Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ветле-С’ястад Крістіансен 178
2 Себастьян Самуельссон 175
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 154
4 Емільєн Жаклен 151
5 Едуард Латипов 139
6 Тар'єй Бьо 130
7 Сімон Дестьйо 120
8 Кантен Фійон-Майє 116
9 Сіверт Гутторм Баккен 114
10 Фаб'єн Клод 108
Весь рейтинг
останнє фото
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   08:04
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський кубок IBU, Мартел-валь-Мартелло
2021-12-10 10:30 (CET)
Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2021-12-10 11:25 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Дар'я Домрачева

  Персональні дані
Дар'я Домрачева, DOMRACHEVA Darya

 Ще фотографії - 286

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Дар'я Домрачева
Ім'я  DOMRACHEVA Darya
Країна
Білорусь
Дата народження  1986-08-03
Зріст  168
Вага  58
Місце народження  Мінськ, Білорусь
Резиденція  Мінськ, Білорусь
Місце проживання  Мінськ, Білорусь
Освіта  Вища школа туризму
Мови  білоруська, російська, англійська, норвезька
Професія  спортивний інструктор
Статус  чоловік Уле-Айнар Бьорндален, донька Ксенія
Хобі  танці, музика, сноуборд і подорожі, дизайн інтер'єрів, малювання
Перший рік в біатлоні  1999
У збірній з  2005
Тренери   Уле-Айнар Бйорндален
Командний тренер  Альфред Едер
Клуб  Динамо
Веб Сайт  daryadomracheva.by
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Fischer
Рукавички  Roeckl
Окуляри  Casco
Лижні палки  Exel
Спонсори  Triple, Belarusian potash company
Костюм  Skimir
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Результати в цьому сезоні
    Тюмень, Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    Тюмень, Гонка переслідування 10 км, Жінки 4
    Тюмень, Спринт 7.5 км, Жінки 1
    Холменколлен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    Холменколлен, Естафета 4х6 км, Жінки 10
    Холменколлен, Спринт 7.5 км, Жінки 2
    Контіолагті, Мас-старт 12.5 км, Жінки 10
    Контіолагті, Спринт 7.5 км, Жінки 1
    Пйончан, Естафета 4х6 км, Жінки 1
    Пйончан, Змішана естафета 5
    Пйончан, Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    Пйончан, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 27
    Пйончан, Гонка переслідування 10 км, Жінки 37
    Пйончан, Спринт 7.5 км, Жінки 9
    Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    Антхольц-Антерсельва, Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    Антхольц-Антерсельва, Спринт 7.5 км, Жінки 4
    Рупольдінг, Мас-старт 12.5 км, Жінки 6
    Рупольдінг, Естафета 4х6 км, Жінки 13
    Рупольдінг, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 6
    Обергоф, Естафета 4х6 км, Жінки 15
    Обергоф, Гонка переслідування 10 км, Жінки 6
    Обергоф, Спринт 7.5 км, Жінки 7
    Хохфільцен, Естафета 4х6 км, Жінки 7
    Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 1
    Естерсунд, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 14
    Естерсунд, Змішана естафета 11
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    17/18 87.4 (368/421) 85.0 (51/60) 91.4 (64/70) 86.7 (104/120) 89.0 (89/100) 84.5 (60/71)
    16/17 83.6 (240/287) 77.5 (31/40) 81.7 (49/60) 86.0 (86/100) 85.0 (34/40) 85.1 (40/47)
    14/15 85.8 (405/472) 88.3 (53/60) 82.0 (82/100) 86.4 (121/140) 86.3 (69/80) 87.0 (80/92)
    13/14 83.4 (356/427) 88.3 (53/60) 75.6 (68/90) 83.8 (134/160) 88.8 (71/80) 81.1 (30/37)
    12/13 79.6 (387/486) 83.3 (50/60) 78.9 (71/90) 77.1 (108/140) 78.0 (78/100) 83.3 (80/96)
    11/12 83.4 (411/493) 80.0 (48/60) 83.0 (83/100) 86.9 (139/160) 81.0 (81/100) 82.2 (60/73)
    10/11 79.6 (375/471) 73.8 (59/80) 77.0 (77/100) 78.6 (110/140) 89.0 (89/100) 78.4 (40/51)
    09/10 85.5 (341/399) 90.0 (54/60) 84.4 (76/90) 88.0 (88/100) 83.0 (83/100) 81.6 (40/49)
    08/09 84.8 (364/429) 83.3 (50/60) 84.0 (84/100) 84.2 (101/120) 86.3 (69/80) 87.0 (60/69)
    07/08 76.9 (257/334) 0.0 (0/0) 74.0 (74/100) 77.5 (93/120) 75.0 (30/40) 81.1 (60/74)
    06/07 78.1 (235/301) 0.0 (0/0) 80.0 (72/90) 76.7 (92/120) 77.5 (31/40) 78.4 (40/51)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    2.20
    2009/2010
    1.40
    2010/2011
    1.40
    2011/2012
    0.30
    2012/2013
    0.50
    2013/2014
    0.10
    2014/2015
    0.10
    2016/2017
    3.70
    2017/2018
    0.20
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    2014   Сочі   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2014   Сочі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2014   Сочі   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2018   Пйончан   Естафета 4х6 км, Жінки 1
    2018   Пйончан   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
      Чемпіонат світу
    2012   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2008   Естерсунд   Змішана естафета 2
    2011      Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2012   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2011      Естафета 4х6 км, Жінки 3
      Юніорський чемпіонат світу
    2005   Контіолахті   Дівчата, Спринт, 6 км 1
    2005   Контіолахті   Дівчата, Гонка переслідування, 7.5 км 1
    2007   Мартел-валь-Мартелло   Юніорки, Спринт, 7.5 км 2
    2007   Мартел-валь-Мартелло   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 2
    2006   Преск-Айл   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 3
      Чемпіонат Європи
    2007   Банско   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2007   Банско   Естафета 4х6 км, Жінки 1
      Кубок світу
    2010   Контіолагті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2010   Контіолагті   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2011   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2011   Естерсунд   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2012   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2012   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2012   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2012   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2013   Сочі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2014   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2014   Обергоф   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2014   Поклюка   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2014   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2014   Естерсунд   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2015   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2015   Рупольдінг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2015   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2015   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2015   Нове-Мєсто   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2015   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2015   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2017   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2018   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2018   Контіолагті   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2018   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
    2018   Тюмень   Спринт 7.5 км, Жінки 1
    2018   Тюмень   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
    2009   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2010   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2010   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2010   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2011   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2011   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2012   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2012   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2012   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2012   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2012   Естерсунд   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
    2012   Естерсунд   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2013   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2013   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 2
    2013   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2014   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
    2014   Контіолахті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
    2014   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2015   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 2
    2015   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2015   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
    2018   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
    2009   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2009   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2009   Естерсунд   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
    2010   Естерсунд   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2010   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2011   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2011   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2011   Преск-Айл   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2011   Форт-Кент   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2011   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2012   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2012   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2012   Контіолахті   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2012   Контіолахті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2012   Ханти-Мансійськ   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2013   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2013   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2014   Обергоф   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
    2014   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2015   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
    2015   Ханти-Мансійськ   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2017   Контіолагті   Спринт 7.5 км, Жінки 3
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
    2018   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
      Кубок IBU
    2005   Обертілліах   Юніорки, Спринт, 7.5 км 1
    2005   Віндішгарстен-Розенау   Юніорки, Спринт, 7.5 км 1
    2006   Мартел-валь-Мартелло   Юніорки, Спринт, 7.5 км 1
    2006   Мартел-валь-Мартелло   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 1
    2006   Гурнігель   Юніорки, Спринт, 7.5 км 1
    2006   Гурнігель   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 1
    2005   Віндішгарстен-Розенау   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 2
    2006   Гурнігель   Юніорки, Мас-старт, 10 км 2
    2005   Обертілліах   Юніорки, Гонка переслідування, 10 км 3
      Топ-10 результатів
    2013   Нове-Мєсто   Мас-старт 12.5 км, Жінки ЧС 1
    2012   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки ЧС 1
    2014   Сочі   Мас-старт 12.5 км, Жінки ОІ 1
    2014   Сочі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ОІ 1
    2014   Сочі   Гонка переслідування 10 км, Жінки ОІ 1
    2018   Тюмень   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
    2018   Тюмень   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
    2018   Холменколлен   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
    2018   Контіолагті   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
    2018   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    17/18 3 5 2 5 4
    16/17 24 26 21 19 29
    14/15 1 2 1 1 3
    13/14 3 2 3 3 1
    12/13 2 3 2 6 2
    11/12 2 3 2 1 1
    10/11 6 28 6 5 1
    09/10 6 6 6 5 6
    08/09 7 14 5 8 8
    07/08 26 18 22 34
    06/07 22 15 15 42
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Ліза-Тереза Хаузер 177
    2 Марте Олсбю Ройселанд 168
    3 Дінара Алімбекова 160
    4 Ельвіра Карін Еберг 147
    5 Анаїс Шевальє-Буше 140
    6 Маркета Давідова 134
    7 Франциска Пройсс 134
    8 Деніз Херрманн 130
    9 Ганна Еберґ 128
    10 Ганна Сола 124
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Антон Дудченко 7.45
    Дмитро Підручний 6.27

    vote
    На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
     
    16-20 места
    vote
    98
    11-15 места
    vote
    95
    21 место или ниже
    vote
    52
    1-10 места
    vote
    51
     
    проголосовать



    popular profile

    Україна  Олена Білосюк
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Дар'я Блашко
    Україна  Денис Насико
    Україна  Дмитро Підручний
    Україна  Богдан Цимбал
    Україна  Антон Дудченко
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Україна  Ірина Петренко
    Україна  Валентина Семеренко
    Білорусь  Дінара Алімбекова
    Україна  Анастасія Меркушина
    Білорусь  Ганна Сола
    Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
    Україна  Анна Кривонос

    interview

    2021-12-06
    Антон Дудченко: Найбільш емоційною була естафета

    2021-12-05
    Коментарі. Остерсунд (ІІ), чоловіча гонка переслідування

    2021-12-05
    Володимир Бринзак: Сподіваємось, що виправимо все

    2021-12-05
    Юрай Санітра: Четвірка спортсменів до Олімпійських ігор готова

    2021-12-05
    Коментарі. Остерсунд (ІІ), жіноча естафета

    2021-12-05
    Урош Вєлєпєц: Коли програєш на першому етапі стільки – важко боротися