Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:33
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-20 10:30 (CET)
Одиночна змішана естафета. Юніори

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2022-01-20
15:05 - 17:00
2022-01-20
15:05 - 17:05
2022-01-20
15:15 - 17:00
2022-01-20
19:00 - 20:20
2022-01-21
08:10 - 10:15
Час київський

Всі трансляції


Ріднаун-валь-Ріданна - 2018/2019


   2018-12-13 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Росія 1 0+11 39:03.2 0.0
Анастасія Поршнєва 0+3 0+3
Сергій Корастильов 0+0 0+0
Анастасія Поршнєва 0+0 0+2
Сергій Корастильов 0+3 0+0
2 Німеччина 3 0+10 39:05.3 +2.1
Лаура Дальмайєр 0+2 0+0
Роман Рес 0+1 0+1
Лаура Дальмайєр 0+0 0+3
Роман Рес 0+1 0+2
3 Україна 5 0+2 39:18.5 +15.3
Юлія Журавок 0+0 0+0
Віталій Труш 0+1 0+0
Юлія Журавок 0+0 0+0
Віталій Труш 0+0 0+1
4 Франція 4 0+15 39:52.6 +49.4
Лу Жанмонно 0+1 0+2
Сімон Фуркад 0+2 0+2
Лу Жанмонно 0+2 0+1
Сімон Фуркад 0+2 0+3
5 Швеція 7 2+11 39:56.7 +53.5
Інґела Андерссон 2+3 0+0
Тобіас Арвідсон 0+2 0+0
Інґела Андерссон 0+2 0+2
Тобіас Арвідсон 0+1 0+1
6 Австрія 6 0+11 40:03.2 +1:00.0
Крістіна Рідер 0+1 0+3
Давід Коматц 0+1 0+2
Крістіна Рідер 0+0 0+0
Давід Коматц 0+2 0+2
7 Норвегія 2 1+11 40:16.4 +1:13.2
Раґнільд Фемштейневік 0+2 0+1
Сіверт Гутторм Баккен 0+2 0+0
Раґнільд Фемштейневік 0+2 1+3
Сіверт Гутторм Баккен 0+0 0+1
8 Канада 12 0+8 40:35.8 +1:32.6
Сара Бодрі 0+2 0+1
Карсен Кемпбелл 0+0 0+1
Сара Бодрі 0+1 0+2
Карсен Кемпбелл 0+0 0+1
9 Болгарія 14 1+10 41:18.4 +2:15.2
Даніела Кадєва 0+1 0+1
Кристиян Стоянов 0+2 0+0
Даніела Кадєва 1+3 0+0
Кристиян Стоянов 0+2 0+1
10 Чехія 8 0+10 41:39.9 +2:36.7
Анна Ткадлецова 0+1 0+1
Мілан Землічка 0+1 0+1
Анна Ткадлецова 0+2 0+1
Мілан Землічка 0+1 0+2
11 Італія 10 1+13 41:46.6 +2:43.4
Самуела Комола 0+2 0+2
Даніеле Каппелларі 0+1 0+1
Самуела Комола 0+2 0+2
Даніеле Каппелларі 0+0 1+3
12 Китай 18 2+11 42:30.4 +3:27.2
Ван Сюелань 2+3 0+0
Ванг Веньянь 0+1 0+1
Ван Сюелань 0+0 0+2
Ванг Веньянь 0+2 0+2
13 Японія 13 2+13 42:38.6 +3:35.4
Кірарі Танака 0+1 0+1
Косуке Озакі 0+3 2+3
Кірарі Танака 0+1 0+1
Косуке Озакі 0+2 0+1
14 Казахстан 22 0+9 43:09.8 +4:06.6
Євгенія Красікова 0+0 0+1
Тімур Куц 0+2 0+0
Євгенія Красікова 0+0 0+1
Тімур Куц 0+2 0+3
15 Швейцарія 11 2+10 43:23.6 +4:20.4
Ладіна Майєр-Руж 0+0 1+3
Сандро Бовізі 0+0 1+3
Ладіна Майєр-Руж 0+1 0+0
Сандро Бовізі 0+0 0+3
16 Польща 9 1+13 43:40.2 +4:37.0
Каміла Цихон 0+2 0+1
Марцін Швайнош 0+0 0+0
Каміла Цихон 0+2 0+2
Марцін Швайнош 0+3 1+3
17 Румунія 15 0+9 43:59.4 +4:56.2
Еніко Мартон 0+1 0+2
Флорін-Каталін Бута 0+1 0+2
Еніко Мартон 0+1 0+1
Флорін-Каталін Бута 0+0 0+1
18 США 17 0+10 Lapped
Холлі Гроссман 0+1 0+2
Джейк Браун 0+2 0+1
Холлі Гроссман 0+1 0+3
Джейк Браун
19 Австралія 23 1+7 Lapped
Джиліан Колеборн 0+1 0+3
Джеремі Фленеген 0+0 1+3
Джиліан Колеборн
Джеремі Фленеген
20 Бельгія 21 0+4 Lapped
Рейке де Майєр 0+1 0+1
Том Лахайє-Ґоффарт 0+0 0+2
Рейке де Майєр
Том Лахайє-Ґоффарт
21 Латвія 20 1+4 Lapped
Юлія Матвієнко 0+0 0+1
Микита Осіпов 0+0 1+3
Юлія Матвієнко
Микита Осіпов
22 Хорватія 19 0+7 Lapped
Аніка Козіца 0+3 0+1
Філіп Петровіч 0+1 0+2
Аніка Козіца
Філіп Петровіч
23 Південна Корея 16 1+8 Lapped
Марія Абе 0+2 1+3
Лі Юн Мін 0+2 0+1
Марія Абе
Лі Юн Мін
24 Бразилія 24 0+5 Lapped
Габріела Алмейда Нерес 0+2 0+3
Фабріціо Бургіньйон
Габріела Алмейда Нерес
Фабріціо Бургіньйон
25 Киргизія 25 2+5 Lapped
Кундуз Абдикадирова 0+2 2+3
Таріел Жаркимбаєв
Кундуз Абдикадирова
Таріел Жаркимбаєв
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.06
Артем Прима 5.02
Богдан Цимбал 5.02
Антон Дудченко 4.86

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
152
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
119
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно