Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   22:09
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Поклюка - 2018/2019


   2018-12-02 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 6 0+4 38:26.7 0.0
Текла Брюн-Лі 0+0 0+2
Ларс-Хельґе Біркланд 0+0 0+1
Текла Брюн-Лі 0+0 0+0
Ларс-Хельґе Біркланд 0+1 0+0
2 Австрія 1 0+5 38:35.2 +8.5
Ліза-Тереза Хаузер 0+1 0+2
Зімон Едер 0+0 0+1
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Зімон Едер 0+0 0+0
3 Україна 4 0+1 38:47.4 +20.7
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+0
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+1
4 Франція 2 1+9 38:57.0 +30.3
Анаїс Шевальє 0+2 0+0
Антонен Ґіґонна 0+0 1+3
Анаїс Шевальє 0+0 0+1
Антонен Ґіґонна 0+0 0+3
5 Швеція 9 0+10 39:02.2 +35.5
Лінн Перссон 0+2 0+2
Фредрік Ліндстрем 0+0 0+1
Лінн Перссон 0+2 0+1
Фредрік Ліндстрем 0+2 0+0
6 Канада 11 0+10 39:04.5 +37.8
Меґан Банкс 0+1 0+1
Крістіан Ґоу 0+0 0+2
Меґан Банкс 0+3 0+3
Крістіан Ґоу 0+0 0+0
7 Росія 8 0+4 39:06.3 +39.6
Уляна Кайшева 0+0 0+0
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+1
Уляна Кайшева 0+2 0+1
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+0
8 Німеччина 3 1+6 39:16.8 +50.1
Франциска Хільдебранд 0+0 0+0
Ерік Лессер 0+0 0+1
Франциска Хільдебранд 0+0 0+0
Ерік Лессер 1+3 0+2
9 Японія 10 0+4 39:17.0 +50.3
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Мікіто Тачізакі 0+0 0+1
Фуюко Тачізакі 0+1 0+1
Мікіто Тачізакі 0+0 0+1
10 Чехія 12 0+7 39:59.5 +1:32.8
Єва Пускарчікова 0+1 0+0
Міхал Шлезінґр 0+0 0+1
Єва Пускарчікова 0+0 0+1
Міхал Шлезінґр 0+3 0+1
11 Словенія 22 0+9 40:18.5 +1:51.8
Уршка Пойє 0+2 0+2
Яков Фак 0+0 0+1
Уршка Пойє 0+1 0+1
Яков Фак 0+0 0+2
12 Латвія 23 0+11 40:20.5 +1:53.8
Байба Бендіка 0+0 0+3
Андрейс Расторґуєвс 0+1 0+1
Байба Бендіка 0+1 0+1
Андрейс Расторґуєвс 0+3 0+1
13 Фінляндія 19 0+7 40:28.2 +2:01.5
Венла Лехтонен 0+1 0+2
Яакко Олаві Ранта 0+0 0+1
Венла Лехтонен 0+0 0+1
Яакко Олаві Ранта 0+1 0+1
14 Польща 18 1+6 40:50.1 +2:23.4
Моніка Хойніш 0+0 0+0
Лукаш Щурек 0+1 0+1
Моніка Хойніш 0+0 0+1
Лукаш Щурек 0+0 1+3
15 Італія 7 1+10 41:08.6 +2:41.9
Федеріка Санфіліппо 0+0 1+3
Томас Бормоліні 0+0 0+2
Федеріка Санфіліппо 0+2 0+2
Томас Бормоліні 0+1 0+0
16 Білорусь 14 1+9 41:15.6 +2:48.9
Ганна Сола 0+0 1+3
Сергій Бочарніков 0+2 0+2
Ганна Сола 0+0 0+1
Сергій Бочарніков 0+0 0+1
17 Естонія 15 1+14 41:19.3 +2:52.6
Реґіна Ойя 0+2 0+1
Калев Ермітс 0+0 0+3
Реґіна Ойя 0+1 0+1
Калев Ермітс 0+3 1+3
18 Болгарія 20 2+5 41:19.7 +2:53.0
Даніела Кадєва 0+0 0+0
Антон Сінапов 0+0 0+0
Даніела Кадєва 0+1 0+1
Антон Сінапов 0+0 2+3
19 Швейцарія 16 2+11 41:50.4 +3:23.7
Аїта Ґаспарін 2+3 0+1
Маріо Долдер 0+1 0+2
Аїта Ґаспарін 0+0 0+1
Маріо Долдер 0+0 0+3
20 Молдова 25 1+11 41:57.5 +3:30.8
Алла Гіленко 0+1 0+3
Михайло Усов 0+1 0+0
Алла Гіленко 0+2 1+3
Михайло Усов 0+0 0+1
21 Південна Корея 13 4+15 42:32.6 +4:05.9
Анна Фроліна 0+0 0+3
Тимофій Лапшин 1+3 1+3
Анна Фроліна 0+0 1+3
Тимофій Лапшин 0+0 1+3
22 Казахстан 5 2+13 42:57.1 +4:30.4
Анастасія Кондратьєва 0+2 0+0
Владислав Вітенко 0+1 0+3
Анастасія Кондратьєва 0+1 0+2
Владислав Вітенко 2+3 0+1
23 Китай 24 0+8 43:14.8 +4:48.1
Танг Цзялінь 0+0 0+2
Янь Сіньюань 0+2 0+1
Танг Цзялінь 0+1 0+0
Янь Сіньюань 0+1 0+1
24 Литва 21 2+5 Lapped
Діана Расімовічуте 0+0 0+0
Томас Каукенас 0+0 0+1
Діана Расімовічуте 2+3 0+1
Томас Каукенас
25 США 17 3+6 Lapped
Джоанн Рід 0+1 0+1
Макс Дартчі 0+1 3+3
Джоанн Рід
Макс Дартчі
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
270
За Лизу Виттоцци
vote
267
Я болею только за украинских спортсменов
vote
90
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди