Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   13:09
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Флоріан Ґраф

  Персональні дані
Флоріан Ґраф, GRAF Florian

 Ще фотографії - 22

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Флоріан Ґраф
Ім'я  GRAF Florian
Країна
Німеччина
Дата народження  1988-07-24
Зріст  170
Вага  75
Місце народження  Фрейунг, Німеччина
Резиденція  Рупольдінг
Місце проживання  Рупольдінг
Освіта  
Мови  німецька, англійська
Професія  
Статус  неодружений
Хобі  друзі, теніс, сноуборд
Перший рік в біатлоні  1998
У збірній з  
Тренери  Andreas STITZL
Командний тренер  Mark KIRCHNER
Клуб  WSV-Eppenschlag
Веб Сайт  www.Grafflorian.de
Гвинтівка  
Лижі  Rossignol
Рукавички  Roeckl
Окуляри  Rudy Project
Лижні палки  Leki
Спонсори  
Костюм  
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Цікаві помилання
      Результати в цьому сезоні
    Ханти-Мансійськ, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    Ханти-Мансійськ, Спринт 10 км, Чоловіки 11
    Ханти-Мансійськ, Супер спринт, Чоловіки 14
    Уват, Спринт 10 км, Чоловіки 18
    Уват, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 9
    Мартел-валь-Мартелло, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 18
    Мартел-валь-Мартелло, Спринт 10 км, Чоловіки 16
    Ріднаун-валь-Ріданна, Одиночна змішана естафета 9
    Ріднаун-валь-Ріданна, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 28
    Ріднаун-валь-Ріданна, Спринт 10 км, Чоловіки 26
    Ріднаун-валь-Ріданна, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 8
    Арбер, Спринт 10 км, Чоловіки 17
    Арбер, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 14
    Брезно–Осрблі, Спринт 10 км, Чоловіки 3
    Брезно–Осрблі, Спринт 10 км, Чоловіки 11
    Обертілліах, Спринт 10 км, Чоловіки 33
    Обертілліах, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 18
    Ленцерхайде, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 30
    Ленцерхайде, Спринт 10 км, Чоловіки 45
    Ленцерхайде, Змішана естафета 3
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    16/17 82.9 (141/170) 95.0 (19/20) 82.0 (41/50) 81.0 (81/100) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
    15/16 76.7 (23/30) 0.0 (0/0) 90.0 (9/10) 70.0 (14/20) 0.0 (0/0) 0.0 (0/0)
    14/15 74.0 (74/100) 55.0 (11/20) 80.0 (16/20) 82.5 (33/40) 70.0 (14/20) 0.0 (0/0)
    13/14 77.2 (159/206) 70.0 (14/20) 87.1 (61/70) 79.0 (79/100) 0.0 (0/0) 31.3 (5/16)
    12/13 83.4 (316/379) 83.3 (50/60) 88.8 (71/80) 81.7 (98/120) 83.8 (67/80) 76.9 (30/39)
    11/12 81.0 (315/389) 87.5 (35/40) 76.7 (69/90) 84.3 (118/140) 80.0 (64/80) 74.4 (29/39)
    10/11 83.3 (50/60) 0.0 (0/0) 75.0 (15/20) 85.0 (17/20) 90.0 (18/20) 0.0 (0/0)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2010/2011
    5.20
    2011/2012
    3.80
    2012/2013
    4.10
    2013/2014
    5.20
    2014/2015
    4.80
    2015/2016
    7.70
    2016/2017
    6.30
      Спортивні досягнення
      Юніорський чемпіонат світу
    2007   Мартел-валь-Мартелло   Юнаки, Гонка переслідування, 10 км 1
    2009   Кенмор   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 1
    2006   Преск-Айл   Юнаки, Спринт, 7.5 км 2
    2008   Рупольдинг   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2008   Рупольдинг   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
    2007   Мартел-валь-Мартелло   Юнаки, Спринт, 7.5 км 3
    2008   Рупольдинг   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 3
      Чемпіонат Європи
    2011   Ріднаун-валь-Ріданна   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Тюмень   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2014   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2016   Тюмень   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
      Кубок світу
    2012   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2013   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
      Кубок IBU
    2007   Ріднаун-валь-Ріданна   Юніори, Спринт, 10 км 1
    2008   Арбер   Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км 1
    2008   Чезана Сан-Сікаріо   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 1
    2011   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2011   Ансі - Ле-Гран-Борнан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2014   Рупольдінг   Змішана естафета 1
    2014   Бейтостелен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2015   Душники-Здруй   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2015   Кенмор   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2005   Обертілліах   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2005   Обертілліах   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 2
    2005   Віндішгарстен-Розенау   Юніори, Спринт, 10 км 2
    2006   Ріднаун-валь-Ріданна   Юніори, Естафета, 4х7.5 км 2
    2011   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Обертілліах   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Обертілліах   Змішана естафета 2
    2007   Ріднаун-валь-Ріданна   Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км 3
    2008   Чезана Сан-Сікаріо   Юніори, Спринт, 10 км 3
    2009   Альтенберг   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2015   Брезно–Осрблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2016   Мартел-валь-Мартелло   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2016   Обертілліах   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2017   Ленцерхайде   Змішана естафета 3
    2018   Брезно–Осрблі   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2018   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
      Топ-10 результатів
    2012   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки КС 4
    2012   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки КС 5
    2013   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки КС 7
    2012   Нове-Мєсто   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 7
    2012   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки КС 7
    2011   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки КС 7
    2016   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки КС 8
    2012   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 8
    2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 8
    2013   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки КС 9
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    16/17 51 30 53 53
    15/16 94 81
    14/15 64 68 58 50
    13/14 44 28 54
    12/13 25 59 25 30 22
    11/12 21 30 22 22 19
    10/11 58 69 55 35
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
    2 Жустін Бреза-Буше 689
    3 Ліза Віттоцці 671
    4 Жюлья Сімон 662
    5 Ельвіра Карін Еберґ 602
    6 Лу Жанмонно 590
    7 Лєна Хеккі Гросс 559
    8 Франциска Пройсс 539
    9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
    10 Ванесса Фогт 475
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Антон Дудченко 5.88
    Дмитро Підручний 5.30

    vote
    Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
     
    Провести конкурс, як зазвичай
    vote
    343
    Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
    vote
    118
    Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
    vote
    36
     
    проголосовать



    popular profile

    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Україна  Олександра Меркушина
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Антон Дудченко
    Україна  Анастасія Меркушина
    Франція  Жюлья Сімон
    Україна  Любов Кип'яченкова
    Україна  Дар'я Блашко
    Україна  Артем Прима
    Україна  Олена Білосюк
    Італія  Доротея Вірер
    Італія  Ліза Віттоцці
    Україна  Анна Кривонос
    Швеція  Ханна Еберґ
    Україна  Богдан Цимбал

    interview

    2024-02-18
    Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

    2024-02-18
    Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

    2024-02-18
    Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

    2024-02-18
    Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

    2024-02-18
    Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

    2024-02-18
    Христина Дмитренко: З лижами були проблеми