Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Йоханнес-Тінґнес Бьо

  Персональні дані
Йоханнес-Тінґнес Бьо, BOE Johannes Thingnes

 Ще фотографії - 633

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Ім'я  BOE Johannes Thingnes
Країна
Норвегія
Дата народження  1993-05-16
Зріст  187
Вага  80
Місце народження  Стрюн, Норвегія
Резиденція  Стрюн, Норвегія
Місце проживання  Стрюн, Норвегія
Освіта  Stryn vidaregåande skule
Мови  Англійська, норвезька
Професія  Спортсмен
Статус  одружений
Хобі  грати у відеоігри
Перший рік в біатлоні  2009
У збірній з  2012
Тренери  Зігфрід Мазе, Егіл Крістіансен
Командний тренер  Зігфрід Мазе, Егіл Крістіансен
Клуб  Markane IL
Веб Сайт  https://www.facebook.com/johannesthingnesboe/
Гвинтівка  Anschutz
Лижі  Fischer
Рукавички  Swix
Окуляри  Casco
Лижні палки  Swix
Спонсори  Swix, Anschutz, Fischer, Casco, DNB
Костюм  DNB
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
  Швидкість спортсмена в сезоні
Порівняйте швидкість спортсменів   
  Біографія та інші дані
Олімпійський чемпіон, дворазовий срібний призер Олімпіському ігор, чемпіон і призер Чемпіонатів світу, Чемпіон Європи, переможець та призер етапів Кубка світу. Володар ВКГ у сезоні 2018/2019
  Результати в цьому сезоні
Нове-Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
Нове-Мєсто, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
Нове-Мєсто, Одиночна змішана естафета 3
Нове-Мєсто, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
Нове-Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
Нове-Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 2
Нове-Мєсто, Змішана естафета 2
Антгольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
Антгольц-Антерсельва, Змішана естафета 1
Антгольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 1
Рупольдінг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Рупольдінг, Спринт 10 км, Чоловіки 9
Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Обергоф, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 5
Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 4
Ленцерхайде, Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
Ленцерхайде, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
Ленцерхайде, Спринт 10 км, Чоловіки 2
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 11
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 15
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 18
Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Естерсунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
Естерсунд, Змішана естафета 2
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
23/24 86.7 (353/407) 95.0 (57/60) 81.7 (49/60) 86.7 (104/120) 88.3 (53/60) 84.1 (90/107)
22/23 88.4 (421/476) 86.7 (52/60) 93.8 (75/80) 91.3 (146/160) 86.3 (69/80) 82.3 (79/96)
21/22 83.6 (290/347) 88.3 (53/60) 83.3 (50/60) 79.0 (79/100) 80.0 (48/60) 89.6 (60/67)
20/21 83.8 (476/568) 88.3 (53/60) 86.0 (86/100) 84.4 (135/160) 84.0 (84/100) 79.7 (118/148)
19/20 89.7 (348/388) 93.3 (56/60) 91.7 (55/60) 91.3 (73/80) 92.5 (74/80) 83.3 (90/108)
18/19 85.9 (431/502) 90.0 (54/60) 87.8 (79/90) 80.0 (128/160) 90.0 (90/100) 87.0 (80/92)
17/18 86.1 (421/489) 95.0 (57/60) 83.3 (75/90) 85.6 (137/160) 85.0 (102/120) 84.7 (50/59)
16/17 88.7 (362/408) 90.0 (54/60) 94.3 (66/70) 86.4 (121/140) 90.0 (72/80) 84.5 (49/58)
15/16 85.5 (376/440) 86.7 (52/60) 85.0 (68/80) 81.4 (114/140) 90.0 (72/80) 87.5 (70/80)
14/15 82.5 (392/475) 90.0 (54/60) 81.0 (81/100) 80.0 (96/120) 82.0 (82/100) 83.2 (79/95)
13/14 82.9 (330/398) 88.3 (53/60) 83.8 (67/80) 82.1 (115/140) 85.0 (68/80) 71.1 (27/38)
12/13 82.2 (97/118) 80.0 (16/20) 93.3 (28/30) 87.5 (35/40) 0.0 (0/0) 64.3 (18/28)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
2012/2013
7.00
2013/2014
1.80
2014/2015
1.40
2015/2016
1.30
2016/2017
1.40
2017/2018
0.30
2018/2019
0.00
2019/2020
0.10
2020/2021
0.10
2021/2022
0.80
2022/2023
0.00
2023/2024
0.60
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
2018   Пйончан   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2022   Пекін   Змішана естафета 1
2022   Пекін   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2022   Пекін   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Пекін   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2018   Пйончан   Змішана естафета 2
2018   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2022   Пекін   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
2015   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2016   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Змішана естафета 1
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Одиночна змішана естафета 1
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Змішана естафета 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Одиночна змішана естафета 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2021   Поклюка   Змішана естафета 1
2021   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Обергоф   Змішана естафета 1
2023   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Обергоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2023   Обергоф   Одиночна змішана естафета 1
2024   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2024   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2024   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2017   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2017   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2019   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2020   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2020   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2020   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Поклюка   Одиночна змішана естафета 2
2023   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Змішана естафета 2
2024   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2024   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2015   Контіолахті   Змішана естафета 3
2016   Холменколлен   Змішана естафета 3
2021   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2023   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2024   Нове-Мєсто   Одиночна змішана естафета 3
  Юніорський чемпіонат світу
2012   Контіолахті   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 1
2012   Контіолахті   Юнаки, Спринт, 7.5 км 1
2012   Контіолахті   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 1
2013   Обертілліах   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 1
2013   Обертілліах   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
2013   Обертілліах   Юніори, Спринт, 10 км 2
  Чемпіонат Європи
2012   Осорблі   Змішана естафета 1
2012   Осорблі   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 2
2012   Осорблі   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
  Кубок світу
2013   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2013   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2014   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2014   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2014   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2014   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2015   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2015   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
2015   Естерсунд   Змішана естафета 1
2016   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2016   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Преск-Айл   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2016   Преск-Айл   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Естерсунд   Змішана естафета 1
2017   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2017   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Естерсунд   Змішана естафета 1
2017   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2017   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2018   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2018   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2018   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2018   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2018   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2019   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2019   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Кенмор   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 1
2019   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2019   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2019   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2019   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2020   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2020   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2020   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2020   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2020   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2021   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2021   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2021   Нове-Мєсто   Змішана естафета 1
2021   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2021   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2021   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Обергоф   Змішана естафета 1
2022   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2022   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2022   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2022   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2022   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2022   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2023   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Рупольдінг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2023   Антгольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Нове-Мєсто   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2023   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2023   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2023   Ленцерхайде   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2023   Ленцерхайде   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2024   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2024   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки 1
2024   Антгольц-Антерсельва   Змішана естафета 1
2015   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2015   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2016   Преск-Айл   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2016   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2016   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2016   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2017   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2017   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2018   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2018   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2018   Тюмень   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2019   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2019   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2019   Естерсунд   Змішана естафета 2
2020   Поклюка   Змішана естафета 2
2020   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2020   Контіолахті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2021   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2021   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2021   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2021   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2022   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2023   Естерсунд   Змішана естафета 2
2023   Ленцерхайде   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2014   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2016   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2016   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2017   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2018   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2018   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
2018   Контіолахті   Одиночна змішана естафета 3
2018   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2018   Тюмень   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2019   Солт-Лейк-Сіті   Змішана естафета 3
2020   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2020   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2020   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2020   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2020   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2021   Обергоф   Одиночна змішана естафета 3
2021   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2021   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2021   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2022   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2022   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2023   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
2024   Рупольдінг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
  Кубок IBU
2013   Отепяя   Спринт 10 км, Чоловіки 2
  Топ-10 результатів
2024   Нове-Мєсто   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2024   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2024   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2023   Обергоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2023   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2023   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2020   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2019   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2016   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2015   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
23/24 1 1 5 1 3
22/23 1 7 1 1 2
21/22 13 4 20 22 22
20/21 1 2 1 2 2
19/20 1 2 3 4 1
18/19 1 1 1 1 1
17/18 2 1 2 2 2
16/17 3 4 5 4 6
15/16 2 5 3 3 4
14/15 5 5 5 15 9
13/14 3 12 3 5 10
12/13 59 61 49
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми