Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Мартен Фуркад

  Персональні дані
Мартен Фуркад, FOURCADE Martin

 Ще фотографії - 540

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Мартен Фуркад
Ім'я  FOURCADE Martin
Країна
Франція
Дата народження  1988-09-14
Зріст  186
Вага  78
Місце народження  Perpignan, FRA 33000
Резиденція  Les Rousses, Франція
Місце проживання  La Llagone, 66210
Освіта  
Мови  Французька, англійська, іспанська
Професія  військовослужбовець
Статус  неодружений. 2 дочки: Манон і Інес.
Хобі  Велосипед, триатлон, музика, веслування
Перший рік в біатлоні  2002
У збірній з  2006
Тренери  Венсан Вітто
Командний тренер  Венсан Вітто
Клуб  Defense EMHM / Ski Club Font-Romeu Pyrenees 2000
Веб Сайт  www.martinfourcade.fr
Гвинтівка  Anschutz
Лижі  Rossignol
Рукавички  Odlo
Окуляри  Julbo
Лижні палки  One Way
Спонсори  Adidas, One Way, Odlo, Somfy, Roussillon, Fondation D'entreprise, Fenioux Multi-Sport, Olympia
Костюм  One Way
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Мартен Фуркад - французький біатлоніст. П'ятиразовий олімпійський чемпіон, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, 11-кратний чемпіон світу, семиразовий володар Кубка світу в загальному заліку в сезонах 2011/2012 - 2017/2018. Перший в історії біатлону, кому вдалося виграти Кубок світу 7 разів, до того ж, поспіль. Багаторазовий чемпіон Франції.
      Результати в цьому сезоні
    Контіолахті, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    Контіолахті, Спринт 10 км, Чоловіки 2
    Нове-Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 14
    Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 6
    Антгольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 7
    Антгольц-Антерсельва, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    Антгольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    Антгольц-Антерсельва, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 4
    Антгольц-Антерсельва, Спринт 10 км, Чоловіки 3
    Антгольц-Антерсельва, Змішана естафета 7
    Поклюка, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
    Поклюка, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    Рупольдінг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    Рупольдінг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    Рупольдінг, Спринт 10 км, Чоловіки 1
    Обергоф, Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 1
    Ансі - Ле-Гран-Борнан, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
    Ансі - Ле-Гран-Борнан, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 7
    Ансі - Ле-Гран-Борнан, Спринт 10 км, Чоловіки 12
    Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 10
    Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 10
    Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 5
    Естерсунд, Змішана естафета 9
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    19/20 91.9 (372/405) 96.7 (58/60) 91.3 (73/80) 91.0 (91/100) 90.0 (90/100) 92.3 (60/65)
    18/19 89.3 (310/347) 90.0 (36/40) 91.4 (64/70) 92.0 (92/100) 87.5 (70/80) 84.2 (48/57)
    17/18 91.2 (414/454) 91.7 (55/60) 95.0 (76/80) 91.3 (146/160) 90.0 (108/120) 85.3 (29/34)
    16/17 90.7 (459/506) 90.0 (54/60) 88.9 (80/90) 91.1 (164/180) 91.0 (91/100) 92.1 (70/76)
    15/16 88.8 (404/455) 88.3 (53/60) 85.6 (77/90) 90.7 (127/140) 87.0 (87/100) 92.3 (60/65)
    14/15 89.7 (428/477) 88.3 (53/60) 90.0 (90/100) 91.4 (128/140) 87.0 (87/100) 90.9 (70/77)
    13/14 88.0 (397/451) 97.5 (39/40) 86.0 (86/100) 86.3 (138/160) 96.3 (77/80) 80.3 (57/71)
    12/13 89.7 (429/478) 95.0 (57/60) 91.0 (91/100) 86.9 (139/160) 92.0 (92/100) 86.2 (50/58)
    11/12 83.8 (403/481) 85.0 (51/60) 85.6 (77/90) 86.9 (139/160) 87.0 (87/100) 69.0 (49/71)
    10/11 85.7 (385/449) 91.7 (55/60) 81.0 (81/100) 87.9 (123/140) 89.0 (89/100) 75.5 (37/49)
    09/10 84.8 (328/387) 85.0 (51/60) 81.3 (65/80) 87.0 (87/100) 85.0 (85/100) 85.1 (40/47)
    08/09 85.0 (294/346) 85.0 (51/60) 88.8 (71/80) 84.0 (84/100) 80.0 (48/60) 87.0 (40/46)
    07/08 60.0 (6/10) 0.0 (0/0) 60.0 (6/10) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    4.40
    2009/2010
    2.50
    2010/2011
    1.30
    2011/2012
    0.50
    2012/2013
    0.50
    2013/2014
    0.40
    2014/2015
    1.80
    2015/2016
    0.40
    2016/2017
    0.00
    2017/2018
    0.30
    2018/2019
    2.00
    2019/2020
    0.60
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2014   Сочі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Сочі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2018   Пйончан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2018   Пйончан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2018   Пйончан   Змішана естафета 1
    2010   Ванкувер   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2014   Сочі   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
      Чемпіонат світу
    2011   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2013   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2015   Контіолахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2016   Холменколлен   Змішана естафета 1
    2016   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2016   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2016   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2020   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2020   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2012   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2013   Нове-Мєсто   Змішана естафета 2
    2013   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2013   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2013   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2015   Контіолахті   Змішана естафета 2
    2016   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2017   Хохфільцен   Змішана естафета 2
    2017   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2011      Змішана естафета 3
    2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2017   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2017   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2020   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    2007   Мартел-валь-Мартелло   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 3
      Кубок світу
    2009   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2010   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2010   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2010   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2011   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2011   Форт-Кент   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2011   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2011   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2012   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2012   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2012   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2012   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2012   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2012   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2013   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2013   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2013   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2013   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2013   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2013   Сочі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2013   Сочі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2013   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2013   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2013   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2013   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2013   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2014   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2014   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2014   Естерсунд   Змішана естафета 1
    2014   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2014   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2015   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2015   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2015   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2015   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2015   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2015   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2015   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2016   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2016   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2016   Кенмор   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2016   Кенмор   Одиночна змішана естафета 1
    2016   Преск-Айл   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2016   Естерсунд   Одиночна змішана естафета 1
    2016   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2016   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2016   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2016   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2016   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2016   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2016   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2017   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2017   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2017   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2017   Пйончан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2017   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2017   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2017   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2017   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2018   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2018   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2018   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2018   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2018   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2018   Тюмень   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2018   Тюмень   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2018   Поклюка   Змішана естафета 1
    2018   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2018   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2019   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2020   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2020   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2020   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2020   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2020   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2020   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Ванкувер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2010   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2011   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2011   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2011   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2011   Преск-Айл   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2011   Форт-Кент   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2011   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2012   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2012   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2012   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2012   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2013   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2013   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2013   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2014   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2014   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2014   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2015   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2016   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2016   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2017   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2017   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2017   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2017   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2017   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2018   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2018   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2018   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2018   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2018   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2018   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2019   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2020   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2020   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2010   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2010   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2010   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2010   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2010   Поклюка   Змішана естафета 3
    2011   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2011   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2012   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2012   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2012   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2012   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2012   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2012   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2013   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2013   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2014   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2014   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2015   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2015   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2016   Преск-Айл   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2016   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2017   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2017   Пйончан   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2017   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2018   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2019   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
      Кубок IBU
    2008   Чезана Сан-Сікаріо   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2007   Форні-Авольтрі   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
    2008   Обертілліах   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2008   Арбер   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2007   Обертілліах   Юніори, Спринт, 10 км 3
      Топ-10 результатів
    2020   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2016   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2016   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2016   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
    2015   Контіолахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2013   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    19/20 2 1 1 2 3
    18/19 12 12 11 10 12
    17/18 1 2 1 1 1
    16/17 1 1 1 1 1
    15/16 1 1 1 1 1
    14/15 1 2 1 1 3
    13/14 1 7 1 1 1
    12/13 1 1 1 1 1
    11/12 1 4 1 1 3
    10/11 3 3 4 2 2
    09/10 5 8 8 1 8
    08/09 24 41 31 19 25
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
    2 Жустін Бреза-Буше 689
    3 Ліза Віттоцці 671
    4 Жюлья Сімон 662
    5 Ельвіра Карін Еберґ 602
    6 Лу Жанмонно 590
    7 Лєна Хеккі Гросс 559
    8 Франциска Пройсс 539
    9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
    10 Ванесса Фогт 475
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Антон Дудченко 5.88
    Дмитро Підручний 5.30

    vote
    Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
     
    Провести конкурс, як зазвичай
    vote
    343
    Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
    vote
    118
    Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
    vote
    36
     
    проголосовать



    popular profile

    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Україна  Олександра Меркушина
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Антон Дудченко
    Україна  Анастасія Меркушина
    Франція  Жюлья Сімон
    Україна  Любов Кип'яченкова
    Україна  Дар'я Блашко
    Україна  Артем Прима
    Україна  Олена Білосюк
    Італія  Доротея Вірер
    Італія  Ліза Віттоцці
    Україна  Анна Кривонос
    Швеція  Ханна Еберґ
    Україна  Богдан Цимбал

    interview

    2024-02-18
    Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

    2024-02-18
    Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

    2024-02-18
    Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

    2024-02-18
    Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

    2024-02-18
    Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

    2024-02-18
    Христина Дмитренко: З лижами були проблеми