Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   18:15
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Ондржей Моравєц

  Персональні дані
Ондржей Моравєц, MORAVEC Ondrej

 Ще фотографії - 53

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Ондржей Моравєц
Ім'я  MORAVEC Ondrej
Країна
Чехія
Дата народження  1984-06-09
Зріст  181
Вага  71
Місце народження  Усті-над-Орліці, Пардубицький край, Чеська Республіка.
Резиденція  Летоград, Чеська Республіка.
Місце проживання  Летоград, Чеська Республіка.
Освіта  
Мови  Чеська, англійська
Професія  Спортсмен, спортінструктор
Статус  одружений. Дружина Вероніка, дочка Розалі
Хобі  Гірськолижний альпінізм
Перший рік в біатлоні  1992
У збірній з  2000
Тренери  Ондрей Рибар
Командний тренер  Ондрей Рибар
Клуб  SKP Kornspitz Jablonec
Веб Сайт  https://www.facebook.com/Ond%C5%99ej-Moravec-507630439260017/
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Fischer
Рукавички  Swix
Окуляри  Julbo
Лижні палки  Swix
Спонсори  Swix, Julbo, Anschütz, Atex, Fischer
Костюм  Atex
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Результати в цьому сезоні
    Холменколлен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 20
    Холменколлен, Спринт 10 км, Чоловіки 37
    Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 4
    Естерсунд, Одиночна змішана естафета 9
    Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 37
    Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 92
    Естерсунд, Змішана естафета 6
    Раубічі, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 39
    Раубічі, Спринт 10 км, Чоловіки 7
    Раубічі, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 4
    Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 25
    Антхольц-Антерсельва, Спринт 10 км, Чоловіки 32
    Рупольдінг, Мас-старт 15 км, Чоловіки 15
    Рупольдінг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 8
    Рупольдінг, Спринт 10 км, Чоловіки 31
    Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 4
    Обергоф, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 17
    Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 13
    Нове-Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 8
    Нове-Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 18
    Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 23
    Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 7
    Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 28
    Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 57
    Поклюка, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 23
    Поклюка, Спринт 10 км, Чоловіки 20
    Поклюка, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 30
    Нове-Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 2
    Нове-Мєсто, Змішана естафета 2
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    18/19 90.4 (321/355) 85.0 (34/40) 87.5 (70/80) 91.0 (91/100) 93.3 (56/60) 93.3 (70/75)
    17/18 86.9 (386/444) 96.7 (58/60) 88.8 (71/80) 80.7 (113/140) 92.5 (74/80) 83.3 (70/84)
    16/17 87.6 (430/491) 88.3 (53/60) 90.0 (72/80) 86.9 (139/160) 86.0 (86/100) 87.9 (80/91)
    15/16 85.4 (345/404) 90.0 (54/60) 81.3 (65/80) 87.5 (105/120) 90.0 (72/80) 76.6 (49/64)
    14/15 86.2 (424/492) 85.0 (51/60) 87.0 (87/100) 83.6 (117/140) 89.0 (89/100) 87.0 (80/92)
    13/14 88.1 (436/495) 88.3 (53/60) 86.0 (86/100) 84.4 (152/180) 93.8 (75/80) 93.3 (70/75)
    12/13 86.0 (424/493) 90.0 (54/60) 81.0 (81/100) 85.7 (120/140) 89.0 (89/100) 86.0 (80/93)
    11/12 81.6 (337/413) 83.3 (50/60) 81.0 (81/100) 80.7 (113/140) 82.5 (33/40) 82.2 (60/73)
    10/11 78.6 (173/220) 81.7 (49/60) 72.5 (58/80) 92.5 (37/40) 0.0 (0/0) 72.5 (29/40)
    09/10 79.5 (174/219) 78.3 (47/60) 83.3 (50/60) 80.0 (48/60) 0.0 (0/0) 74.4 (29/39)
    08/09 73.6 (145/197) 80.0 (48/60) 72.5 (58/80) 80.0 (16/20) 0.0 (0/0) 62.2 (23/37)
    07/08 73.3 (209/285) 76.7 (46/60) 78.8 (63/80) 75.0 (75/100) 0.0 (0/0) 55.6 (25/45)
    06/07 72.8 (249/342) 80.0 (48/60) 76.7 (69/90) 71.7 (86/120) 0.0 (0/0) 63.9 (46/72)
    05/06 84.2 (181/215) 90.0 (18/20) 75.0 (45/60) 88.0 (88/100) 0.0 (0/0) 85.7 (30/35)
    04/05 86.7 (52/60) 0.0 (0/0) 90.0 (18/20) 85.0 (34/40) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
    03/04 61.3 (46/75) 80.0 (16/20) 55.0 (22/40) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 53.3 (8/15)
    02/03 72.7 (32/44) 0.0 (0/0) 90.0 (9/10) 65.0 (13/20) 0.0 (0/0) 71.4 (10/14)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    8.50
    2009/2010
    8.90
    2010/2011
    7.30
    2011/2012
    4.80
    2012/2013
    2.20
    2013/2014
    3.10
    2014/2015
    2.50
    2015/2016
    5.10
    2016/2017
    3.60
    2017/2018
    5.60
    2018/2019
    7.20
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2014   Сочі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2014   Сочі   Змішана естафета 2
    2014   Сочі   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
      Чемпіонат світу
    2015   Контіолахті   Змішана естафета 1
    2015   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2017   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2013   Нове-Мєсто   Змішана естафета 3
    2015   Контіолахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    2002   Ріднаун-валь-Ріданна   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 2
    2004   От-Марьєн   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 2
    2005   Контіолахті   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 2
    2002   Ріднаун-валь-Ріданна   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 3
    2002   Ріднаун-валь-Ріданна   Юнаки, Спринт, 7.5 км 3
    2003   Кошиліско   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
    2003   Кошиліско   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 3
    2003   Кошиліско   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 3
      Чемпіонат Європи
    2003   Форні-Авольтрі   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
    2003   Форні-Авольтрі   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 1
    2004   Мінськ   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
    2004   Мінськ   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2005   Новосибірськ   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
    2005   Новосибірськ   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2008   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
      Кубок світу
    2013   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2013   Естерсунд   Змішана естафета 1
    2011   Хохфільцен   Змішана естафета 2
    2011   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2012   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2013   Аннесі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Нове-Мєсто   Змішана естафета 2
    2016   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2017   Контіолагті   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2018   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2012   Естерсунд   Змішана естафета 3
    2013   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2013   Сочі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2015   Естерсунд   Змішана естафета 3
      Кубок IBU
    2004   Обертілліах   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2004   Обертілліах   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
    2005   Арбер   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2005   Арбер   Юніори, Гонка переслідування, 10 км 1
    2017   Контіолагті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2009   Осорблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2017   Контіолагті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2003   Форні-Авольтрі   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
    2009   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 3
      Топ-10 результатів
    2013   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
    2017   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 2
    2015   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 2
    2014   Сочі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ОІ 2
    2018   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 2
    2017   Контіолагті   Спринт 10 км, Чоловіки КС 2
    2016   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 2
    2014   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки КС 2
    2013   Аннесі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки КС 2
    2012   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 2
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    18/19 30 57 33 29 23
    17/18 27 5 25 34 27
    16/17 12 10 12 15 13
    15/16 25 21 39 28 12
    14/15 6 10 7 12 5
    13/14 15 11 14 23 9
    12/13 12 5 23 13 5
    11/12 28 18 32 30 28
    10/11 51 53 48 46
    09/10 66 69 58 71
    08/09 99 71
    07/08 45 35 40
    06/07 55 42 54
    05/06 51 56 37
    04/05 83 74 64
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Доротея Вірер 905
    2 Ліза Віттоцці 882
    3 Анастасія Кузьміна 870
    4 Марте Олсбю Ройселанд 855
    5 Ганна Еберґ 741
    6 Пауліна Фіалкова 687
    7 Кайса Мякяряйнен 673
    8 Деніз Херрманн 611
    9 Франциска Пройсс 572
    10 Моніка Хойніш 568
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Дмитро Підручний 6.28

    vote
    За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
     
    За Доротею Вирер
    vote
    270
    За Лизу Виттоцци
    vote
    269
    Я болею только за украинских спортсменов
    vote
    91
    Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
    vote
    33
     
    проголосовать

    Національний університет фізичного виховання і спорту України

    popular profile

    Росія  Олександр Лоґінов
    Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
    Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Італія  Доротея Вірер
    Україна  Валентина Семеренко
    Франція  Мартен Фуркад
    Україна  Юлія Джима
    Італія  Ліза Віттоцці
    Україна  Катерина Бех
    Україна  Дмитро Підручний
    Білорусь  Ірина Кривко
    Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
    Словаччина  Анастасія Кузьміна
    Україна  Анастасія Меркушина

    interview

    2019-11-05
    Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

    2019-09-30
    Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

    2019-09-24
    Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

    2019-09-22
    ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

    2019-09-22
    ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

    2019-09-22
    Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди