Кубок мира
# Имя Очки
1 Йоханнес Тингнес Бё 1262
2 Тарьей Бё 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-Сьястад Кристиансен 817
6 Эмильен Жаклен 712
7 Эндре Стрёмсхейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуэльссон 671
10 Мартин Понсилуома 638
Весь рейтинг
Последнее фото
Все фотогалереи
Главная
Обсуждения   09:36
Турнир
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок IBU
Результаты
Кубок наций
Кубок наций IBU
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Биатлонная статистика
Наша сборная
Автографкарты
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Профайлы
Фотогалереи
registration
Регистрация
Вход
Мой профайл
next race

Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины

Ближайшая трансляция

Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины

Время киевское

Все трансляции


2023-02-19
Зміна поколінь: як уникнути глухого кута?

2019-10-05
По другую сторону трассы, часть 3

2019-10-03
По другую сторону трассы, часть 2

2019-10-02
По другую сторону трассы, часть 1

2019-03-11
Когда нет ничего невозможного

2019-02-28
Минск и Раубичи – это топ, но организация не выдерживает критики

Хохфильцен - 1995/1996


   1996-03-16 Кубок мира, Спринт 7.5 км, Женщины
Пометить цветом
(нажмите на флаг)
 
Перейти к анализу гонки
  Имя Стрельба - Время
1 Сона Михокова 0+1 1 25:05.1 0.0
2 Ю Шумей 0+0 0 25:55.8 +50.7
3 Симона Грайнер-Петтер 0+0 0 26:06.0 +1:00.9
4 Ирена Чеснекова 1+0 1 26:08.0 +1:02.9
5 Елена Петрова 2+0 2 26:13.3 +1:08.2
6 Натали Сантер 1+3 4 26:13.7 +1:08.6
7 Ева Хакова 1+3 4 26:23.6 +1:18.5
8 Татьяна Водопьянова 0+1 1 26:25.2 +1:20.1
9 Магдалена Форсберг 0+1 1 26:28.7 +1:23.6
10 Ольга Ромасько 2+2 4 26:41.2 +1:36.1
11 Хильдегун Миккельсплас 1+2 3 27:02.1 +1:57.0
12 Светлана Парамыгина 0+1 1 27:04.6 +1:59.5
13 Инна Шешкил 0+1 1 27:05.4 +2:00.3
14 Ольга Мельник 0+1 1 27:11.0 +2:05.9
15 Валентина Цербе-Несина 1+1 2 27:15.1 +2:10.0
16 Анетта Сиквеланд 0+1 1 27:15.7 +2:10.6
17 Уши Дизл 0+2 2 27:21.6 +2:16.5
18 Бриджитт Висляйтнер 0+0 0 27:26.7 +2:21.6
19 Галина Куклева 1+2 3 27:31.9 +2:26.8
20 Хироми Суга 1+4 5 27:32.9 +2:27.8
21 Екатерина Дафовска 1+0 1 27:37.1 +2:32.0
22 Флоранс Баверель-Робер 0+2 2 27:39.4 +2:34.3
23 Эммануэль Кларе 1+2 3 27:47.7 +2:42.6
24 Юкари Абе 1+2 3 27:52.3 +2:47.2
25 Анн-Элен Скьелбрейд 2+2 4 28:03.4 +2:58.3
26 Нина Лемеш 1+3 4 28:07.3 +3:02.2
27 Агата Сужка 3+0 3 28:10.7 +3:05.6
28 Елена Зубрилова 0+1 1 28:17.2 +3:12.1
29 Анн Бриан 0+2 2 28:18.1 +3:13.0
30 Ива Карагиозова 1+1 2 28:19.7 +3:14.6
31 Леся Тупиленко 1+1 2 28:21.6 +3:16.5
31 Зигрид Палхубер 1+1 2 28:21.6 +3:16.5
33 Стэйси Вули 1+1 2 28:29.3 +3:24.2
34 Мириам Бедар 1+2 3 28:42.7 +3:37.6
35 Тадея Бранкович 2+2 4 28:48.3 +3:43.2
36 Галина Питон 0+1 1 28:48.4 +3:43.3
37 Анна Стера-Кустуц 2+2 4 28:53.8 +3:48.7
38 Андрея Коблар 3+4 7 28:58.2 +3:53.1
39 Нтала Скиннер 0+1 1 28:59.7 +3:54.6
40 Гунн-Маргит Андреассен 1+3 4 29:04.3 +3:59.2
41 Петра Беле 1+2 3 29:08.0 +4:02.9
42 Джинфен Лю 1+3 4 29:12.7 +4:07.6
43 Мария Шиландер 2+0 2 29:14.5 +4:09.4
44 Кара Салмела 1+3 4 29:21.7 +4:16.6
45 Кати Швааб 0+1 1 29:22.4 +4:17.3
46 Мами Шиндо 3+3 6 29:23.8 +4:18.7
47 Йитка Песинова 2+2 4 29:36.5 +4:31.4
48 Наталья Пермякова 1+2 3 29:37.3 +4:32.2
49 Коринн Ниогре 2+2 4 29:40.0 +4:34.9
50 Мартина Халинарова 1+3 4 29:47.7 +4:42.6
51 Татьяна Маркова 2+2 4 29:49.9 +4:44.8
52 Мартина Цельнер 0+0 0 30:05.0 +4:59.9
53 Вероник Клодель 3+1 4 30:05.7 +5:00.6
54 Людмила Гурьева 2+3 5 30:06.3 +5:01.2
55 Джоан Миллер Смит 0+2 2 30:15.8 +5:10.7
56 Петра Трокер 3+2 5 30:18.1 +5:13.0
57 Киоко Ямаучи 5+2 7 30:19.5 +5:14.4
58 Радка Попова 0+1 1 30:30.8 +5:25.7
59 Елена Дубок 1+2 3 30:49.6 +5:44.5
60 Айрис Экшлагер 3+1 4 30:54.4 +5:49.3
61 Катрин Апель 2+2 4 31:14.7 +6:09.6
62 Эйя Салонен 4+0 4 31:24.4 +6:19.3
63 Аннукка Маллат 1+0 1 31:27.6 +6:22.5
64 Ивона Гржива 0+2 2 31:38.3 +6:33.2
65 Анна Муринова 1+1 2 31:38.7 +6:33.6
66 Марина Сиратчединова 0+1 1 31:43.2 +6:38.1
67 Кристель Грос 1+2 3 31:43.3 +6:38.2
68 Катя Холанти 0+3 3 31:44.3 +6:39.2
69 Мари Лампинен 3+1 4 31:48.2 +6:43.1
70 Анетт Божик 0+0 0 31:49.5 +6:44.4
71 Ирина Милешина 1+2 3 31:53.5 +6:48.4
72 Мира Куйсле 3+3 6 32:01.3 +6:56.2
73 Марсела Павковчекова 3+2 5 32:03.5 +6:58.4
74 Линн Райтер 2+1 3 32:25.3 +7:20.2
75 Жоанна Томпсон 2+1 3 32:33.5 +7:28.4
76 Изабелла Филиппи 1+1 2 32:50.9 +7:45.8
77 Ивона Данилюк 3+2 5 32:52.5 +7:47.4
78 Кристина Себастьянски 1+2 3 32:53.3 +7:48.2
79 Эмилия Александрова 3+2 5 32:53.5 +7:48.4
80 Ирена Томсова 4+3 7 33:30.1 +8:25.0
81 Сильвина Иссикийска 2+1 3 34:15.4 +9:10.3
82 Ева Шемчак 2+2 4 35:13.4 +10:08.3
83 Дебора Нордайк 5+3 8 38:03.9 +12:58.8
Кубок мира
# Имя Очки
1 Лиза Виттоцци 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Ингрид-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жюстин Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Симон 994
6 Лена Хекки Гросс 853
7 Эльвира Карин Эберг 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Каролин-Оффигстад Кноттен 629
10 Янина Хеттих-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оценки в последней гонке


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегия  Йоханнес Тингнес Бё
Украина  Александра Меркушина
Украина  Юлия Джима
Украина  Антон Дудченко
Украина  Анастасия Меркушина
Франция  Жюлья Симон
Украина  Любовь Кипяченкова
Украина  Дарья Блашко
Украина  Артем Прима
Украина  Елена Билосюк
Италия  Доротея Вирер
Италия  Лиза Виттоцци
Украина  Анна Кривонос
Швеция  Ханна Эберг
Украина  Богдан Цымбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті