Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 984
2 Стурла Легрейд 736
3 Себастьян Самуельссон 717
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 707
5 Емільєн Жаклен 706
6 Тар'єй Бьо 601
7 Сімон Дестьйо 590
8 Бенедікт Долль 557
9 Сіверт Гутторм Баккен 553
10 Ерік Лессер 535
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:51
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат світу, Рупольдінг
2022-08-25 12:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Рупольдінг
2022-08-25 12:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Холменколлен - 2002/2003


   2003-02-16 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Мартіна Бек 3 0+0+0+1 1 31:09.78 0.0
2 Олена Зубрилова 21 0+0+1+1 2 31:13.30 +3.6
3 Мікела Понца 7 0+0+0+0 0 31:14.42 +4.7
4 Світлана Черноусова 4 1+0+1+1 3 31:14.57 +4.8
5 Альбіна Ахатова 2 0+1+1+0 2 31:21.16 +11.4
6 Андрея Генкель 9 1+1+0+0 2 31:36.41 +26.7
7 Уші Дізл 10 0+2+1+2 5 32:01.17 +51.4
8 Сільве Бекар 20 2+0+1+1 4 32:03.71 +54.0
9 Павліна Філіпова 6 0+0+3+0 3 32:03.89 +54.1
10 Мартіна Халінарова 24 1+0+0+0 1 32:05.96 +56.2
11 Катрін Апель 22 1+0+1+1 3 32:06.30 +56.6
12 Гун-Маргіт Андреассен 19 0+0+1+1 2 32:09.58 +59.8
13 Катя Бер 14 0+1+0+1 2 32:16.41 +1:06.7
14 Катержина Голубцова 16 0+0+1+2 3 32:16.98 +1:07.2
15 Анна Мурінова 11 0+1+0+0 1 32:20.38 +1:10.6
16 Сандрін Байї 1 3+0+1+1 5 32:22.07 +1:12.3
17 Ольга Назарова 12 0+1+1+1 3 32:22.59 +1:12.8
18 Санна-Леена Перунка 13 1+0+0+1 2 32:25.38 +1:15.6
19 Лінда Груббен 28 0+0+1+1 2 32:32.62 +1:22.9
20 Симона Хаусвальд 15 0+0+1+3 4 32:34.09 +1:24.3
21 Катерина Дафовська 5 2+1+2+0 5 32:34.43 +1:24.7
22 Корінн Ніогре 18 0+1+1+2 4 33:05.63 +1:55.9
23 Анна Спрунг 27 0+1+1+2 4 33:18.94 +2:09.2
24 Андрея Малі 8 1+2+1+2 6 33:22.77 +2:13.0
25 Ольга Зайцева 40 0+1+0+1 2 33:25.19 +2:15.4
26 Флоранс Баверель-Робер 49 0+0+0+0 0 33:25.43 +2:15.7
27 Ольга Мєдвєдцева 30 0+0+1+2 3 33:28.34 +2:18.6
28 Лілія Вайгіна-Єфремова 25 2+1+2+0 5 33:55.15 +2:45.4
29 Крістель Грос 46 0+0+1+1 2 33:57.47 +2:47.7
30 Радка Попова 36 1+0+0+2 3 33:58.11 +2:48.4
31 Енн-Хелен Гранде 39 0+0+1+0 1 34:04.87 +2:55.1
32 Маґдалена Ґвіздонь 41 1+1+1+0 3 34:09.91 +3:00.2
33 Лєнка Фалтусова 55 0+0+0+0 0 34:15.46 +3:05.7
34 Ніна Кадєва-Кленовська 35 0+0+1+1 2 34:36.48 +3:26.7
35 Ірена Чеснекова 43 2+1+0+0 3 34:41.48 +3:31.7
36 Каті Вільхельм 38 3+2+1+0 6 34:41.66 +3:31.9
37 Тадея Бранкович 23 0+4+2+1 7 34:46.60 +3:36.9
38 Ейя Салонен 34 0+0+2+0 2 34:47.29 +3:37.5
39 Анна-Карін Зідек 26 1+3+1+1 6 34:53.16 +3:43.4
40 Люсія Ларісі 33 1+2+1+2 6 34:54.67 +3:44.9
41 Юлія Макарова 31 1+0+1+1 3 34:55.99 +3:46.2
42 Анн-Елен Скьелбрейд 44 0+2+2+0 4 35:10.91 +4:01.2
43 Людмила Орловська 52 1+0+1+0 2 35:20.20 +4:10.5
44 Наталі Сантер 60 0+0+3+0 3 35:20.39 +4:10.6
45 Ірина Нікульчіна 17 3+3+2+3 11 35:33.66 +4:23.9
46 Рейчел Стир 37 0+3+1+0 4 35:49.86 +4:40.1
47 Іва Карагіозова 54 1+0+0+1 2 35:58.43 +4:48.7
48 Тетяна Моїсеєва 45 2+1+1+1 5 36:06.97 +4:57.2
49 Оуті Кеттунен 29 0+1+1+1 3 36:28.93 +5:19.2
50 Зденка Вейнарова 58 0+1+0+2 3 36:57.15 +5:47.4
51 Магдалена Гржива 59 0+1+1+1 3 36:57.67 +5:47.9
DNS Андрея Коблар 32 0
DNS Джилл Краусе 48 0
DNS Гро-Маріт Істад-Крістінсен 57 0
DNF Ксенія Зікункова 42 0+2+3+ 0
DNF Марсела Павковчекова 47 1+3+2+ 0
LAP Христина Броунеус 50 2+1+1+0 4
LAP Тамамі Танака 51 1+2+5+1 9
LAP Діяна Равнікар 53 2+1+4+ 0
LAP Санає Такано 56 3+5+ + 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 957
2 Ельвіра Карін Еберґ 823
3 Ліза-Тереза Хаузер 684
4 Ганна Еберґ 661
5 Анаїс Шевальє-Буше 642
6 Деніз Херрманн 589
7 Дінара Алімбекова 589
8 Жустін Бреза-Буше 581
9 Доротея Вірер 577
10 Маркета Давідова 560
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.73
Артем Прима 5.67

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
169
21 место или ниже
vote
165
11-15 места
vote
124
1-10 места
vote
63
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-04-14
Євген Колупаєв: Підготовка команди до сезону розпочнеться 20-25 травня

2022-04-13
Василь Карленко: Для багатьох заява Бринзака стала несподіванкою

2022-02-21
Василь Карленко: Головне - не припуститись стратегічних помилок

2022-02-20
Володимир Бринзак: Це лише здається – що хто б не займався біатлоном, медалі та високі місця сипатимуться самі собою

2022-02-19
Володимир Бринзак: Після змішаної естафети Фортуна від нас відвернулася

2022-02-18
Коментарі. Пекін, чоловічий мас-старт