Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ветле-С’ястад Крістіансен 178
2 Себастьян Самуельссон 175
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 154
4 Емільєн Жаклен 151
5 Едуард Латипов 139
6 Тар'єй Бьо 130
7 Сімон Дестьйо 120
8 Кантен Фійон-Майє 116
9 Сіверт Гутторм Баккен 114
10 Фаб'єн Клод 108
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   20:51
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський кубок IBU, Мартел-валь-Мартелло
2021-12-10 10:30 (CET)
Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2021-12-10 11:25 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Олександр Лоґінов

  Персональні дані
Олександр Лоґінов, LOGINOV Alexandr

 Ще фотографії - 85

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Олександр Лоґінов
Ім'я  LOGINOV Alexandr
Країна
Росія
Дата народження  1992-01-31
Зріст  177
Вага  68
Місце народження  Саратов, Росія
Резиденція  Саратов, Росія
Місце проживання  Саратов, Росія
Освіта  Саратовський державний аграрний університет
Мови  російська
Професія  Спортсмен, менеджер
Статус  Одружений. Дружина - Марія Кручова.
Хобі  спорт
Перший рік в біатлоні  2005
У збірній з  2009
Тренери  Халіулліна Катерина
Командний тренер  Анатолій Хованцев
Клуб  
Веб Сайт  https://www.instagram.com/aleksandr_loginov/
Гвинтівка  Ishmash
Лижі  Fischer
Рукавички  Roeckl
Окуляри  Adidas
Лижні палки  Start
Спонсори  Roeckl, Adidas, Start, Ishmash, Fischer
Костюм  Adidas
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
  Швидкість спортсмена в сезоні
Порівняйте швидкість спортсменів   
  Результати в цьому сезоні
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
21/22 82.9 (58/70) 70.0 (14/20) 95.0 (19/20) 75.0 (15/20) 0.0 (0/0) 99.9 (10/10)
20/21 83.8 (414/494) 91.7 (55/60) 87.0 (87/100) 83.8 (134/160) 86.7 (52/60) 75.4 (86/114)
19/20 88.0 (338/384) 85.0 (51/60) 92.5 (74/80) 94.0 (94/100) 81.7 (49/60) 83.3 (70/84)
18/19 83.2 (426/512) 86.7 (52/60) 90.0 (81/90) 85.0 (136/160) 77.0 (77/100) 78.4 (80/102)
17/18 79.1 (250/316) 85.0 (34/40) 80.0 (48/60) 79.2 (95/120) 82.5 (66/80) 43.8 (7/16)
16/17 73.0 (46/63) 65.0 (13/20) 80.0 (8/10) 75.0 (15/20) 0.0 (0/0) 76.9 (10/13)
13/14 81.7 (263/322) 88.3 (53/60) 70.0 (63/90) 86.0 (86/100) 85.0 (51/60) 83.3 (10/12)
12/13 83.8 (62/74) 0.0 (0/0) 95.0 (19/20) 85.0 (17/20) 85.0 (17/20) 64.3 (9/14)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
2012/2013
1.50
2013/2014
3.60
2016/2017
4.90
2017/2018
3.30
2018/2019
1.80
2019/2020
3.80
2020/2021
4.10
2021/2022
3.80
  Спортивні досягнення
  Чемпіонат світу
2020   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2017   Хохфільцен   Змішана естафета 3
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2020   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2021   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Юніорський чемпіонат світу
2010   Торсбі   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 1
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Естафета, 3х7.5 км 1
2013   Обертілліах   Юніори, Спринт, 10 км 1
2013   Обертілліах   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 3
2011   Нове-Мєсто   Юнаки, Спринт, 7.5 км 3
2012   Контіолагті   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 3
2012   Контіолахті   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 3
2012   Контіолагті   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
2013   Обертілліах   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
2013   Обертілліах   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 3
  Чемпіонат Європи
2012   Осорблі   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
2012   Осорблі   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
2013   Банско   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
2013   Банско   Юніори, Спринт, 10 км 1
2013   Банско   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
2017   Душники-Здруй   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2017   Душники-Здруй   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2017   Душники-Здруй   Змішана естафета 1
2018   Ріднаун-валь-Ріданна   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2012   Осорблі   Змішана естафета 2
2012   Осорблі   Юніори, Спринт, 10 км 2
2017   Душники-Здруй   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Ріднаун-валь-Ріданна   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Ріднаун-валь-Ріданна   Змішана естафета 2
  Кубок світу
2013   Сочі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2021   Обергоф   Змішана естафета 1
2018   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2018   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2019   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2021   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2013   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2018   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2018   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2019   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2019   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2019   Кенмор   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 3
2021   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2021   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2017   Мартел-валь-Мартелло   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2017   Мартел-валь-Мартелло   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Отепяя   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Отепяя   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Контіолагті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2017   Арбер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2018   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Уват   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Мартел-валь-Мартелло   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Мартел-валь-Мартелло   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2012   Альтенберг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2012   Альтенберг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2017   Контіолагті   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Уват   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
  Топ-10 результатів
2020   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2021   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
2019   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 2
2019   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 2
2018   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 2
2018   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки КС 2
2020   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 3
2019   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 3
2019   Кенмор   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки КС 3
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
21/22 20 7 31
20/21 17 3 22 19 20
19/20 7 8 6 5 24
18/19 2 5 2 3 10
17/18 23 22 27 23 20
16/17 93 90 76
12/13 46 45 46 36
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза-Тереза Хаузер 177
2 Марте Олсбю Ройселанд 168
3 Дінара Алімбекова 160
4 Ельвіра Карін Еберг 147
5 Анаїс Шевальє-Буше 140
6 Маркета Давідова 134
7 Франциска Пройсс 134
8 Деніз Херрманн 130
9 Ганна Еберґ 128
10 Ганна Сола 124
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 7.45
Дмитро Підручний 6.27

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
98
11-15 места
vote
95
1-10 места
vote
51
21 место или ниже
vote
51
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2021-12-06
Антон Дудченко: Найбільш емоційною була естафета

2021-12-05
Коментарі. Остерсунд (ІІ), чоловіча гонка переслідування

2021-12-05
Володимир Бринзак: Сподіваємось, що виправимо все

2021-12-05
Юрай Санітра: Четвірка спортсменів до Олімпійських ігор готова

2021-12-05
Коментарі. Остерсунд (ІІ), жіноча естафета

2021-12-05
Урош Вєлєпєц: Коли програєш на першому етапі стільки – важко боротися