Прислать новость
ГЛАВНАЯ
СБОРНАЯ
НОВОСТИ
ТУРНИР
КОНТАКТЫ
#
Имя
Очки
1
Йоханнес Тингнес Бё
1262
2
Тарьей Бё
1080
3
Йоханнес Дале-Шевдаль
949
4
Стурла Легрейд
862
5
Ветле-Сьястад Кристиансен
817
6
Эмильен Жаклен
712
7
Эндре Стрёмсхейм
700
8
Томмазо Джакомел
688
9
Себастьян Самуэльссон
671
10
Мартин Понсилуома
638
Весь рейтинг
Все фотогалереи
Главная
Обсуждения
16:00
Турнир
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Кубок мира
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок IBU
Результаты
Кубок наций
Кубок наций IBU
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Биатлонная статистика
Наша команда
Наша сборная
Автографкарты
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Мультимедиа
Профайлы
Фотогалереи
Регистрация
Вход
Мой профайл
Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20
(CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины
Ближайшая трансляция
Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20
(CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины
Время киевское
Все трансляции
2023-02-19
Зміна поколінь: як уникнути глухого кута?
2019-10-05
По другую сторону трассы, часть 3
2019-10-03
По другую сторону трассы, часть 2
2019-10-02
По другую сторону трассы, часть 1
2019-03-11
Когда нет ничего невозможного
2019-02-28
Минск и Раубичи – это топ, но организация не выдерживает критики
Риднау-валь-Риданна - 2015/2016
2016-01-14 Кубок IBU, Спринт 10 км, Мужчины
Здесь представлена полная статистика по гонке. Данные изменяются автоматически при выборе нужных параметров из списков. Для подсветки спортсменов из вашей страны выберите ее из списка либо нажмите на флаг любого из спортменов.
выбрать
Австрия
Беларусь
Германия
Италия
Канада
Норвегия
Польша
Россия
Словакия
США
Украина
Франция
Чехия
Швейцария
Швеция
полный список...
Общее время
Время круга
Стрельба
Время на рубеже
Время на лыжне
Штрафное время
Вся гонка
Круг 1
Круг 2
Круг 3
#
Имя
Время
1
Ветле-Сьястад Кристиансен
22:39.7
0.0
2
Алексей Слепов
22:40.9
+1.2
3
Антон Бабиков
22:46.0
+6.3
4
Артем Прима
22:49.1
+9.4
5
Матвей Елисеев
22:57.4
+17.7
6
Александр Ос
23:03.6
+23.9
7
Петр Пащенко
23:05.7
+26.0
8
Хенрик Лабелунд
23:06.9
+27.2
9
Тимофей Лапшин
23:10.3
+30.6
10
Мартин Йегер
23:13.3
+33.6
11
Максим Воробей
23:16.8
+37.1
12
Филипп Хорн
23:20.4
+40.7
13
Хавард Богетвейт
23:26.5
+46.8
14
Флориан Граф
23:30.0
+50.3
15
Тобиас Эберхард
23:32.3
+52.6
16
Крешимир Чрнкович
23:34.7
+55.0
17
Флоран Клод
23:36.0
+56.3
18
Симон Халльстрём
23:36.8
+57.1
19
Тиио Содерхельм
23:38.6
+58.9
20
Маттиас Бишль
23:39.0
+59.3
21
Юрий Шопин
23:40.8
+1:01.1
22
Юрий Лядов
23:41.1
+1:01.4
23
Михаэль Вильляйтнер
23:41.2
+1:01.5
24
Виктор Кривко
23:41.3
+1:01.6
25
Фридрих Пинтер
23:41.4
+1:01.7
26
Штеффан Бартшер
23:44.5
+1:04.8
27
Лоренц Вегер
23:46.7
+1:07.0
28
Эрлинг Олвик
23:49.7
+1:10.0
29
Матей Крупчик
23:50.6
+1:10.9
30
Вит Янов
23:53.7
+1:14.0
31
Скотт Перраз
23:55.1
+1:15.4
32
Джузеппе Монтелло
23:55.9
+1:16.2
33
Йохан Талихярм
23:57.1
+1:17.4
34
Руслан Ткаленко
23:57.7
+1:18.0
35
Даниэль Мезотич
23:58.7
+1:19.0
36
Андрей Доценко
24:02.2
+1:22.5
37
Антон Синапов
24:03.0
+1:23.3
38
Томаш Вожик
24:06.8
+1:27.1
39
Лукаш Кристейн
24:08.0
+1:28.3
40
Макс Дартчи
24:08.7
+1:29.0
41
Дмитрий Русинов
24:08.7
+1:29.0
42
Виктор Олссон
24:15.5
+1:35.8
43
Фабиан Хёрль
24:16.9
+1:37.2
44
Аристид Бег
24:16.9
+1:37.2
45
Фабиан Бекелар
24:17.2
+1:37.5
46
Иван Жолье
24:18.5
+1:38.8
47
Максим Браун
24:20.0
+1:40.3
48
Клеман Дюмон
24:20.7
+1:41.0
49
Элигиус Тамборнино
24:24.1
+1:44.4
50
Баптист Жути
24:25.0
+1:45.3
51
Ксавье Джудетти
24:28.4
+1:48.7
52
Артем Тищенко
24:30.0
+1:50.3
53
Мартин Реммельг
24:36.7
+1:57.0
54
Димитар Парталов
24:38.9
+1:59.2
55
Пьетро Дутто
24:38.9
+1:59.2
56
Михал Шима
24:40.3
+2:00.6
57
Патрик Джонсон
24:40.9
+2:01.2
58
Александр Трифонов
24:42.1
+2:02.4
59
Александрс Патриюкс
24:42.6
+2:02.9
60
Цукаса Кобоноки
24:43.0
+2:03.3
61
Даниэль Густавссон
24:46.4
+2:06.7
62
Саверио Дзини
24:48.0
+2:08.3
63
Михал Кубаляк
24:48.2
+2:08.5
64
Карсен Кэмпбелл
24:51.5
+2:11.8
65
Михаэль Реш
24:52.1
+2:12.4
66
Ли Ин-Бок
24:52.7
+2:13.0
67
Денис Сербан
24:54.9
+2:15.2
68
Кристоффер Лангойен-Шельвик
24:55.8
+2:16.1
69
Уинн Робертс
25:00.9
+2:21.2
70
Эмир Хркалович
25:07.9
+2:28.2
71
Хео Сеонхо
25:13.0
+2:33.3
72
Мариуш Унгуряну
25:14.0
+2:34.3
73
Кэйси Смит
25:15.5
+2:35.8
74
Филип Петрович
25:23.0
+2:43.3
75
Марьян-Марсел Данила
25:23.6
+2:43.9
76
Юки Накаджима
25:23.6
+2:43.9
77
Анджей Нендза-Кубинец
25:25.7
+2:46.0
78
Николаус Ляйтингер
25:29.0
+2:49.3
79
Дамир Растич
25:32.3
+2:52.6
80
Рокас Суславичюс
25:32.7
+2:53.0
81
Юн Е-Юк
25:33.3
+2:53.6
82
Ли Су Юн
25:35.9
+2:56.2
83
Рио Цунода
25:39.8
+3:00.1
84
Томаш Якела
25:40.6
+3:00.9
85
Эно Вахтра
25:42.2
+3:02.5
86
Ахмет Юстюнташ
25:43.3
+3:03.6
87
Апостолос Аггелис
25:53.3
+3:13.6
88
Генрих Лонский
25:53.4
+3:13.7
89
Яан Коолмейстер
25:53.9
+3:14.2
90
Метью Худец
25:58.6
+3:18.9
91
Владиславс Недайводинс
26:08.6
+3:28.9
92
Томс Праулитис
26:12.6
+3:32.9
93
Антти Репо
26:14.8
+3:35.1
94
Артем Сердюков
26:38.6
+3:58.9
95
Кароль Гомбош
26:41.2
+4:01.5
96
Эдин Ходжич
26:54.2
+4:14.5
97
Джэспер Маккензи
26:54.3
+4:14.6
98
Бартломей Филип
27:50.3
+5:10.6
99
Неманья Косарач
27:57.3
+5:17.6
100
Сарунас Юкна
27:57.4
+5:17.7
101
Станислав Ангелков
27:57.8
+5:18.1
102
Мехмет Устюнташ
28:03.8
+5:24.1
103
Дэниэл Уокер
28:26.9
+5:47.2
104
Димитриос Кириацис
28:30.2
+5:50.5
105
Балаш Гонд
28:32.4
+5:52.7
106
Бенче Баншки
28:47.3
+6:07.6
107
Клиантис Карамихас
29:22.9
+6:43.2
108
Омер Тилки
30:11.7
+7:32.0
109
Соте Андреески
30:54.8
+8:15.1
110
Велче Милошевски
31:37.2
+8:57.5
111
Павле Коруноски
34:01.4
+11:21.7
#
Имя
Очки
1
Лиза Виттоцци
1091
2
Лу Жанмонно
1068
3
Ингрид-Ландмарк Тандреволд
1044
4
Жюстин Бреза-Буше
1025
5
Жюлья Симон
994
6
Лена Хекки Гросс
853
7
Эльвира Карин Эберг
829
8
Ванесса Фогт
631
9
Каролин-Оффигстад Кноттен
629
10
Янина Хеттих-Вальц
543
Весь рейтинг
Tweets by biathloncomua
Оценки в последней гонке
поставить/посмотреть оценки
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
Провести конкурс, як зазвичай
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
36
проголосовать
Йоханнес Тингнес Бё
Александра Меркушина
Юлия Джима
Антон Дудченко
Анастасия Меркушина
Жюлья Симон
Любовь Кипяченкова
Дарья Блашко
Артем Прима
Елена Билосюк
Доротея Вирер
Лиза Виттоцци
Анна Кривонос
Ханна Эберг
Богдан Цымбал
Другие профайлы
2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт
2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін
2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт
2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування
2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування
2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті