Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:22
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-29 09:00 (CET)
Юнаки, Мас-старт-60, 12 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Ветле-С’ястад Крістіансен

  Персональні дані
Ветле-С’ястад Крістіансен, CHRISTIANSEN Vetle Sjastad

 Ще фотографії - 203

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Ветле-С’ястад Крістіансен
Ім'я  CHRISTIANSEN Vetle Sjastad
Країна
Норвегія
Дата народження  1992-05-12
Зріст  189
Вага  80
Місце народження  Гейло, Бускеруд, Норвегія
Резиденція  Норвегія
Місце проживання  Ліллехаммер, Норвегія
Освіта  Норвезький коледж елітного спорту
Мови  Англійська, норвезька
Професія  Спортсмен
Статус  неодружений
Хобі  Велосипед, музика
Перший рік в біатлоні  2002
У збірній з  2012
Тренери  Dag Bjoerndalen, Stian Eckhoff
Командний тренер  Зігфрід Мазе, Егіль Крістіансен
Клуб  Geilo IL
Веб Сайт  https://www.facebook.com/vetlesc/
Гвинтівка  Anschutz
Лижі  Salomon
Рукавички  Odlo
Окуляри  Rudy Project
Лижні палки  One Way
Спонсори  Odlo, Rudy Project, One Way, Anschutz, Salomon
Костюм  Odlo
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
  Швидкість спортсмена в сезоні
Порівняйте швидкість спортсменів   
  Біографія та інші дані
Чемпіон та призер Юніорського чемпіонату світу, Чемпіон та призер Чемпіонату Європи, переможець та призер етапів Кубка світу та Кубка IBU
  Результати в цьому сезоні
Нове-Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 8
Нове-Мєсто, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Нове-Мєсто, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 16
Нове-Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 3
Антгольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
Антгольц-Антерсельва, Одиночна змішана естафета 2
Антгольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 6
Рупольдінг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
Рупольдінг, Спринт 10 км, Чоловіки 1
Рупольдінг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Ленцерхайде, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
Ленцерхайде, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 14
Ленцерхайде, Спринт 10 км, Чоловіки 16
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 11
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 6
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 9
Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 13
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
23/24 86.8 (295/340) 91.7 (55/60) 94.0 (47/50) 84.0 (84/100) 86.7 (52/60) 81.4 (57/70)
22/23 86.0 (465/541) 93.8 (75/80) 85.0 (68/80) 83.1 (133/160) 90.0 (90/100) 81.8 (99/121)
21/22 88.2 (426/483) 83.3 (50/60) 87.8 (79/90) 90.0 (126/140) 92.0 (92/100) 84.9 (79/93)
20/21 86.0 (331/385) 85.0 (34/40) 85.6 (77/90) 86.7 (104/120) 86.0 (86/100) 85.7 (30/35)
19/20 84.2 (369/438) 86.7 (52/60) 82.5 (66/80) 89.0 (89/100) 85.0 (85/100) 78.6 (77/98)
18/19 88.2 (413/468) 96.7 (58/60) 80.0 (72/90) 88.6 (124/140) 89.0 (89/100) 89.7 (70/78)
17/18 91.4 (74/81) 90.0 (18/20) 90.0 (9/10) 95.0 (19/20) 90.0 (18/20) 90.9 (10/11)
16/17 86.5 (147/170) 0.0 (0/0) 90.0 (36/40) 91.3 (73/80) 0.0 (0/0) 76.0 (38/50)
15/16 90.0 (9/10) 0.0 (0/0) 90.0 (9/10) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
14/15 84.3 (97/115) 75.0 (15/20) 83.3 (25/30) 92.5 (37/40) 0.0 (0/0) 80.0 (20/25)
13/14 82.3 (153/186) 87.5 (35/40) 78.0 (39/50) 81.7 (49/60) 0.0 (0/0) 83.3 (30/36)
12/13 90.7 (146/161) 75.0 (15/20) 95.0 (38/40) 93.3 (56/60) 85.0 (17/20) 95.2 (20/21)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
2012/2013
5.20
2013/2014
6.90
2014/2015
7.70
2015/2016
7.50
2016/2017
7.10
2017/2018
7.70
2018/2019
4.10
2019/2020
3.30
2020/2021
3.00
2021/2022
2.50
2022/2023
1.60
2023/2024
1.50
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
2022   Пекін   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Пекін   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
2019   Естерсунд   Змішана естафета 1
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2023   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2024   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
  Юніорський чемпіонат світу
2012   Контіолахті   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 1
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Спринт, 7.5 км 2
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 2
2012   Контіолахті   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
2010   Торсбі   Юнаки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 3
2010   Торсбі   Юнаки, Спринт, 7.5 км 3
2010   Торсбі   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 3
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 3
2011   Нове-Мєсто   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 3
  Чемпіонат Європи
2012   Осорблі   Юніори, Спринт, 10 км 1
2012   Осорблі   Змішана естафета 1
2013   Банско   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Ріднаун-валь-Ріданна   Одиночна змішана естафета 1
2012   Осорблі   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
2013   Банско   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2017   Душники-Здруй   Одиночна змішана естафета 2
2012   Осорблі   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 3
2016   Тюмень   Одиночна змішана естафета 3
  Кубок світу
2012   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2013   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2017   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Солт-Лейк-Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2020   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2021   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Отепяя   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2022   Отепяя   Змішана естафета 1
2022   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Поклюка   Одиночна змішана естафета 1
2023   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Нове-Мєсто   Одиночна змішана естафета 1
2023   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2023   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2024   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2013   Естерсунд   Змішана естафета 2
2014   Естерсунд   Змішана естафета 2
2015   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2018   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2019   Кенмор   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 2
2019   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2020   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2022   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2023   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2023   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2024   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2024   Антгольц-Антерсельва   Одиночна змішана естафета 2
2017   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2018   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2018   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2019   Солт-Лейк-Сіті   Змішана естафета 3
2019   Естерсунд   Одиночна змішана естафета 3
2019   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2020   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2021   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2023   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2023   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
2023   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2023   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2016   Бейтостолен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Ленцерхайде   Одиночна змішана естафета 1
2017   Обертілліах   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2017   Обертілліах   Змішана естафета 1
2018   Арбер   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Ханти-Мансійськ   Супер спринт, Чоловіки 1
2016   Мартел-валь-Мартелло   Одиночна змішана естафета 2
2016   Обертілліах   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Уват   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2016   Ріднаун-валь-Ріданна   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2016   Ріднаун-валь-Ріданна   Змішана естафета 3
2018   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 3
  Топ-10 результатів
2024   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
2024   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2023   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
2022   Отепяя   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
2021   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2019   Солт-Лейк-Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2024   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 2
2023   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 2
2023   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 2
2022   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 2
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
23/24 4 9 7 7 2
22/23 3 1 5 6 1
21/22 4 9 5 5 3
20/21 13 29 13 14 10
19/20 10 25 12 8 7
18/19 13 2 15 13 7
17/18 54 53 72 51 39
16/17 45 46 38
15/16 100 86
14/15 67 76 52
13/14 53 32 52 63
12/13 43 38 37 38
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми