Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Тар'єй Бьо

  Персональні дані
Тар'єй Бьо, BOE Tarjei

 Ще фотографії - 463

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Тар'єй Бьо
Ім'я  BOE Tarjei
Країна
Норвегія
Дата народження  1988-07-29
Зріст  185
Вага  76
Місце народження  Стрюн, Норвегія
Резиденція  Норвегія
Місце проживання  Ліллехаммер, Норвегія
Освіта  
Мови  норвезький, англійська, шведська, німецька
Професія  Спортсмен
Статус  не одружений
Хобі  велоспорт, альпінізм, ігрова приставка
Перший рік в біатлоні  2000
У збірній з  2008
Тренери  Мікаель Лефгрена
Командний тренер  Зігфрід Мазе, Егіль Крістіансен
Клуб  Markane IL
Веб Сайт  http://tarjeiboe.com
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Fischer
Рукавички  Odlo
Окуляри  Briko
Лижні палки  Swix
Спонсори  Odlo, Briko, Swix, Anschütz, Fischer
Костюм  Odlo
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
  Швидкість спортсмена в сезоні
Порівняйте швидкість спортсменів   
  Біографія та інші дані
Oлімпійський чемпіон 2010 року в естафеті, срібний призер 2018 року в естафеті, восьмиразовий чемпіон світу, призер юніорського чемпіонату світу, четирbразовий чемпіон Європи, переможець етапів Кубка світу, призер етапів Кубка IBU
  Результати в цьому сезоні
Нове-Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 4
Нове-Мєсто, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Нове-Мєсто, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
Нове-Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 5
Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 6
Нове-Мєсто, Змішана естафета 2
Антгольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 6
Антгольц-Антерсельва, Змішана естафета 1
Антгольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 2
Рупольдінг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 7
Рупольдінг, Спринт 10 км, Чоловіки 3
Рупольдінг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Обергоф, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 4
Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 7
Ленцерхайде, Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
Ленцерхайде, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 8
Ленцерхайде, Спринт 10 км, Чоловіки 14
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 1
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 4
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 2
Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 26
Естерсунд, Змішана естафета 2
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
23/24 88.3 (347/393) 90.0 (54/60) 88.3 (53/60) 86.7 (104/120) 93.3 (56/60) 86.0 (80/93)
22/23 87.3 (372/426) 85.0 (51/60) 85.0 (68/80) 89.4 (143/160) 88.8 (71/80) 84.8 (39/46)
21/22 86.3 (371/430) 91.7 (55/60) 86.3 (69/80) 88.3 (106/120) 81.0 (81/100) 85.7 (60/70)
20/21 85.3 (429/503) 80.0 (48/60) 90.0 (90/100) 83.8 (134/160) 88.0 (88/100) 83.1 (69/83)
19/20 88.2 (380/431) 90.0 (54/60) 91.3 (73/80) 88.0 (88/100) 85.0 (85/100) 87.9 (80/91)
18/19 86.0 (350/407) 90.0 (36/40) 86.3 (69/80) 90.7 (127/140) 78.0 (78/100) 85.1 (40/47)
17/18 85.7 (407/475) 87.5 (35/40) 82.2 (74/90) 87.5 (140/160) 90.0 (108/120) 76.9 (50/65)
16/17 85.3 (122/143) 0.0 (0/0) 86.7 (26/30) 86.7 (52/60) 87.5 (35/40) 69.2 (9/13)
15/16 85.4 (385/451) 85.0 (51/60) 82.5 (66/80) 87.5 (140/160) 85.0 (68/80) 84.5 (60/71)
14/15 87.5 (323/369) 82.5 (33/40) 85.7 (60/70) 87.9 (123/140) 95.0 (57/60) 84.7 (50/59)
13/14 85.5 (236/276) 81.7 (49/60) 78.0 (39/50) 90.0 (90/100) 90.0 (18/20) 87.0 (40/46)
12/13 88.9 (272/306) 90.0 (36/40) 90.0 (54/60) 83.8 (67/80) 93.8 (75/80) 87.0 (40/46)
11/12 82.7 (335/405) 81.7 (49/60) 78.9 (71/90) 85.0 (119/140) 82.5 (66/80) 85.7 (30/35)
10/11 85.7 (394/460) 88.8 (71/80) 85.0 (85/100) 87.9 (123/140) 86.0 (86/100) 72.5 (29/40)
09/10 80.7 (159/197) 82.5 (33/40) 81.7 (49/60) 77.5 (31/40) 80.0 (16/20) 81.1 (30/37)
08/09 70.0 (7/10) 0.0 (0/0) 70.0 (7/10) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
2008/2009
9.40
2009/2010
4.70
2010/2011
0.70
2011/2012
1.50
2012/2013
2.00
2013/2014
2.40
2014/2015
3.10
2015/2016
1.70
2016/2017
2.40
2017/2018
2.80
2018/2019
2.10
2019/2020
1.30
2020/2021
1.00
2021/2022
1.90
2022/2023
2.10
2023/2024
1.40
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
2010   Ванкувер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Пекін   Змішана естафета 1
2022   Пекін   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2018   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2022   Пекін   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2022   Пекін   Спринт 10 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
2011      Змішана естафета 1
2011   Ханти-Мансійськ   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2011   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2012   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2013   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
2013   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2016   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Змішана естафета 1
2021   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2020   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2023   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2023   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Змішана естафета 2
2024   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2011   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2011   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2015   Контіолахті   Змішана естафета 3
2015   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2015   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2015   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2016   Холменколлен   Змішана естафета 3
2019   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
  Юніорський чемпіонат світу
2006   Преск-Айл   Юнаки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 1
2006   Преск-Айл   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 2
2007   Мартел-валь-Мартелло   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 2
2007   Мартел-валь-Мартелло   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 2
2009   Кенмор   Юніори, Спринт, 10 км 3
2009   Кенмор   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
  Чемпіонат Європи
2009   Уфа   Юніори, Спринт, 10 км 1
2009   Уфа   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
2009   Уфа   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
2009   Уфа   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Раубічі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Раубічі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Раубічі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
  Кубок світу
2010   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2010   Контіолахті   Змішана естафета 1
2010   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2010   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2010   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2011   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2011   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2011   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2011   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2013   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2013   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
2015   Естерсунд   Змішана естафета 1
2016   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Преск-Айл   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2017   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2018   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2021   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
2021   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2021   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Обергоф   Змішана естафета 1
2022   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Антгольц-Антерсельва   Змішана естафета 1
2010   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2010   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2011   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2011   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2013   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2013   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2013   Естерсунд   Змішана естафета 2
2015   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2016   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2018   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2019   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2019   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2019   Естерсунд   Змішана естафета 2
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2019   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2020   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2020   Поклюка   Змішана естафета 2
2020   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2021   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2021   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2022   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2023   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2023   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2023   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2023   Естерсунд   Змішана естафета 2
2023   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2024   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 2
2011   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2011   Форт-Кент   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2011   Форт-Кент   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2011   Форт-Кент   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2013   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2014   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2014   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2015   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2015   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2016   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2016   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2018   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2018   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2018   Контіолахті   Змішана естафета 3
2018   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2019   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2020   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2020   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2021   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2021   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2021   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2021   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2022   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2023   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2023   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2023   Ленцерхайде   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2024   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2017   Шушен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2009   Ріднаун-валь-Ріданна   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2017   Брезно-Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
  Топ-10 результатів
2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2011   Ханти-Мансійськ   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2023   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2021   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2021   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2017   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2013   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2011   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2011   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
23/24 3 3 1 4 4
22/23 6 32 6 4 7
21/22 6 1 8 10 10
20/21 4 14 3 6 1
19/20 4 4 4 6 8
18/19 6 17 5 5 11
17/18 7 35 10 8 4
16/17 36 42 37 30
15/16 6 14 6 4 8
14/15 19 37 25 7 10
13/14 28 47 39 21 24
12/13 16 14 15 25 6
11/12 7 14 6 3 20
10/11 1 2 1 1 3
09/10 43 50 29 53 41
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми