37.5
46 Каріна Бернане 51 0+1+1+3 5 34:40.2 +5:53.9
47 Анна Матейкова 39 1+1+3+3 8 34:58.9 +6:12.6
48 Ксенія Долгополова 34 0+1+2+3 6 35:05.9 +6:19.6
49 Вероніка Міхалехова 40 2+3+2+0 7 35:11.6 +6:25.3
50 Хейлі Фінч 42 2+1+0+1 4 35:13.8 +6:27.5
51 Біляна Чавдарова 35 0+1+2+1 4 35:31.0 +6:44.7
52 Емма Роберта Раяндо 45 4+2+2+1 9 35:37.4 +6:51.1
53 Анна Бергер 47 1+4+0+1 6 35:50.0 +7:03.7
54 Аделіна Рімбеу 52 4+4+1+1 10 36:11.5 +7:25.2
55 Клаудіа Нєдурни 57 2+1+2+1 6 36:27.1 +7:40.8
56 Евелін Хадрлік 56 1+1+3+1 6 36:34.5 +7:48.2
57 Естере Вольфа 26 1+2+2+3 8 36:42.8 +7:56.5
58 Марія Дуйчу 54 4+2+3+0 9 38:03.6 +9:17.3
59 Бренна Бартон 55 1+1+4+3 9 39:46.5 +11:00.2
60 Вірджинія Кобб 59 3+4+3+3 13 39:52.7 +11:06.4
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми