Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   16:29
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Ленцерхайде - 2018/2019


   2018-12-15 Юніорський кубок IBU, Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Камілла Бене 38 0+0+0+1 1 41:45.9 0.0
2 Поліна Шевніна 39 1+0+0+0 1 41:57.4 +11.5
3 Франциска Пфнюр 45 0+0+0+0 0 42:01.8 +15.9
4 Гійон Ґіґонна 31 1+0+0+0 1 42:06.9 +21.0
5 Ханна Кебінґєр 83 1+0+0+0 1 42:15.5 +29.6
6 Анастасія Халіулліна 84 0+1+0+0 1 42:28.3 +42.4
7 Паула Боте 9 0+1+2+0 3 43:17.8 +1:31.9
8 Ханна-Мішель Херманн 40 1+1+0+1 3 43:27.8 +1:41.9
9 Анастасія Шевченко 96 1+0+0+0 1 43:39.9 +1:54.0
10 Астрі Слеттемарк 61 1+0+0+0 1 43:56.7 +2:10.8
11 Анастасія Горєєва 4 1+2+0+0 3 44:15.1 +2:29.2
12 Хейді Ніккінен 13 1+0+1+0 2 44:17.7 +2:31.8
13 Емма Тімербулатова 50 0+2+0+2 4 44:38.6 +2:52.7
14 Оксана Сігеті 32 1+0+0+1 2 44:39.3 +2:53.4
15 Марія Цакірі 37 1+0+0+0 1 44:55.8 +3:09.9
16 Анастасія Кайшева 19 1+0+2+1 4 45:01.3 +3:15.4
17 Патріція Станек 105 1+1+0+0 2 45:15.1 +3:29.2
18 Ніна Задравєц 64 0+1+3+1 5 45:21.6 +3:35.7
19 Магда Пічура 8 1+0+0+0 1 45:45.6 +3:59.7
20 Марго Чічіну 70 0+2+0+0 2 45:46.8 +4:00.9
21 Христина Дмитренко 2 0+0+1+0 1 45:48.8 +4:02.9
22 Анна Гандлер 20 0+0+0+2 2 45:56.0 +4:10.1
23 Дар’я Гембічка 91 0+1+0+2 3 45:57.4 +4:11.5
24 Ніка Віндісар 92 1+1+1+1 4 46:00.3 +4:14.4
25 Катерина Бех 47 1+2+1+1 5 46:02.0 +4:16.1
26 Марія Ременова 60 1+0+1+1 3 46:10.7 +4:24.8
27 Ванесса Фогт 18 0+3+1+0 4 46:24.3 +4:38.4
28 Марін Шаламель 34 1+0+2+1 4 46:41.9 +4:56.0
29 Елеонора Фаунер 41 2+1+0+2 5 46:52.7 +5:06.8
30 Елішка Тепла 10 1+2+2+0 5 46:55.2 +5:09.3
31 Тамара Штайнер 58 1+1+1+0 3 47:06.1 +5:20.2
32 Єенні Керянен 57 0+1+1+1 3 47:06.2 +5:20.3
33 Генрієта Хорватова 42 0+1+0+1 2 47:07.1 +5:21.2
34 Флавія Барметтлер 22 0+3+1+2 6 47:17.2 +5:31.3
35 Таїс Возель 15 0+2+0+1 3 47:18.3 +5:32.4
36 Анна-Марія Шрьодер 109 0+1+1+1 3 47:23.4 +5:37.5
37 Хейді Кууттінен 72 1+1+1+1 4 47:24.2 +5:38.3
38 Ганна Коваленко 93 0+0+1+2 3 47:31.7 +5:45.8
39 Керстін Ойяві 46 0+1+1+1 3 47:33.4 +5:47.5
40 Ліза Осл 95 0+1+0+1 2 47:34.0 +5:48.1
41 Наталія Томашевска 23 1+2+1+1 5 47:37.3 +5:51.4
42 Юліанне Фрювірт 26 3+0+3+1 7 47:39.4 +5:53.5
43 Клара Полєднова 111 0+1+1+0 2 48:00.6 +6:14.7
44 Таіс Анне Маріє Монік Бартелемі 69 2+1+1+2 6 48:01.5 +6:15.6
45 Лєа Майєр 108 0+3+1+1 5 48:15.9 +6:30.0
46 Елішка Свободова 49 0+2+0+1 3 48:18.8 +6:32.9
47 Зіва Клеменчич 110 0+2+2+1 5 48:40.6 +6:54.7
48 Аліна Позднякова 27 1+0+0+3 4 48:43.2 +6:57.3
49 Таміна Пойке 97 1+3+1+0 5 48:59.8 +7:13.9
50 Оксана Москаленко 103 2+1+0+2 5 49:00.2 +7:14.3
51 Тімеа Хайду 36 1+0+1+0 2 49:02.1 +7:16.2
52 Сара Поня 53 0+1+0+2 3 49:04.2 +7:18.3
53 Йоанна Якела 66 4+1+0+2 7 49:05.7 +7:19.8
54 Джилліан Гоулінг 65 0+0+0+0 0 49:18.3 +7:32.4
55 Тереза Воборнікова 7 2+1+1+2 6 49:24.4 +7:38.5
56 Любов Кип'яченкова 43 0+2+1+1 4 49:31.3 +7:45.4
57 Кароліна Дусілова 74 0+1+2+0 3 49:33.8 +7:47.9
58 Єва Пуце 14 2+2+1+0 5 49:59.0 +8:13.1
59 Ларисса Блек 1 0+0+0+4 4 50:05.9 +8:20.0
60 Крістіна Єгорова 102 3+0+0+1 4 50:09.6 +8:23.7
61 Кароліна Янко 73 1+2+1+0 4 50:18.5 +8:32.6
62 Лізбет Ліів 79 2+2+0+1 5 50:30.7 +8:44.8
63 Аннатіна Б'єрi 87 0+1+2+0 3 50:38.5 +8:52.6
64 Поліна Єгорова 78 1+1+1+1 4 50:46.9 +9:01.0
65 Аріна Шешукова 52 2+1+2+0 5 50:52.4 +9:06.5
66 Анна Селлерс 94 0+2+1+2 5 51:06.6 +9:20.7
67 Кім Мінь Юн 71 1+1+0+1 3 51:09.7 +9:23.8
68 Демі Хейнсоо 30 0+0+1+2 3 51:10.7 +9:24.8
69 Барбора Горнякова 33 2+2+4+0 8 51:24.7 +9:38.8
70 Зое Пекос 16 3+1+1+3 8 51:47.8 +10:01.9
71 Вівьєн-Бернадетт Андраш 56 3+2+1+0 6 51:47.9 +10:02.0
72 Юлія Мачинякова 76 0+4+1+0 5 51:50.9 +10:05.0
73 Іва Кріжовіцова 82 3+2+2+1 8 51:56.6 +10:10.7
74 Анніка Клотц 101 0+2+0+0 2 52:12.9 +10:27.0
75 Вероніка Хайделмейерова 100 0+2+0+2 4 52:33.0 +10:47.1
76 Андрея Мездря 11 3+3+0+3 9 52:34.7 +10:48.8
77 Дарсі Мортон 5 3+3+2+0 8 52:58.5 +11:12.6
78 Аня Фішер 25 4+1+1+1 7 53:20.8 +11:34.9
79 Вероніка Мацкова 59 2+2+2+2 8 53:40.8 +11:54.9
80 Вікторія Тодоровска 6 1+1+2+1 5 53:48.2 +12:02.3
81 Река Чашар 77 1+1+0+1 3 53:51.0 +12:05.1
82 Аліне Кьоніг 55 2+2+2+0 6 54:03.6 +12:17.7
83 Інес Голубєва 63 0+2+0+2 4 54:36.3 +12:50.4
84 Франческа Вівіані 88 1+2+2+5 10 54:36.4 +12:50.5
85 Місузу Ігараші 75 1+3+2+4 10 54:38.8 +12:52.9
86 Сільвія Ванча 106 2+1+2+3 8 55:19.1 +13:33.2
87 Вікторія Йовановська 54 1+1+1+0 3 56:38.9 +14:53.0
88 Арюнболд Тумур 21 4+2+2+0 8 57:21.4 +15:35.5
89 Кім Сан Юн 98 3+1+1+2 7 57:40.7 +15:54.8
90 Сара Урумова 17 2+0+1+2 5 57:50.5 +16:04.6
91 Люка Міскін 62 0+3+2+1 6 59:31.6 +17:45.7
92 Валентина Мирза 28 3+4+1+0 8 1:01:47.3 +20:01.4
93 Долджинсурен Мункхбат 90 3+2+4+3 12 1:04:09.8 +22:23.9
94 Анджела Самардзія 35 3+2+0+3 8 1:04:49.0 +23:03.1
95 Кім Хіхо 51 3+4+3+3 13 1:05:49.3 +24:03.4
96 Енхчімег Даваадулам 68 2+5+3+2 12 1:06:33.3 +24:47.4
97 Лі Юнджу 3 5+4+5+3 17 1:06:37.0 +24:51.1
98 Б'ямбасурен Чулююнбат 104 4+5+2+3 14 1:07:30.6 +25:44.7
99 Доріс Барічевач 67 4+3+2+3 12 1:09:52.5 +28:06.6
100 Марія Джокіч 24 2+2+3+4 11 1:10:42.1 +28:56.2
101 Ана Цветановська 86 4+3+3+2 12 1:13:27.5 +31:41.6
102 Клаудіа Спорер 89 5+4+4+5 18 1:14:54.8 +33:08.9
DSQ Лаура Буко 107 1+1+0+2 4 46:42.9
DNF Вінка Ковачіч 12 1+1+3 0
DNF Беріна Сінановіч 29 3+0+4 0
DNF Інеса Зекіч 44 3+4 0
DNF Джейлана Хашімовіч 85 2 0
DNF Ана Зафіровська 99 0+3+1+3 7
DNS Пауліна Павлічек 48 0
DNS Кім Ю Ран 80 0
DNS Ізабелла Мун 81 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
270
За Лизу Виттоцци
vote
268
Я болею только за украинских спортсменов
vote
90
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди