Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   07:10
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Володимир Драчьов

  Персональні дані
Володимир Драчьов, DRATCHEV Vladimir

 Фотографій в галереях не знайдено

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Володимир Драчьов
Ім'я  DRATCHEV Vladimir
Країна
Білорусь
Дата народження  1966-03-07
Зріст  168
Вага  64
Місце народження  Петрозаводськ, Росія
Резиденція  Санкт-Петербург, Росія
Місце проживання  Санкт-Петербург, Росія
Освіта  High
Мови  російська
Професія  військовий
Статус  одружений
Хобі  рибалка
Перший рік в біатлоні  1980
У збірній з  2002
Тренери  Попов
Командний тренер  Попов
Клуб  Динамо
Веб Сайт  
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Fischer
Рукавички  Adidas
Окуляри  Adidas
Лижні палки  Exel
Спонсори  no
Костюм  Adidas
  Біографія та інші дані
Займається біатлоном з 1980. Завершив свою кар'єру у великому спорті в 2006, перейшовши на посаду тренера молодіжної збірної Білорусії по біатлону.
Учасник семи чемпіонатів світу. П'ятикратний чемпіон світу. Володар Кубка світу в загальному заліку в сезоні-1995/96. Переможець п'ятнадцяти етапів Кубка світу, призерка ще сімнадцяти.
Після відмови керівництва російської зоірної і Національної федерації включити його до складу збірної на Олімпіаду-2002 в Солт-Лейк-Ситі, він став серйозно розглядати пропозиції, що поступали, про перехід в іншу команду. Давній товариш Драчева ще по збірній СРСР Олександр Попов зробив від імені Білорусії пропозицію перейти в команду цієї країни, яке Володимир і прийняв в 2002 р.
До 2002 р. проходив службу в рядах Збройних Сил Росії, звільнився в званні підполковника. У 2006 р. припинив виступи. В даний час – тренер молодіжної збірної Білорусії.
  Результати в цьому сезоні
Ханти-Мансійськ, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
Ханти-Мансійськ, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 18
Ханти-Мансійськ, Спринт 10 км, Чоловіки 19
Холменколлен, Мас-старт 15 км, Чоловіки 13
Холменколлен, Спринт 10 км, Чоловіки 58
Контіолахті, Мас-старт 15 км, Чоловіки 22
Контіолахті, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 18
Контіолахті, Спринт 10 км, Чоловіки 14
Поклюка, Змішана естафета 24
Поклюка, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 38
Поклюка, Спринт 10 км, Чоловіки 45
Арбер, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Арбер, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 6
Арбер, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Арбер, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
Турин, Спринт 10 км, Чоловіки 61
Турин, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 43
Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 27
Антхольц-Антерсельва, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 17
Антхольц-Антерсельва, Спринт 10 км, Чоловіки 15
Рупольдинг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 25
Рупольдинг, Спринт 10 км, Чоловіки 34
Рупольдинг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 8
Обергоф, Мас-старт 15 км, Чоловіки 24
Обергоф, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Обергоф, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
Осорблі, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 54
Осорблі, Спринт 10 км, Чоловіки 45
Хохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 4
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 10
Хохфільцен, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 55
Естерсунд, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 6
Естерсунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 19
Естерсунд, Спринт 10 км, Чоловіки 32
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
05/06 84.7 (320/378) 77.5 (31/40) 86.7 (78/90) 92.5 (111/120) 75.0 (60/80) 83.3 (40/48)
04/05 85.4 (199/233) 95.0 (19/20) 81.4 (57/70) 83.0 (83/100) 0.0 (0/0) 93.0 (40/43)
03/04 81.3 (362/445) 80.0 (48/60) 78.0 (78/100) 80.0 (128/160) 85.0 (68/80) 88.9 (40/45)
02/03 81.5 (383/470) 80.0 (48/60) 85.6 (77/90) 80.0 (112/140) 85.0 (68/80) 78.0 (78/100)
01/02 75.0 (15/20) 75.0 (15/20) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
00/01 71.0 (71/100) 70.0 (14/20) 70.0 (28/40) 72.5 (29/40) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
99/00 77.6 (384/495) 82.5 (66/80) 73.8 (59/80) 76.7 (138/180) 77.5 (62/80) 78.7 (59/75)
98/99 79.2 (319/403) 76.7 (46/60) 72.2 (65/90) 82.1 (115/140) 87.5 (35/40) 79.5 (58/73)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1994   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1998   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
1996   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1996   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1998   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2000   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1994   Кенмор   Командна гонка, Чоловіки 2
1996   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1996   Рупольдінг   Командна гонка, Чоловіки 2
1999   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1998   Хохфільцен   Командна гонка, Чоловіки 3
2003   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат Європи
2006   Арбер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Форні-Авольтрі   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2003   Форні-Авольтрі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2003   Форні-Авольтрі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2004   Мінськ   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2006   Арбер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
  Кубок світу
1994   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1994   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1994   Бадгастайн   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1994   Бадгастайн   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1995   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1995   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1995   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1996   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1996   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1996   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1996   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1996   Брезно–Осрблі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1996   Брезно–Осрблі   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1997   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1997   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1998   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1999   Лейк Плесід   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1999   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1999   Осорблі   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2000   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2002   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2003   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2003   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2004   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1994   Хінтон   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1996   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1996   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1999   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1999   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1999   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2003   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2003   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2003   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2003   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2003   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2003   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1995   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
1996   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1996   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
1997   Новосибірськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2000   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2002   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2004   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2004   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2006   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Топ-10 результатів
1998   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
1996   Рупольдінг   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2003   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 1
2003   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
2003   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
1999   Осорблі   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 1
1999   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 1
1998   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки КС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
05/06 30 26 34 27
04/05 71 63 53
03/04 10 14 9 13 7
02/03 2 5 3 4 3
00/01 80 70
99/00 12 7 17 10 5
98/99 13 19 18 11 4
97/98 6 11 5 4
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
273
За Лизу Виттоцци
vote
270
Я болею только за украинских спортсменов
vote
97
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди